Beyaz Melek Hamile!!

çoook sevindim
allah tamamına erdirsin kucağina aldığın günleride nasip etsin inşallah
güzel rabbim herkese versin kimsenin kollarını boş bırakmasın

bizim de bebeğimle şarkımız bu..

Sen hayatımda yokken bihayli renksizdim
Sen hayatımda yokken bihayli renksizdim
Düşlerden maviler sarılıp giyinirdim
Vardın ama uzaktaydın tanımaz bilmezdin
Aşk aşkına adanmış şarkılar söylerdim

Zoru bulamadım isyan etmedim
Biliyordum biyerlerdeydin
Hesap sormadım merak etmedim
Haklıydım sonunda geldin

Hangi bahardan aldın kokunu
Hangi masal anlatır seni
Hangi film heyecanlandırır
O gülüşün kadar beni

Hangi bahardan aldın kokunu
Hangi masal anlatır seni
Hangi film heyecanlandırır
O gülüşün kadar beni
gülben ergen-masal..:asigim:

Hayırlı olsun çook sevindim senin adına
Allah analı babalı büyüsün...
Evinizin Neşesi olsun bebeğiniz
İsmiyle yaşasın Hayırlı evlat olsun sizlere...

Meleğim inanamıyorum ya..Kutlarım sizi..senağlama inan çok duygulandım..

Nasıl da mutlu oldum anlatamammmmm.....Şeniz...Çok sevindiiimmm...:lepi:

Allah hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin meleğini...:sm_cool::Saruboceq:

O kadar mutlu oldum ki senin adınaaaa...:asigim::1hug:

çok sevindim beyaz melek.allah tamamına erdirsin. sağlıklı bir şekilde meleğini kucağına almayı nasip etsin sana. vee darısı bebiş bekleyen diğer meleklerimizin başına inşallah.

Canımmmm benim nasıl sevindim anlatamam sana :1hug: Allah ım isteyen bütün herkese nasip etsin .Hayırlısıyla kucağınada alırsın inş :nazar:

Beyaz Melek, Allah tamamına erdirsin. :) İsteyen herkese nasip etsin. Yalnız ikiz değil, tek kese demişsin. Şuan için ( 4 Hafta 5 Günlük hamilelik ) kesin olan çift yumurta ikizine hamile olmadığın; ama kalp atışını görmeden tek yumurta ikizi olup olmadığı bilinmez. İyi bir ultrason cihazı ve doktor ile 5 - 5,5 haftalık iken kalp atışları görülür. Bakalım belki ikizdir :KK66:

Beyaz Melek, Allah tamamına erdirsin. :) İsteyen herkese nasip etsin. Yalnız ikiz değil, tek kese demişsin. Şuan için ( 4 Hafta 5 Günlük hamilelik ) kesin olan çift yumurta ikizine hamile olmadığın; ama kalp atışını görmeden tek yumurta ikizi olup olmadığı bilinmez. İyi bir ultrason cihazı ve doktor ile 5 - 5,5 haftalık iken kalp atışları görülür. Bakalım belki ikizdir :KK66:

canım ya bebiş tek ikiz değil .ikiz olsaydı kan değerim daha yüksek olurdu sanırım.teşekkür ederim:1hug:

beyaz melek tebrıkler canım kaç zmandır beklıyodun böle hamiş haberlerini okuyunca benım içimede su serpılıyo

