Beta hcg düşük geç döllenme mi ? Kimyasal gebelik mi ?

Allah razı olsun yüreğime su serptin

Başka doktorada sorun ümidinizi kesmeyin çünkü 5’in üstü pozitif
Bende öyle düşünüyorum ama adet tarihine göre hesaplıyor bir buçuk aylık çıkıyor hgc değeri en az bin olmalı diyor ama ben adetim bittikten sonra o bir ayın için de 3 defa ilişkim oldu biri adet bitiminde diğerleri tekrar adetimin döndüğü gün yani yarin olacaksan bugün ilişkiye girdik o gün hamile kaldıysam diye düşünüyorum ama bakalım kısmet

Kızlar benimde geç döllenme sanırım son adet tarihine göre bakildiginda. Ayın 25 inde verdim ilk kanı 191 çıktı, 2 gün sonra verdim 510 a çıkmıştı bugün tekrar verdim sonucu bekliyorum

kızlar adet döngüm aylardır çok düzensiz geçen ay 62 gün sonra adet olmuştum şimdi döngümün 33.günündeyim dün test yaptım negatif kafam çok karışık femara adet düzenini düzenler mi bileniniz var mı ben kullandım ama kontrollere gidemediğim için ne oldu bilmiyorum

6 hafta 5 günlük hamileyim canım. Doktor son adet tarihimi değiştirdi bebeğin gelişimine göre geç döllenme olduğu için
Hadi gözünüz aydın benim de geç döllenme sanırım bekleme aşamasındayım. Dualarinizi beklerim

Darısı bana diyorum ama sanırım benimki boşa ümit etmek benşm çok az yükseliyır ve dün nerdeyse hiç yükselmemişti hamilesiniz lütfen banada dua edin nolur çok ihtiyacım var hamilelir duası çabuk kabul olur

sizin durumunuz nedir acaba merak ettim? benzer bir durumu yaşıyorum forumda okuyunca böyle şeyleri biraz umutlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…