Beş Vakit Namaz Kılanlar...

ay kızlar bende kuran geçtim umarım tamam ögrenirim güzel okurum =)

cnm allah kabul etsin

bende başladım kendi başıma inş. öğrenirim

hayırlı günler canlar ben de çay yaptım içeceğim dua edin yeniden kan verdim hamile miyim deil miyim diye dua edin bana

rabbim dularını ve dualarımızı kabul etsinn
hayırlı evlatlar nasip etsinn

hayırlı günler arkadaşlar kan tahlilim negatif çıktı hamiş değilim biraz üzgündüm ama şimdi daha iyiyim

bu dunyaya boşuna gelmedığimizi hatırla... anıden olen ınsanları..gençleri hatırla..ve namaza sureklı olarak devam ettiğinde artık namazda yetmıyo kuran a başlıyosun kuarn yetmıyo vaktınden fazla kılmaya ve daha çok anmaya başlıyosun namaz kesınlıkle çok onemlı bu yuzden..inşallah devamlı olarak kılarsın..

dualarında bizlere de dua et doğumuna da az kalmış Rabbim kolay hayırlı doğum nasip etsin doğumunda bana da dua et de ben de hayırlısıyla evlada sahip olayım eşimle

dualarında bizlere de dua et doğumuna da az kalmış Rabbim kolay hayırlı doğum nasip etsin doğumunda bana da dua et de ben de hayırlısıyla evlada sahip olayım eşimle
inşallah aminn umlemıze nasip eder inşallah Rabbim sanada hayırlısıyla evlat nasip eder inşAllah..

inşallah aminn umlemıze nasip eder inşallah Rabbim sanada hayırlısıyla evlat nasip eder inşAllah..

doğumuna az kalmış canım doğumda kimin ismini söylersen o da hamile kalırmış ona dua edersen ALLAH'IN izniyle o da hamile olurmuş birkaç arkadaşa dedim burada hamiş olan ama bakalım hatırlayacaklar mı ismim münevver canım eğer sancıların geldiğinde beni ALLAH aklına getirir belki ismimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…