Beta hcg düşük geç döllenme mi ? Kimyasal gebelik mi ?

Bence 5 gün durup gidin her gün kan vermek çok zor. belli olmaz benim hep düşük başlıyor sonra düzeliyor son 2 hamilelik böyleydi kimyasal dediler düşer dediler doğdu . İçinizi rahat tutun
Doktor kimyasal gebelik olabilir dedi ama ilk gebeliğim kanaman olabilir dedi ara sıra sancım oluyor ama ağrılı değil maks 5 sn sürüyor yerleşme ağrısına bağlamıştım bende aslında ama inşallah dediğiniz gibi olur ilk beta hcg 103 40 saat sonraki 126 çıkmıştı doktor salı günü bekliyorum dedi inşallah dediğiniz gibi olur

Evet hamilesiniz sağlıkla doğsun inşallah iki gün sonra iki katı olması lazım diyorlar 2 gün sonra tekrar baktırabilirsiniz..

Beni hcg 10 Mayıs 70
15 Mayıs: 557
24 Mayıs: 865
Dün kese göründü bu gün kanama başladı.

Neden kanamanız başladı yerleşme kanaması mı acaba ?
Dr a gittim tutunma kaynaklı da olabilir dedi vajinalde keseyi göremedi ama dün karından görünmüştü bu başka doktordu ağrım da var kese yok dedi ilaç da yazmadı

Dr a gittim tutunma kaynaklı da olabilir dedi vajinalde keseyi göremedi ama dün karından görünmüştü bu başka doktordu ağrım da var kese yok dedi ilaç da yazmadı
karindan gorunup vajinaldan gorunmemmesi imknasiz tatlim ya kanaman cokmu betana bktrdinmi tekrar

Doktor bugün bu sonuca negatif dedi
5 ve ustu pozitiftir arti senin sonucuna zaten pozitif yazilmis orda doktorlra boyle kucuk degerleri gebelik olarak kabul etmeye bilior hic sknti yapma suan gebeligin var 2 gunde bir artisi takip et 2 gunde 2 ye katliosa saglikli gebeliktir isallah yukslr ve saglicakla kucagina alirsin bebegini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…