Beş Vakit Namaz Kılanlar...

ŞEYTANIM OKADAR KUVVETLİ BENİ BIRAKMIYO... DUA EDİN BANA.

ADET OLDUM YİNE ANNELİK HAYALİM HAYAL KIRIKLIĞI OLDU HAYIRLISI BAKALIM DİĞER AYA UMUT EDEYİM

Kızlar merhaba hayırlı haftalar benim geçen hafta izin haftamdı ama benim sözüm anneannemin ameliyatı ev temizliği derken buraya hiç giremedim nasılsınız

sabırla dua ile canım bekle bebeğini Rabbim sağlıklı sıhatli versin öncelikle

ne kadar süredir istiyorsunuz tedavi görüyormusun
1 senedir canım hiç sorun olmamasına rağmen olmadı ben ilaç kullanmaya başladım

hayırlısı olsun canım çok uzun bi zaman değil sabırla inşallahh
EYLÜLDE 2YILLIK EVLİ OLACAĞIZ ÇOK İSTEYİNCE VE VAKİT GELMEMİŞSE OLMUYOR ALLAH(C.C) NE TAKDİR EDERSE O HAYIRLISINI İSTİYORUM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NAMAZLARINIZDA DUA EDİN İHTİYACIM VAR BİR YANDAN KPSS YE DE ÇALIŞIYORUM SABIR BİZİM ANAHTARIMIZ ÇÖZÜM İÇİN ÇÖZÜLMEMİZ İÇİN RAHATLAMAK VE YENİDEN ALLAH'IN BÜYÜKLÜĞÜNÜ BU BENLİK BU BEDEN ANLASIN DİYE ALLAH BİZİ SINIYOR KULLARIM BENDEN İSTİYOR AMA SABREDEBİLİYOR MU İSYAN EDİYOR MU DUA EDİYOR MU BEKLİYOR MU İNŞAALLAH GÜZEL MEYVESİNİ YERİZ SABRIMIZIN AMİN CÜMLEMİZE ALLAH GÖNLÜ GÜZEL OLANIN HERKESİN DİLEKLERİNİ KABUL ETSİN GÖNLÜNDE KARARMA OLANIN GÖNLÜNÜ TEMİZ ETSİN GÜZELLEŞTİRSİN İYİLİĞİ SEVDİRSİN YOKSA FANİ DÜNYADA BOŞA GÜNAHLAR AHLAR EDİYORUZ İNŞAALLAH DAHA İYİ MÜMİN OLABİLİRİZ

AMİN CANIM İNŞALLAH İYİ SALİH AMELLERİ OLAN KULLARINDAN OLURUZ

canlarım namazlarınızı ihmal etmeyin Bedriye teyzem hastanede yatıyordu daha önce bahsetmiş olabilirim karaciğer nakli olacaktı dün gece 3 te vefat etti sizden onun için dua istiyorum içinizden ve gönlünüzden ne kadar geçiyorsa Allah şimdiden razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…