Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Merhaba , ben de çalıştığım için kötü bir alışkanlık geliştirdim ve bundan da kurtulamıyorum.. Her namazın , vakti olsa bile sadece farzını klılıyorum Sünnetleri çok uzun geliyor ki önceden hiç aksatmazdım.. Bu konuda ne yapabilirim ?

yavaş yavaş kılmaya çalış canım ama özellikle de sabah öğle akşamın sünnetlerini aksatma Peygamber efendimiz bu vakit namazlarında sünnetleri aksatmazmış ilkindi namazında ve yatsı da aksattığım oluyor ama tabii en güzeli sünnetleri aksatmamak çünkü ahiret de eksik namazlarımız böyle af olacaktır

Sabah namazı ve Akşam namazlarını ben de aksatmıyorum , çok kısalar zaten ..Ama Öğlen zaten işte olduğum için , ikindi ve yatsı da zor geldiği için sadece farzlarını kılıyorum. İnşallah tekrar layıkıyla kılmaya başlayabilirim.Amin.

inşallah canım sen namazlarını kıldığından dolayı ramazanda tekrar sünnetleri de kılmaya çalış canım ALLAH kabul etsin namazlarımızı amin

Merhaba kızlar. Çok şükür Ramazan geleli onu bereketi sayesinde namaza başladım. Öğle namazı dışında şükür kılıyorum. Yurtdışında yaşıyorum orucu saat 10 da açıyoruz yani Türkiye de 11 iken. Tek zorluğu uykusuzluk yatsıyı kılıp yatmak gece yarısı oluyo sonra hooop sahur Sabah iş derken yarıladık şükür. Siz nasılsınız nasıl gidiyo Ramazan

ÇOK ŞÜKÜR TUBİŞ İYİ GİDİYOR SABAH NAMAZINI DA KILIP YATIYORUM AMA RAMAZANDAN SONRA SABAH NAMAZLARINI AKSATIRIM DİYE ÜZÜLÜYORUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…