Beta hcg düşük geç döllenme mi ? Kimyasal gebelik mi ?

pnokyo

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2023
19
2
27
merhaba arkadaşlar, adetim 5 gün gecikti gebelik testi yaptım iki çizgi çıktı biri silik şekilde sonra aradan bir gün geçti kahverengi lekelenmem oldu acile gittim beta hcg testi yaptırdım 20 çıktı bugün de doktora gittim dedi ki beta hcg çok düşük çıkmış ya geç döllenme yada kimyasal gebelik takip edeceğiz dedi bugün de yaptırdım 25 çıktı Çarşamba gene yaptıracağım gebelik belirtisi olarak ta kasık ağrılarım oluyor adet oluyor gibi arada birde bugün mide bulantısı baş dönmesi başladı. Aranız da böyle yaşayan var mı ? Sizce normal gebelik mi ? Daha önce de dış gebelik ameliyatı oldum bir tüpüm alındı. Bebeğim olsun çok istiyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Canım kimyasala benziyor

nasip eğer öyleyse de yapacak birşey yok kabullenmek benim için çok zor böyle düşük olupta sonra yükselen bebeği olan yok mudur acaba ?
Tabii ki vardır ama 20 den 25 olması o ihtimali doğuruyor. Ben de 1 kez kimyasal yaşadım 11 le öğrendim 5 gün sonra kanamam başladı ama ben bu ihtimali de kabullendigim için 2 saatlik bir ağlama ile geçirdim

Tabii ki vardır ama 20 den 25 olması o ihtimali doğuruyor. Ben de 1 kez kimyasal yaşadım 11 le öğrendim 5 gün sonra kanamam başladı ama ben bu ihtimali de kabullendigim için 2 saatlik bir ağlama ile geçirdim
Allah kimseye yaşatmasın yarın test yapmaya gideceğim bakalım ne olacak size de çok geçmiş olsun

canim senle ayni durumdyim suan durumun ne oldu

Benim de çok geç yükselmeye başlamıştı. Reglim 11 gün geciktiğinde beta 240 ti. Bana da öyle demişlerdi. Ama sonradan çok güzel artmaya başladı. 6 gün sonrası beta 5100 e çıkmıştı ve direk keseyi görmüştük. Şimdi 9 haftalık güzel giden bir gebeliğim var bin şükür. O yüzden fevri davranma. Hemen en kötüsünü düşünme. Sabırlı ol ama pozitif ol. Yok yere strese girme. İnşallah güzel haberler alırız senden de

Allah razı olsun çok sağol canım inşallah tek temenlim o Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sende sağ Salim sağlıkla alırsın kucağına

allah kucagina almayi nasip etsin canim peki degerkerin 2 gunde artarakmi devam etti

allah kucagina almayi nasip etsin canim peki degerkerin 2 gunde artarakmi devam etti
Ben 240la öğrendiğimde 18 nisandı. 20 nisan da gittiğimde arife günü diye tahlil yoktu. Ve 21’i de zaten bayramdı. Birkaç gün bayram tahlilini bekledim. Bir daha bayram dönüşü 24ünde verdim. Onda da 5060 olmuştu kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…