Beyaz Melek Hamile!!

20070123071253200612290ya5.gif
[/IMG]

nazarbb4fr0.jpg
[/IMG]

Son düzenleyen: Moderatör:
aman allahım

bu cuma günlerinin yüzü suyu hürmetine

bu negüzel bir haber

canım beyaz melekim

okurken nekadar heyecanlandım sevindim mutlu oldum..
oğluşum bile sevincinden tekmeler attı sanırım senin bebek kız..

canım benim gözün aydın.

rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..
kendine dikkat et melek annem

bu arada meleğim sen sana olan mektubumu okumadınmı??bari yeğnmime okut annesi :KK43:(

Saruboceq BANA ÇOK GÜZEL BİR HABER VERDİİİİİİ BEYAZIM MELEĞİM ANNE OLUYORRR SONUNDA ARTIKKKK BAKKK MELEĞİMMM MELEĞİN GELDİİİ
EVET BEYAZ MELEK EVET CANIM ARKDAŞIMMM EVET GÜZELLLER GÜZELİ ANNEM SANA BİR SÜRPRİZİM VAR DEMİŞTİM BİŞİLER YAZDIM SENİN İÇİN DEMİŞTİM AMA SENDEN Bİ HABER BEKLİYORUM DEMİŞTİM HATIRLARSANN İŞTE O HABERİ ALDIM VE EKLİYORUM BURAYA SANA OLAN YAZIMI HERKES SENLE BERABER AYNI ANDA OKUSUN CANIM ARKADAŞIM..

Bebeğim var olduğu bilmek orda olduğunu bilmek ve sana bebeğim teyzesinin bitanesi demek ne kadar güzel bilemezsin.Hepimiz seni bekliyorduk biliyormusun en çokda annen tabii ama bizde annen kadar çok bekliyorduk birgün gelecektin biliyorduk ama ne zaman gelcektin hiç bilmiyorduk ve sen bize bir sürpriz yaptın ve teyzelerim ben buradayım dedin.Bitanem annen seni o kadar çok bekledi ve o kadar cok istediki inan bana hergün senin gelebileceğin umudu ile yaşıyordu annende babanda.Senin annen dünyalar kadar tatlı ve sevecen biri bebeğim hiç şüphen olmasın annende babanda sana çok iyi bakacaklar zira annenin pamuk şekeri gibi kalbi var sevecen yardımsever ve bir o kadarda masum biri.Hepimiz onu çok seviyoruz.Ve annenden duyduğum kadarı ile babanda çok harika biri yani meleğim dünyaya gözlerini açtığın anda iki harika insanın kollarında bulacaksın kendini çok şanslı bir bebeksin.Meleğim bir bilsen ne çok beklendin ne çok istendin ne çok özlendin bir bilsen biliyorum bilseydin daha önce gelirdin ama bu gelişin bile bayram gibi.Şu an ne hissettiğimi anlatamam sana çok mutluyum yemin ederim en az annen kadar çünkü biz annenin arkadaşları hepimiz senin gibi bir meleği bekliyoruz özlemle hasretle ve buradaki dostluk öyle bir dostlukki birinin meleği gönderildiği zaman hepimiz bir yürek olup seviniyoruz.Ve şimdi sen geliyorsun bir bilsen hepimizin kalplerini nasıl umutla doldurdun nasıl sevindirdin..Bitanem forumun maskotu umut ışığı senin büyümeni hepimiz izleyeceğiz .Allaha emanet ol meleğim annene sıkı sıkı tutun annen ve baban seni hasretle bekliyorlar ve tabii biz teyzelerinde.Meleğimm seni şimdiden seviyoruz

bu arada meleğim sen sana olan mektubumu okumadınmı??bari yeğnmime okut annesi :KK43:(

Saruboceq BANA ÇOK GÜZEL BİR HABER VERDİİİİİİ BEYAZIM MELEĞİM ANNE OLUYORRR SONUNDA ARTIKKKK BAKKK MELEĞİMMM MELEĞİN GELDİİİ
EVET BEYAZ MELEK EVET CANIM ARKDAŞIMMM EVET GÜZELLLER GÜZELİ ANNEM SANA BİR SÜRPRİZİM VAR DEMİŞTİM BİŞİLER YAZDIM SENİN İÇİN DEMİŞTİM AMA SENDEN Bİ HABER BEKLİYORUM DEMİŞTİM HATIRLARSANN İŞTE O HABERİ ALDIM VE EKLİYORUM BURAYA SANA OLAN YAZIMI HERKES SENLE BERABER AYNI ANDA OKUSUN CANIM ARKADAŞIM..

