Beta-HCG: 3829 Şaşkınım

blonde14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
14
0
39
:CüvCüv:ya neye uğradığımı şaşırdım beklemediğim, planlamadığım, teşrifi için hiçbir şeye kendimi hazırlamadığım bebeğim bugün ben geliyorum dedi... evet hamileyim sizce bunu kabulenmem ne kadar zamanımı alır...:CüvCüv:

canım tebrik ederim Rabim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin alp atışını bir duy o zaman çok daha başka olucak herşey

tebrik ederim cnm hayırlı olsun bebeğin,bu fikre hemen alırşırsın hiç merak etme.

tebrik ederim cnm.....alışırsın merak etme cnm....bende 4,5 haftalık hamileyim.....

tebrik ederim
en gec onu ultrasonda gördügün an eminim bu fikre alisirsin

tebrik ederim arkadaşım rabbim salıkla kucağına almanı nasip eder inş ben bir şeyimerak ettim acaba adetin ne kadar geçmişiti maşşallah değerin bayagı bir yüksekte acaba ikiz olma gibi bir ihtimal varmı dr gitttin mi hiç ayyy ikiz kulaga ne kadar huş geliyo :ecrin_bebek:delikafadulden

canim hic durma tabiki kabullen bebegini.
bak rabbim sana hediye yollamis nasil dusunursun..
kabulenip yada kabullenmemeyi.
ne kadar cocuk icin ugrasan kadinlar var.
rabbim sana dunyanin en guzel hediyesini yollamis.
hayirli ugurlu olsun. canim

destek olan herkese teşekkürler sanınrım bulantılarımla birlikte kabullenişimde başladı bebeğimi... bu arada testi yaptırdığımda regl dönemim 4 gün geçmişti çok mu yüksek ya korktum bak şimdi ikiz falan lafı geçince eyvah eyvah ailede de var ikizlerde bu değerler daha mı yüksek çıkıyor? bi de merak ettim 7 inci haftaya bugün girdim ama ultrasonda keseden başka bişey görünmüyor bir problem yoktur di mi?benneyaptımki

canım bu değerlede kese görünmediyse ikiz olma ihtimali daha da artıyooo çünküüü benim 700 de vajinal ultrasonla görünmüştü keseeee allah tamamına erdirsin asğlıkla kucağına alırsın inşallahhh

ya değer bu değil şu an 10000 in üzerinde kese var ama bebiş kendini göstermiyo şaka gibi inanılmaz...

canım içinde bir canlı var bence mükemmel bir duygu allah tüm isteyenlere yaşatsın
alışman çok uzun sürmez bence tebrik ederim hayırlısı olsun

X