Beyaz Melek Hamile!!

hanım hanımmmm...benim bebeme böcük möcük demeyin yolarım seni:mymeka:
o bir melek:asigim:

Allah sag selim kucagina almani nasip etsin insallah. Kendine çok dikkat et, sagligin ve bebegin herseyden önemli. Ve bu burda bebisi bekleyen bütün arkadaslara sesleniyorum, dualarim hep sizinle, yenmeyin, Allah'tan umut kesilmez.

canım canım çok sevindim
Allahıma şükürler olsun
bak negüzel anne olacan inş.
Allahım isteyen herkese nasip etsin.

herşey güzel olacak inş.

maşallah maşallah
allah kucağına almayı nasip etsin...
sen şimdiden teyzelerinin yerine okşa onun başını bakim...
öptüm sevgilerimle

sabah sabah öyle güzel bir haber ki
allahım hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:
bana ve tüm isteyenlerede nasip etsin:Saruboceq:

Beyaz Melek tanımasamda sizi sevincinizi heyecanınızı sizinle paylaştım.Çok tebrik ederim.Esas bu saatden sonra lütfen çk dikkatli olun.İlk 3 ay çok önemli hem bebek gelişiminde hemde size vereceği rahatsızlıklarda.Yemeniz gereken vede yememeniz gereken yiyecekler var.Haraketlerinizede dikkat edin ,en azından 3 ay.Çiğ et yemeyin(çiğ köfte, salam, sucuk,pastırma,sosis).Bebek beyninin gelişimi için antep fıstığı,kuru kayısı ama güneşte kurutulmuş olan ,kan değerleri için kuru siyah üzüm.Bol süt için yoğurt beyez peynir vede muhakkak muhakkak balık haftada 2 gün işte beyin gelişiminin en büyük formülü balık.Domates salatalık biber yemeyin .Haziranda çıkıncaya dek yemeyin.Meyva bol bol tüketin ama mevsiminde çıkan meyvaları tabiki mevsiminde çıkan sebzeleri.Hormonlu gıdalardan uzak durun.Bebeğinizle eşinizle ailenizle uzun mutlu huzurlu yıllar sizin olsun.

insanların tanımadığı görmediği insanlara
böylesine sevinmesi çok tuhaf gelirdi eskiden bana
ama şimdi ayyyy gerçekten çok sevindim hihoyyyt hihoyyyt
ALLAH'ım sağlıklı bir bebek versin sana inşallah :Saruboceq: :nazar:
bu günkü mutluluğun inşallah katlana katlana devam etsin hayatında
biz bebek isteyenlerede dua edin olurmu :eek:
tekrar tekrar tebrik ederim.a.s.

Ya elim ayagima dolasti Hay Allah ! !
cok çok sevindim Melegim, tahmin edemedigin kadar çok senağlama
Rabbim ne buyuk iste...zamana ihtiyacin var demistik, dualar etmistik
hiç merak etme guzel Melegim, Allahim sana yazdi o nasibi ama zamani var demistim iste o guzel zaman geldi, hosgeldi

Simdiden bu kadar guzel yurekli bir dostumun kuçuk meleginin teyzosu olacagimizdan dolayi hepimiz çok çok mutluyuz, sevinçliyiz :1rolleyes: ve çok duygulandik senağlama

Hayirli hamilelik nasip etsin Rabbim

Tum isteyenlere de en kisa zamanda nasip etsin :Saruboceq:

HEPİNİZE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ
BENİ ÇOK DUYGULANDIRDINIZ.NE ÇOK SEVENİM VARMIŞsenağlamasenağlama
ELİM AYAĞIM TİTRİYOR TEK TEK CEVAP YAZAMIYORUM KUSURA BAKMAYIN:CüvCüv::1hug:Şeniz:nazar:a.s.

