Beş Vakit Namaz Kılanlar...

canlarım namazlarınızı ihmal etmeyin Bedriye teyzem hastanede yatıyordu daha önce bahsetmiş olabilirim karaciğer nakli olacaktı dün gece 3 te vefat etti sizden onun için dua istiyorum içinizden ve gönlünüzden ne kadar geçiyorsa Allah şimdiden razı olsun

SELAM CANM

ben iki üçgündür namazlarımı tam kılamıyorum biliyorum bahanesi yok ama ruhum daralıyor bugun kaldığım yerden devam inş.

aynı zaman da başın sağolsun canm

Kızlar merhaba hayırlı haftalar benim geçen hafta izin haftamdı ama benim sözüm anneannemin ameliyatı ev temizliği derken buraya hiç giremedim nasılsınız

cnm hayırlı olsun allah tamamını erdirsinnn

EYLÜLDE 2YILLIK EVLİ OLACAĞIZ ÇOK İSTEYİNCE VE VAKİT GELMEMİŞSE OLMUYOR ALLAH(C.C) NE TAKDİR EDERSE O HAYIRLISINI İSTİYORUM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NAMAZLARINIZDA DUA EDİN İHTİYACIM VAR BİR YANDAN KPSS YE DE ÇALIŞIYORUM SABIR BİZİM ANAHTARIMIZ ÇÖZÜM İÇİN ