Beyaz Melek Hamile!!

canım meleğimve böceğim benim rabbim o doğacak bebeklerin kıçlarını temizlemeyide nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh

melegim bitanem benim nasil mutlu oldum okuyunca anlatamam.Aallahim sana ve esine bagislasin kücük melegini insl.hayirli olsun bitanem.

beyaz meleğe:nazar:beyaz evine:nazar:bebişine:nazar: maşşallh allah tamamına erdirsin.darısı tüm isteyenlerin ve canım ablamın başına amiiiiinnn

tebrik ederim..:nazar:
saglikla kucaginda görmeyide nasip etsin allahim..
darisi tüm bebek isteyenlerin basina

Hayırlı olsun ikinizde sağlıkla kucağına alın bebeklerinizi:Saruboceq:
İsteyen herkesede bu hissi yaşatsın Allahım.

hayırlı olsun...boşuna kendini yıprattın korunmayı bıraktıktan sonra 1 sene içinde olucak dedik sana...
üzüldün üzüldün sonunda sevindin...
darısı başıma inşallah...

Sabrın sonu selamettir..Bak bu kadar üzüldüğüne değdi mi...1 sene içinde bu sevinci yakalayacaktın sen zaten..Bak allah 7.ayında nasip etmiş..Artık hiç üzülme allah yüzünde gülücükleri hiç eksiltmesin..Eşinle seni tebrik ediyorum..Keyifli hamilelikler canım..

vaaaay takvimide yapmışız hemeeeen. çoook biyolojik olmuş amaaa. bence sana daha sevimli birşey yakışııır.

çok sevindim canım Allah hayırlısıyla kucağında göstermek nasip etsin :Saruboceq::asigim:

ayyy başlıgı görünce şasırdım:1shok:..çok ama çok sevindimsırnaşık şey:teytey: allah kucagına almayı nasip etsin melegim yazılarını uzun süredir görüyordum tabii nasıl bebek istediginide umutlarını umutsuzluklarını bak gördünmü herşey geride kaldı ne güzel yüzün gülüyor artık..rabbim bundan sonra seni sadece sevinçten mutluluktan aglatsın....darısı benim gibi bebek özlemiyle yanış tutuşan hamiş adaylarına..:1hug:.

allahım hepinize nasip etsin aallah gönlünüze göre versin.
Dualarım sizinle bebişimle ben size de dua ediyoruz.tüm olmayanlara nasip olsun

beyazmelek çok sevindim inşallah sağlıklı bebişini kucağına almak nasip eder

Canım çok sevindim ALLAH dualarını kabul etti sonunda bak.. hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder inşallah ... darısı tüm bebek isteyenlerin başına a.s.a.s.

tebrik ediyorum darısı isteyenlere.
Meleğim inşallah gönlündeki kız bebişine sağlıkla kavuşursun.

tebrik ederim.kucağına aldığın anda hissettiğin duygularıda paylaşmayı canı gönülden isteriz.

X