Beta değerim 6,57 lütfen bakın

olha

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2022
257
64
Arkadaşlar ben doktora gittim bize aşılama önerdi onun için test istedi benden beta değerim 6,57 çıktı referans aralığı 0-5 benimki 6,57 ama şöyle birşey var çatlatma iğnesi olmuştum ve tahlil yapıldığı gün iğne olalı 7. günümdü. İğnenin etkisidir dimi arkadaşlar ? Eğer öyleyse bile o değeri yüksek görmek beni çok mutlu etti

5-15 arası gri alan diye geçiyor. Yüksek ihtimale testi 1-2 güne yeniden isteyecek doktorun. Hayırlı haberlerini alırız inşallah♥

5-15 arası gri alan diye geçiyor. Yüksek ihtimale testi 1-2 güne yeniden isteyecek doktorun. Hayırlı haberlerini alırız inşallah♥
İnan o kadar umudum yok ki iğnenin etkisidir o istemez bence bende yaptırmayacağım zaten gününü bekleyeceğim adet olmayı çünkü yaptırınca sürekli negatif görmek mahvediyor beni.

Bekle bakalım gecikirsen yap inşallah mutluluktan ağlarsın

Hayır yapmadım bugün çatlatma iğnesi olalı 16.gün ama sancılarım başladı yarın öbürgün adet olurum
Tam test günün bugün inşallah tutmuştur inşallah ben de çok korkuyorum test yapmaya o günler geldiğinde

Tam test günün bugün inşallah tutmuştur inşallah ben de çok korkuyorum test yapmaya o günler geldiğinde
Eşime erken gebelik testi aldırıcam akşama ama sıfır ümit. Çünkü çok sancım var adet olacağım canım. Allah inşallah aşılamada bana bi bebiş verir. Sen tedavi görüyor musun durumun nedir

Eşime erken gebelik testi aldırıcam akşama ama sıfır ümit. Çünkü çok sancım var adet olacağım canım. Allah inşallah aşılamada bana bi bebiş verir. Sen tedavi görüyor musun durumun nedir
Benim bu ay ilk aşılamam oldu. 5. Günü bugün… çok ümitliyim ama sebepsiz. Çünkü hem hidrosalpenks var bende hemde tüplerimden biri kısmi tıkalı…

Merhaba bize de haber verir misin insallah senınledir bebişin şu mübarek günlerde rabbim kimsenın kucağını bos bırakmasın

Kan testini siz bilerek mi 7. Gün verdiniz? İğne de aşılama olsanız bile doğrusu 15. Gün tahlil vermek acele etmek durumu değiştirmiyor malesef yani sonra böyle insan üzülüyor düşük diye

Benim bu ay ilk aşılamam oldu. 5. Günü bugün… çok ümitliyim ama sebepsiz. Çünkü hem hidrosalpenks var bende hemde tüplerimden biri kısmi tıkalı…
Biraz geç oldu ama yinede cevapsız bırakmak istemedim ben adet oldum olmadı bu ay. Önümüzdeki ay aşılama olacağım inşallah bi üst tedaviye başladık artık Allahtan ümit kesilmez sende durumlar ne canım

Kan testini siz bilerek mi 7. Gün verdiniz? İğne de aşılama olsanız bile doğrusu 15. Gün tahlil vermek acele etmek durumu değiştirmiyor malesef yani sonra böyle insan üzülüyor düşük diye
Hayır bilerek vermedim o ayda tutmayacağını düşündüğüm için doktorumu değiştirdim ve aşılama tedavisine başlayacağız diyip benden tahlil için kan aldılar orada çıktı

Malasef güzel duaların için çok teşekkürler ama tutmadı önümüzdeki ay artık aşılama tedavisine başlıyoruz
Olsun vardır bunda da bir hayır benım de tutmadı dün aşılama oldum yine beklemedeyim umarım daha faZla bekletmez bebişkolar bizi

Olsun vardır bunda da bir hayır benım de tutmadı dün aşılama oldum yine beklemedeyim umarım daha faZla bekletmez bebişkolar bizi
Ayyyy inşallahhh yaa aslında nasıl oluyor süreç çok merak ediyorum ne oluyor ne uygulanıyor anlatır mısın canım ilk aşılaman mı

Ayyyy inşallahhh yaa aslında nasıl oluyor süreç çok merak ediyorum ne oluyor ne uygulanıyor anlatır mısın canım ilk aşılaman mı
Evet ilk aşılamam post açmıştım dün hatta 25 nisan bat tarihimdi femara kullandım bitti gittim doktora bana adetli gel dedi ben de dedim ki ben yumurtaları hazırladım siz aşılama yapın şok oldu adam gec bakayım ultrasona dedi sonra baktı vallahi pes cidden büyütmüşsün dedi Çünkü artık aşılama yaptırmak istiyordum doktorum hep erteliyordu emrivaki yapmak iyi oldu bi nebze yarın sabah 10 da ovitrelle ol bir gün sonrada gel dedi sabah erken gittik eşim sperm verdi yıkandı vs 2 saat bekledik sonra elimize verdiler çocuğumuzu götürdük doktora 2/3 dk da yaptı hayırlı olsun dedi ilk gün cok agrım vardı hep yattım bugun de kalkarken kasıgım cok agrıyor sadece solda 2 adet yumurtam vardı 18 ve 20 mm bu sekıl işte suan beklemedeyim

Ayyyy çok heyecanlı yaaa bide göbekten iğne vermedimi yumurta büyütmek için sanki doktorun biraz önemsiz davranmış gibi birde nerde yaptılar aşılamayı doktor odasındamı

Ayyyy çok heyecanlı yaaa bide göbekten iğne vermedimi yumurta büyütmek için sanki doktorun biraz önemsiz davranmış gibi birde nerde yaptılar aşılamayı doktor odasındamı
Normalde gonalf verecekti aşılama İÇİN ama benım doktorum aşılama İÇİN erken dedi bende evde doktordan habersiz femara ile büyüttüm yumurtacıklarımı doktor da mecbur yaptı yani aşılamayı ben özel kliniğine gittim normal alttan muayene edilen masa varya orda ultrason ile baktı yumurtalar çatlamış cok güzel dedi sonra ince bir aletle hareketli spermleri içeri bıraktı bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…