Beta hcg 0.20 ne demek

Eda078

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
25
3
27
arkadaslar 40 gundur adet olamadim bakireyim eylulde sadwce surtunmeli iliskim oldu ertesi gun hapi aldim hemen ekim kasimda normal.adet oldum ama bu ay olamadim.belirtilerde var bu beta hcgde 0.20 yaziyo gebelikmi oluyo ne demek bakarmisiniz?

Anladim 40 gun oldu Adet olamadim ama uktroson sonuunda pco yaziyo

Sürtünmeli ilişkiye ertesi gün hapı mı içtiniz gerçekten ? Ee o zaman 40 gündür regl olmuyorum demeyin. İlaç yüzünden tabi ki. Bu ertesi gün hapı böyle bişey değil bir daha kullanmayın hormonlarınızı alt üst ediyor.

ilişki olmamış boşalma olmamış bir de üstünde regl olmuşsunuz elbette hamilesiniz tebrik ederim :)

Ama uc ay oldu ertesi gun hapi iceli ekim kasimda adet oldum bu ay gecikti sadece

Ama uc ay oldu ertesi gun hapi iceli ekim kasimda adet oldum bu ay gecikti
ilişki olmamış boşalma olmamış bir de üstünde regl olmuşsunuz elbette hamilesiniz

Vajina ustune okdu bosalma hemen sildim ertesi gun hapi ictim sonra bakireyim zaten iki ay adet oldum bu olamadim korktum nerden bileyim

Biz o kadar boşuna uğraşıyoruz demek ki bakireler de hamile kalabiliyor bu kadar bilinçsizseniz bu işlere girmemenizi öneririm :)

Ama uc ay oldu ertesi gun hapi iceli ekim kasimda adet oldum bu ay gecikti sadece
Hamile değilsiniz. Olamazsınız da. Sürtünmeyle hamile mi kalınır? eğer onu demeye getiriyorsanız. Pcos var dendiyse ondan bütün düzensizlik o zaman.

Hamile değilsiniz. Olamazsınız da. Sürtünmeyle hamile mi kalınır? eğer onu demeye getiriyorsanız. Pcos var dendiyse ondan bütün düzensizlik o zaman.
Ultroson sonucumda pco yaziyor zaten uc ay once surtunmeli oldu vajina ustune bosaldi surtunmede zaten hap ictim duzenli adet oldum bu ay gelmeyince kotu oldum korktum anlamsiz yere

merhaba size bir sorum olacak bende bundan 17 gün önce sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım içime boşalma vs olmadı ama adetim gecikti daha doğrusu tam adet olamadım çok az oldum reglim 4 5 gün sürdü kırmızı kan geldi fakat az geldi yine de içimde bir kuşku var böyle olduğu için sizce bir şey söz konusu mudur

Hayır sizin için de hamilelik söz konusu değil. Olamaz da. Sürtünmeyle imkansız. Hadi diyelim ihtimal var. Ama regl olmuşsunuz zaten.

Hayır sizin için de hamilelik söz konusu değil. Olamaz da. Sürtünmeyle imkansız. Hadi diyelim ihtimal var. Ama regl olmuşsunuz zaten.
teşekkür ederim öncelikle cevapladığınız için. başta korktum yerleşme kanaması diye sandım ama ilişkiden 3 4 gün sonra geldiği için bu kadar erken olamaz dedim daha sonra kan çoğalmaya başladı ve kırmızı renkti korkmayın sebebi az regl olmam tamamen sökülememek o yüzden sormak istedim

Anladım. Yok ilişkiden 3-4 gün sonra da gelmez zaten evet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…