BEYAZ EŞYADA MARKA ÖNERİNİZ VAR MI ?

Aynen valla diyorum ya baş edemezsin nişanlın herşeyi alsa bile bitmez ki bu ne kadar da israfcısın her gördüğünü alıyorsun diyecekler bu sefer de🤣🤣 inşallah mutluluğunuz bir ömür daim olur 😇 ya istediği herşeye sahip olup evinde lüks eşyalar ile oturup Bi gram sevgisi huzuru olmayanlar var bak ne şanslısın sevdiğine kavuşuyorsun Allah ayırmasın kuzum 😍
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK HAKLISIN RABBİM HERKESİ MUTLU ETSİN İNŞALLAH :KK200:

Arçelik ve beko dan şaşma derim hem arıza olduğunda her yerde servisleri var geliyorlar ürünleri güzel ve dayanıklı ve evet biraz da şans işi eşya işleri ,siemens alıp çok sorun yaşayan da var yakın çevresinde servis bulamayan da çağırıp gelmeyene var nerde yaşadığını bilmiyorum ama çok içinde kalırsa ilerde değiştirirsin sakın ama sakın eşya için birbirinizi üzmeyin ben yaşadım hala yaşıyorum içimde kalan şeyler var söylüyorum ama benim olayım başka yinede sıkıntı yaratıyo boşver sağlığın huzurun olsun gerisi boş
DOĞRU SÖYLÜYORSUN YA BENDE ARTIK KARAR VERDİM ARÇELİĞE RABBİM SAĞLIK HUZUR VERSİN

MERHABA HANIMLAR ;
NİŞANLIMİLE BEYAZ EŞYA YÜZÜNDEN TARTIŞIYORUZ VESTEL ARÇELİK İSTEMİYORUM BEN NİŞANLIM İSE DİRETİYOR ARÇELİK ALALIM DİYE
YILLARCA KULLANACAĞIMIZ ÜRÜNLER SONUÇTA BENDE EN İYİSİ OLSUN İSTİYORUM BÜTÇEM YETERSİZ DİYOR SİZİN ÖNERİNİZ NEDİR ...
Beko ve Arçelik aynı diye biliyorum o yüzden Arçelik tercih edilebilir memnun kalınan bi marka

MERHABA HANIMLAR ;
NİŞANLIMİLE BEYAZ EŞYA YÜZÜNDEN TARTIŞIYORUZ VESTEL ARÇELİK İSTEMİYORUM BEN NİŞANLIM İSE DİRETİYOR ARÇELİK ALALIM DİYE
YILLARCA KULLANACAĞIMIZ ÜRÜNLER SONUÇTA BENDE EN İYİSİ OLSUN İSTİYORUM BÜTÇEM YETERSİZ DİYOR SİZİN ÖNERİNİZ NEDİR ...
Miele al canim

MERHABA HANIMLAR ;
Beyaz eşya şans işi bence, ben 6 yıldır kullanıyorum hepsi altus 😁Blender seti dahil.
Maşallah hiç tamirci gelmedi.
Görümceminkiler bosh mesela kaç defa tamirci geldi belli değil.