Allah hayırlı hamilelik nasip etsin sana meleğim
darısı isteyenlerin başına :teytey:

BEBEĞİM,,,,
ÇOK İSTEDİM ÇOK BEKLEDİM BENİM BEBEĞİM..HP HAYALLERİMDEYDİN SEN BENİM..UĞRUNA HER AY DÖKTÜĞÜM GÖZYAŞLARIMI NASIL ANLATAYIM BİLMEM SANA BEBEĞİM...6 AY BEKLEDİM SENİ MELEYİM VE 7.AYDA BENİMLESİN ŞÜKÜRLER OLSUN...ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜNCE İNANAMADIM KİMSELERE HABER VEREMEDİM KORKTUM,AĞLADIM,İÇİM ACIDI....SONRA KAN TESTİ YAPTIRDIM.POZİTİFTİ KAN TESTİ....AMA NASIL MUTLU OLDUM BEBEĞİM.HEMEN O PEMBE YANAKLARIN GELDİ AKLIMA O KÜÇÜK DUDAKLARIN SONRA...YİNE İNANAMADIM BEBEĞİM YİNE.2 GÜN DAHA GEÇTİ VE BEN YİNE KİMSELERE SÖYLEYEMEDİM BEBEĞİM SENİ İÇİMDE AYLARDIR HAYALLERİMDE BARINDIRDIM.ŞİMDİ HAYALİM GERÇEKMİYDİ İNANAMADIM...İKİ GÜN SONRA YİNE KAN TESTİ YAPTIRDIM VE TEST İKİ YE DEĞİL RESMEN ÜÇE KATLANMIŞTI....
O TESTİ BEKLERKEN ÇOK AĞLADIM TÜM HASTANE BAŞIMA TOPLANDI NE OLDU DİYE...YA DEĞER YÜKSELMEDİYSE DİYE ÇOK AĞLADIM ÇOK.....
KADIN GÜLÜMSEYEREK GELDİ VE NE OLUR AĞLAMA HAMİLESİNİZ DEĞERİNİZ ÇOK İYİ DEDİ.........DAHA ÇOK AĞLADIM MELEYİM DAHA ÇOK...
ŞÜKÜRLER EDİYORUM ALLAHA BANA BU MUCİZEYİ YAŞATTIĞI İÇİN.ÇOK MUTLUYUM HALA KENDİMDE DEĞİLİM.ALLAHIM NEOLUR HERKEZE BU DUYGUYU NASİP ET.....
CANIM ARKADAŞLARIM HEPİNİZ İLK GÜNDEN BERİ BANA ÇOK DESTEK OLDUNUZ...
BİRLİKTE AĞLADIK BİRLİKTE GÜLDÜK..HEPİNİZE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ Kİ YANIMDASINIZ SİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUMŞeniz:lepi::Saruboceq::nazar:a.s.:1hug::sm_cool::emir_bebek:

Ya niye aglatiyorsun yaa offf yaaa senağlama
Ne sansli bir yavrucak, ne sansli bir melek
baba desen oyle, anne zaten meleklerin melegi
ev desen melek yuvasi
....
çok mutlu oldum ya çok çok senağlama

hayırlı uğurlu olsun hayırlısıyla sağlıkla bebeğine kavuşursun inşallah...
sen şimdi birde bebek odası döşersin resmini koyarsın bizim yine ağzımız açık hayranlıkla bakarız hihoyyyt
tekrar hayırlı olsun beyaz melek seni evini bebişini nazarlardan saklasın rabbim :nazar:

Çok sevindim cidden Beyaz Melek için..hihoyyyt
ne zaman rastlasam yazılarına hamilelikten,bebeklerden bahsediyordu canım ya...
Allah gönlüne göre verdi ,inşallah sağlıcakla,hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder...
:Saruboceq::nazar:

1617.jpg

ayyy nasıll mutluu oldumm sabah sabahh
canımm benimmm inşallahh sağlıklaa kavuşursunnn bebişine

ikizmii yoksamm belekimm
ayyy nee güzell olurrr herşeyinn vaktii varmışş demekkii senii ve eşinii tekrar tebrikk ederimm

beyaz melek o kadar sevindim ki anlatamam: allah tamamına erdirsin: sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin: gözün aydın canım:

X