Göz Makyajı Beyaz göz kalemi önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

marbles

Gerçek orada bi' yerde...
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2012
623
2
Beyaz göz kalemi almak istiyorum fakat bazıları pütür pütür görünüyor ve hiç kalıcı olmuyor.Bu konuda bana marka önerisinde bulunacak olanlar var mı ?

Beyaz göz kalemi almak istiyorum fakat bazıları pütür pütür görünüyor ve hiç kalıcı olmuyor.Bu konuda bana marka önerisinde bulunacak olanlar var mı ?

flormar'ın makyaj ürünleri kalemelri güzel yumuşak olduğu için yağlı gibi yani pütür pütür olmuyor deneyebilirsin

beyaz göz kalemi tam olarak ne için kullanılıyor.normal kalem gibi mi yoksa sadece göz içine mi?

goz icine kullanılıyor gozu aydınlatmak ve daha canlı bir bakış elde etmek için.

bende flormar beyaz kullanıyorum memnunum birde annemin makyaj malzmlrnn içinde buldm geçen gün beyaz kalem öyle markası filan da yok şaşırdım nerden aldın bunu dedim bilmiyorum almşm duruyo öyle dedi sürdüm o kadar hoşma gitti ki anlatamam =)

flormar nasıl ıyı degılmı yaa burada cok fazla marka secenegım yok...

memunmusun pekı hanı beyaz kalem olduu bellı oluyo mu aydınlık gosteriyomu

daha alalı çok olmadı ama güzel bi ürün gibi. kalem olduğu belli değil,aydınlık gösteriyor. ama ilk kez beyaz kalem kullandığım için kıyaslama yapamıyorum canım. bir de alix avien'ın kalın ve kısa bi kalemi çıkmış beyaz, güzel bişeye benziyordu ama ben flormarı aldım yeniyim diye

hımm saol cnm bnde ılk kez kullancam aydınlık gosteriyosa tmmdır

flormarın beyaz kalemını aldım 3.5 tl ben cok begendım kalem gıbı durmuyor ve aydınlık gösterıyor

kızlar ben daha önce carmina marka aldım çok kötüydü çünkü flormar ve pastel kalmamıştı şuan nars marka kullanıyorum göz üstünede çekebilirsiniz bir de gözleriniz daha iri ve güzel görünüyor :)

Ben NYC'nin kullanıyorum Watsons'larda bulabilirsiniz çok kalem kalem durmuyor aydınlık bir görüntü veriyor :) Bir de Avon'un SuperShock kalemlerini pek övüyor herkes onun da ten rengini almak istiyorum ama kataloglarda göremiyorum.Çünkü atık beyaz kalem yerine ten rengi kalemler daha çok tercih ediliyor hem kaş altını aydınlatmak için de ideal :)

beyaz değil de kemik rengi-ten rengi kullanırsanız göz içine daha doğal bir sonuç elde edersiniz. bende oriflame in kalemi var, memnunum gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…