Arçelik alıcaz bu şekilde karar verdik bakalım
Arçelik iyidir gerçekten. Biz de nişanlıyken bakmıştık, Arçelik ilk baktığımızdı ama mağazadan dolayı sanırım bir kuruş indirim yapmadı ben de başka yerlere bakalım dedim çıktık. Her şeyi Siemens'ten aldık. ( küçük elektrikli eşyalar hariç, onlar Bosch ) Mağaza görevlisi hakikaten çok ilgiliydi her şeyde üst modellerden aldık ve güzel de bir indirim aldık, Arçelik'ten ucuza geldi. Arçelik Pahalı bir marka, benim baktığım dönemde Siemens ve Bosch ile aynı banttaydı hatta daha pahalıydı.
Annemin her şeyi arçelik, taş gibidir. O yüzden Arçelik iyidir, Siemens de iyi ama bulaşık makinesi o kadar iyi değil. Annemin bulaşık makinesi harika pasparlak çıkarıyor her şeyi, benimki bazen lekeli çıkarıyor iki kere yıkıyorum aynı bulaşıkları.
Siemens Bulaşık makinesini tavsiye etmiyorum. Bosch'un da elektrik süpürgesini çok pahalıya almıştık, o fiyatı hak etmediğini düşünüyorum şuan, keşke başka bir model alsaydım. Ya da başka bir marka. Mesela beko'nun elektrik süpürgesi kullanan bir tanıdığım var inanılmaz iyi, benimki eminim fiyat olarak ondan çok daha yüksek işte "Bosch" diye ama Beko çok daha iyi elektrik süpürgesinde.
Velhasıl;
Arçelik doğru karar :)

Arçelik iyidir gerçekten. Biz de nişanlıyken bakmıştık, Arçelik ilk baktığımızdı ama mağazadan dolayı sanırım bir kuruş indirim yapmadı ben de başka yerlere bakalım dedim çıktık. Her şeyi Siemens'ten aldık. ( küçük elektrikli eşyalar hariç, onlar Bosch ) Mağaza görevlisi hakikaten çok ilgiliydi her şeyde üst modellerden aldık ve güzel de bir indirim aldık, Arçelik'ten ucuza geldi. Arçelik Pahalı bir marka, benim baktığım dönemde Siemens ve Bosch ile aynı banttaydı hatta daha pahalıydı.
Annemin her şeyi arçelik, taş gibidir. O yüzden Arçelik iyidir, Siemens de iyi ama bulaşık makinesi o kadar iyi değil. Annemin bulaşık makinesi harika pasparlak çıkarıyor her şeyi, benimki bazen lekeli çıkarıyor iki kere yıkıyorum aynı bulaşıkları.
Siemens Bulaşık makinesini tavsiye etmiyorum. Bosch'un da elektrik süpürgesini çok pahalıya almıştık, o fiyatı hak etmediğini düşünüyorum şuan, keşke başka bir model alsaydım. Ya da başka bir marka. Mesela beko'nun elektrik süpürgesi kullanan bir tanıdığım var inanılmaz iyi, benimki eminim fiyat olarak ondan çok daha yüksek işte "Bosch" diye ama Beko çok daha iyi elektrik süpürgesinde.
Velhasıl;
Arçelik doğru karar :)
Hadi inşallah bizim için doğru olurda uzun süre arızanşamaz 🤗

Benim beyaz esyalarim bosh marka.
Beyaz esya sans isi derler doğru .
Annemler Arçelik kullaniyor . Sikinti yok . Bence nisanlinizi zora sokmayin . Her sey cok pahali malum.

Bosch, Profilo ve Siemens aynı fabrikada üretiliyor canım modellere bakarsan anlarsın.

Biz Almanya üretimini tercih ettik modeller içinde. Onun için Siemens in Almanya üretimini aldık. Bence bu 3 ünden birini seç marka olarak derim. Mesela Profilo içlerinde en uygunu

(Beko ve Arçelik de aynı fabrikada üretiliyor bu arada)

Bosch, Profilo ve Siemens aynı fabrikada üretiliyor canım modellere bakarsan anlarsın.

Biz Almanya üretimini tercih ettik modeller içinde. Onun için Siemens in Almanya üretimini aldık. Bence bu 3 ünden birini seç marka olarak derim. Mesela Profilo içlerinde en uygunu

(Beko ve Arçelik de aynı fabrikada üretiliyor bu arada)
Ben profilo istedim ama baya pahalı şuan ben bulaşık makinası alıcam yarın kısmetse profilo alıcam şuan evdeki profili memnunuz aynısınınalıcam nişanlım kendi alacaklarını Arçelik alacak

X