Beta hcg yorumlarınızı bekliyorum lütfen

beray sonuç ne su anda gunler geçmis ustunden yazının ve hersey netlesmis olmalı
benimdebugun adetimini 21 gunu ve beta hch 10,81cıkt dr um gebelik baslamısdedi ama ptesi tekrar yaptıraaccagım tahlili katlayacakmı bakılacak hala sevinemiyorum

beray sonuç ne su anda gunler geçmis ustunden yazının ve hersey netlesmis olmalı
benimdebugun adetimini 21 gunu ve beta hch 10,81cıkt dr um gebelik baslamısdedi ama ptesi tekrar yaptıraaccagım tahlili katlayacakmı bakılacak hala sevinemiyorum

canım inşşşşş yukselır hamıle kalırsın:CüvCüv:

kızlar pazartesi derken yarını söylemiştim
artı cumartesi günü dayanamayıp tekrar ölçtürdüm 165,1 çıktı

beraycım gebeliğin hayırlı olsun allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin,benim sana sorum var bende ilk defa cuma günü pregnyl iğnemi vurdurdum gebelik testi için doktorun kaç gün sonrasına test yaptırmanı söylemişti çok merak ettim???kaç gün sonra öğrendin...:uhm::uhm::uhm:

canım iğnemi 8 kasım da vuruldum
dr tam 14 gün sonra kan testi yaptır demişti
ayın 21 'inde öğrendim tatlım ama o zaman değerim 11,50 'di

beraycım gebeliğin hayırlı olsun allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin,benim sana sorum var bende ilk defa cuma günü pregnyl iğnemi vurdurdum gebelik testi için doktorun kaç gün sonrasına test yaptırmanı söylemişti çok merak ettim???kaç gün sonra öğrendin...:uhm::uhm::uhm:
ayın 11'inde yaptır cnm varsa çıkar inş olur

hadi gözünaydın fıstık ozaman:Şeniz:
Allahım tamamına erdirsin diyorum..:Saruboceq:

tekrar yazayım dedim degerlerimi
yeni okuyacak arkadaslar için
adetin 21. gunu 10,81
23. gunu 49,64

beray mrb canım belirtilerini yazar mısın o beklediğin 14 gün içinde ne gibi değişiklikler oldu??

merhaba kızlar ben değerlerden pek anlamıyorum 326.94 cıkmıs sonucum.bugun adet tarihim.

:)))) tebrikler gelgit...eğer bahsettiğin sonuç betaHcg testinni sonucu ise hamilesin:teytey:....sen pregnyl mi kullanmıştın...bide ilk kullanımınmı...

:)))) tebrikler gelgit...eğer bahsettiğin sonuç betaHcg testinni sonucu ise hamilesin:teytey:....sen pregnyl mi kullanmıştın...bide ilk kullanımınmı...

teekkğr ederim canım.evet betahcg testim.ben ilaç kullanmadım hiç ama bu ayda olmazsa önümüzdeki ay asılama için (yada doktor ne önerirse) dr ye gidecektim.ben daha önce 2 düşük yaşadım gebe kalma sorunum yok aslında ama sanırım stresten olmuyordu bu ay nasılsa dr ye gideceğim diye rahat bıraktım kendimi ve hiç dikkat etmedim.asıl sorun bu sanırım.şimdi hergun pıhtılaşmayı önlemek için iğne vurulacağım.zaten sonucu öğrenmekte acele etmemdeki nedende buydu.

pıhtılaşma sorunu bendede var,allah yardımcın olsun canım bebişini sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah.darısıda bizlere olsun:ecrin_bebek:canım bu iğneleri kalp atışını duyduktan sonra mı veriyorlar biliyor musun???

doktorum bana korunmayı bıraktığımızdan beri verdi.ancak burda bir topikte hamile kaldığını öğrenince kullanmaya başladı bende stres yaptım iğneleri 2 aydır kullanmıyrdum tabi doktorumun bilgisinde bana fazla ara vermemem gerektiğini söylemişti.dün hemen başladım iğnelere.öncedende folikasit ve bebe aspirini kullanıyordum ek olarak iğnelere başladım.sana bir topic göndereyım kan pıhtılaşma sorunun varsa.ordan sorabilirsin pıhtılaşmayla ilgili olan sorunlarını.benden daha tecrubeliler var orda.

benim daha önce bir düşüğüm oldu tek düşükte bu genetik testi yapmıyorlarmış ama eşim sağlık personeli çalıştığı üniversite hastanesinde yaptırdık doktor kendi istedi hatta bakalım bir belki sebep budur dedi tesadüf yani düşükten 1 yıl sonra öğrendim ben ve ilk defa duydum o gün bu gündür gebe kalabilmek için uğraşıyorum canım ben...tavsiyen için sağol o topiğe bakacağım...

X