Beş Vakit Namaz Kılanlar...

YDS YE BEN DE GİRECEĞİM ASLINDA ALANDAN PUANIM HESAPLANABİLSİN DİYE AMA BAŞARILI OLAMAM SIRF GİRMEK İÇİN İŞTE

YDS YE BEN DE GİRECEĞİM ASLINDA ALANDAN PUANIM HESAPLANABİLSİN DİYE AMA BAŞARILI OLAMAM SIRF GİRMEK İÇİN İŞTE

Allah yardımcımız olsun mezun olduk hala sınavlardan kurtaramadık paçamızı çok çok zor ingilizcem olmasına rağmen bu sınav çok farklı kelimeler desen sürüsüne bereket .Umarım yeterli puanı alırsın canım ama düşündüğünden daha az alsan bile üzülme çünkü sınav çok zorlayıcı

DÜŞÜK DE ALIRSAM ÇOK ÜZÜLMEYECEĞİM CANIM ÇÜNKÜ ŞUAN KPSS YE ODAKLANDIM ALAN PUANININ HESAPLANMASI İÇİN GİRECEĞİM YDS YE

DÜŞÜK DE ALIRSAM ÇOK ÜZÜLMEYECEĞİM CANIM ÇÜNKÜ ŞUAN KPSS YE ODAKLANDIM ALAN PUANININ HESAPLANMASI İÇİN GİRECEĞİM YDS YE

Anladım canım KPSS kendi başına çok zorlayıcı ve stresli bir süreçtir eminim rabbim gönlüne göre versin pes etmek yok çalışmalara devem tam gaz

Anladım canım KPSS kendi başına çok zorlayıcı ve stresli bir süreçtir eminim rabbim gönlüne göre versin pes etmek yok çalışmalara devem tam gaz
ARTIK ATANMAK İSTİYORUM HAYIRLISIYLA CANIM BAKALIM SEN ÇALIŞIYOR MSUN YOKSA ATANMAK İÇİN Mİ YDS YE GİRECEKSİN

ARTIK ATANMAK İSTİYORUM HAYIRLISIYLA CANIM BAKALIM SEN ÇALIŞIYOR MSUN YOKSA ATANMAK İÇİN Mİ YDS YE GİRECEKSİN
Yok canım ben çalışıyorum ama devlette değil KPSS stresini kaldıramam diye başlamadım hiç
YDS'yi de malum artık işverenler dile çok önem veriyorlar ben biliyorum demek yetmiyor belge isiyorlar bende onun için hazırlanıyorum hem yüksek lisans düşüncem var kısmetse onun içinde gerekli bu sınav
Umarım sende atanırsın emeklerinin karşılığını alırsın canım

AMİN CÜMLEMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN

AMİN CÜMLEMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN

Amin canımcım rabbim hepimize en hayırlısını güzelini nasip etsin bizde yılmadan çalışmaya devam olmazsada üzülmeyelim ama bu olmadıysa daha güzeli olacak diyelim isteklerimiz bizim için hayırmı şermi bilmiyoruzkı olmadıysa daha güzelini nasip edecektir rabbim inanıyorum

EVET HAYIRLISINI İSTEDİK HEP İNŞAALLAH HAYIRLARLA KARŞILANIRIZ AMİN

ne güzel kalkıyordumm bugun uyumuş kalmışımmm neyse rabbim kabul eder namazlarımız

sen nasılsın nasl gidiyor hayatttt
derslere adapte olmaya çalışıyorum canım dersleri daha da sıkcağım bir seneden az kaldı zaman akıyor eltim de gülüyor sen ders çalışmaya başladın mı diyor kazanamayacağımı o ve büyük görümcem o kadar iyi biliyorlar ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…