BEBEĞİM,,,,
ÇOK İSTEDİM ÇOK BEKLEDİM BENİM BEBEĞİM..HP HAYALLERİMDEYDİN SEN BENİM..UĞRUNA HER AY DÖKTÜĞÜM GÖZYAŞLARIMI NASIL ANLATAYIM BİLMEM SANA BEBEĞİM...6 AY BEKLEDİM SENİ MELEYİM VE 7.AYDA BENİMLESİN ŞÜKÜRLER OLSUN...ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜNCE İNANAMADIM KİMSELERE HABER VEREMEDİM KORKTUM,AĞLADIM,İÇİM ACIDI....SONRA KAN TESTİ YAPTIRDIM.POZİTİFTİ KAN TESTİ....AMA NASIL MUTLU OLDUM BEBEĞİM.HEMEN O PEMBE YANAKLARIN GELDİ AKLIMA O KÜÇÜK DUDAKLARIN SONRA...YİNE İNANAMADIM BEBEĞİM YİNE.2 GÜN DAHA GEÇTİ VE BEN YİNE KİMSELERE SÖYLEYEMEDİM BEBEĞİM SENİ İÇİMDE AYLARDIR HAYALLERİMDE BARINDIRDIM.ŞİMDİ HAYALİM GERÇEKMİYDİ İNANAMADIM...İKİ GÜN SONRA YİNE KAN TESTİ YAPTIRDIM VE TEST İKİ YE DEĞİL RESMEN ÜÇE KATLANMIŞTI....
O TESTİ BEKLERKEN ÇOK AĞLADIM TÜM HASTANE BAŞIMA TOPLANDI NE OLDU DİYE...YA DEĞER YÜKSELMEDİYSE DİYE ÇOK AĞLADIM ÇOK.....
KADIN GÜLÜMSEYEREK GELDİ VE NE OLUR AĞLAMA HAMİLESİNİZ DEĞERİNİZ ÇOK İYİ DEDİ.........DAHA ÇOK AĞLADIM MELEYİM DAHA ÇOK...
ŞÜKÜRLER EDİYORUM ALLAHA BANA BU MUCİZEYİ YAŞATTIĞI İÇİN.ÇOK MUTLUYUM HALA KENDİMDE DEĞİLİM.ALLAHIM NEOLUR HERKEZE BU DUYGUYU NASİP ET.....
CANIM ARKADAŞLARIM HEPİNİZ İLK GÜNDEN BERİ BANA ÇOK DESTEK OLDUNUZ...
BİRLİKTE AĞLADIK BİRLİKTE GÜLDÜK..HEPİNİZE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ Kİ YANIMDASINIZ SİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUMŞeniz:lepi::Saruboceq::nazar:a.s.:1hug::sm_cool::emir_bebek:

sizi cok ama cok tebrik ediyorum allah bebeginizi size esinize bagislasin o guzel yuvanizda saglikli mutlu gunler yarinlar gecirmeniz dilegiyle bu yazinizi okurken aglamamak mumkun deilsenağlama bende 5 aydir bebis yolu gozluyorum:a015:ama yok yok iste olmayinca olmuyor cok bunalimdayim inanin sizin haberinizi okuyunca cok mutlu oldum allahim insallah bana ve bebek sahibi olmak isteyen herkese nasip eder(amin)saglicakla mutlulukla kalin bebisinize ve kendinize cok iyi bakin a.s.

sizi cok ama cok tebrik ediyorum allah bebeginizi size esinize bagislasin o guzel yuvanizda saglikli mutlu gunler yarinlar gecirmeniz dilegiyle bu yazinizi okurken aglamamak mumkun deilsenağlama bende 5 aydir bebis yolu gozluyorum:a015:ama yok yok iste olmayinca olmuyor cok bunalimdayim inanin sizin haberinizi okuyunca cok mutlu oldum allahim insallah bana ve bebek sahibi olmak isteyen herkese nasip eder(amin)saglicakla mutlulukla kalin bebisinize ve kendinize cok iyi bakin a.s.

allah en kısa zamanda sana da nasip etsin inşallah:Saruboceq:a.s.:nazar:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

annamm ne sevindim anlatamam. bizler evde çocuk peşi toplayıp, çarşaf çarşaf buluşma resimlerine bakarak nasıl hasetimizden çatlıyoruz artık anlarsınız sizdee.
öle giyip giyip düzgün fiziğinlen resim çektirip beni çatlatamıyacaksın artık :lepi:

şaka bi yana annelik çok zor ve çok mükemmel bir duygu her ne kadar hiçbir buluşmaya katılamasamda artık resimlerinizden sizleri tanıyor sayılırım. Allah sorunsuz bir hamilelik kolay bir doğum nasip etsin.. tebrikler.

daha sadece eini ve resimlerini görmeme,tanımamama rağmen okadar sevindimki sanki çok yakınımdan hamile haberi aldım
allah hayırlı eli ayağı düzgün sağlıklı bi evlat nasip etsin inş.
o güzel evinde huzurunuz hiç bozulmasın
seneye bu zamanlar bugün ne giydin de bebişinle pozlarını görürürüz onlara yorum yaparız
melek kızını çok süslemişsin ne o öyle düğünemi deriz :roflol:
aaaa kız nerden çıktı ya :uhm:
amannn allah söyletti valla demekki kızın olucak :emir_bebek:

allahım inş.böyle güzel haberi bütün bebek bekleyen üyelerimizden en kısa zamanda hamile haberlerini duyarız :Saruboceq:

hem arkadaşlar üzülmeyin bebeğiniz olmuyo değil vakti gelmedi daha :eek:
benim manevi annem bizim komşumuz 20 sene sonra çocuğu oldu ümitleri bitmişti
bizim bi yakınçok istiyo ama onun imkansız ancak tüp bebek oda bi ihtimal oda 3kere yaptılar tutmadı yaaa..
hamilelik bulaşıcıymış diye duydum inş. beyaz melekten bulaşır hepinizede bizde burdan sanal teyze oluruz :roflol:

X