Bebeğim var olduğu bilmek orda olduğunu bilmek ve sana bebeğim teyzesinin bitanesi demek ne kadar güzel bilemezsin.Hepimiz seni bekliyorduk biliyormusun en çokda annen tabii ama bizde annen kadar çok bekliyorduk birgün gelecektin biliyorduk ama ne zaman gelcektin hiç bilmiyorduk ve sen bize bir sürpriz yaptın ve teyzelerim ben buradayım dedin.Bitanem annen seni o kadar çok bekledi ve o kadar cok istediki inan bana hergün senin gelebileceğin umudu ile yaşıyordu annende babanda.Senin annen dünyalar kadar tatlı ve sevecen biri bebeğim hiç şüphen olmasın annende babanda sana çok iyi bakacaklar zira annenin pamuk şekeri gibi kalbi var sevecen yardımsever ve bir o kadarda masum biri.Hepimiz onu çok seviyoruz.Ve annenden duyduğum kadarı ile babanda çok harika biri yani meleğim dünyaya gözlerini açtığın anda iki harika insanın kollarında bulacaksın kendini çok şanslı bir bebeksin.Meleğim bir bilsen ne çok beklendin ne çok istendin ne çok özlendin bir bilsen biliyorum bilseydin daha önce gelirdin ama bu gelişin bile bayram gibi.Şu an ne hissettiğimi anlatamam sana çok mutluyum yemin ederim en az annen kadar çünkü biz annenin arkadaşları hepimiz senin gibi bir meleği bekliyoruz özlemle hasretle ve buradaki dostluk öyle bir dostlukki birinin meleği gönderildiği zaman hepimiz bir yürek olup seviniyoruz.Ve şimdi sen geliyorsun bir bilsen hepimizin kalplerini nasıl umutla doldurdun nasıl sevindirdin..Bitanem forumun maskotu umut ışığı senin büyümeni hepimiz izleyeceğiz .Allaha emanet ol meleğim annene sıkı sıkı tutun annen ve baban seni hasretle bekliyorlar ve tabii biz teyzelerinde.Meleğimm seni şimdiden seviyoruz

senağlamasenağlamasenağlama ne ağlatıyon beni hamile hamile beelülülülülülü
canımsın okudum sağol heycandan beynim allak bullak beni çok mutlu ettin tatlım benim.
iyiki varsınız:lepi:Şeniz:Saruboceq::asigim::1hug:a.s.:nazar:

canım meleğim tebrik ederim ne güzel bir haberdir bu böyle...
bak sonunda oldu geldi küçük melek
sen mutlu oldun oda geldi hemen....
ALLAH analı babalı büyütsün sağlıklı sıhatli bir şekilde kucağına almak nasip etsin...
inşallah bundan sonra o güzel göbüşünle resimlerini görcez Şeniz

Allah tamamını erdirsin inşallh sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.İsteyen herkese tattırsın o güzel duyguyu Rabbim..

çok sevindim adınıza.. :nazar:
allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.
en küçük mutluluğunuz böyle olsun..
allah büyütmek nasit etsin, hayırlı evlat nasip etsin.. okula gittiği günleri göstersinnnn:)))) :1hug:
(cümlemize inş..)
bende 8 haftaya girdim artık, çok şükür her günüme..
duygularınızı çok iyi anlıyorum, tekrar tebrik ederim, sevinçleriniz daim olsun..
a.s.

Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin beyazmeleğim. Kızın eminim senin gibi çok güzel olacak... aaaa bunu samimi söyleyeyim kızın dedim. kızınmı olacak acaba içime kuşku düştü meleğim bunu nasıl yazdım şaşkınım hala. cinsiyeti belli olunca mesaj at bana canım...

tebrikler beyaz melek :teytey: :hooray:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
saruboceq senin de bebeğine sağlıkla kavuşman dileklerimle..
darısı bebek isteyen bütün arkadaşlarımıza olsun..
:CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

AYYYYYYYYYYYY NE COK SEVİNDİM BİLEMEZSİN MELEGİM
COK MUTLU GÜZEL BİR HABER VERDİN BİZLERE
DUALARIM SENİNLE BİTANEM BAK SABRIN MÜKAFATI İŞTE
ALLAHIM KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN SAGLIKLA İNŞ:ecrin_bebek:
ANALI BABALI BÜYÜSÜN YEGENİM:emir_bebek:

beyaz melek canım daha önceden senin buluşmadaki resimlerini görmüştüm çok güzelsinnn eminim yüreğinde öyledir... Allah sanada nasip etti bu duyguyu çok şükürrr Allahımmm hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn inş... darısı tüm isteyenlere olsunnn...

çok sevindim ya bu haber harika rabbim tüm isteyenlere versin inşallah

X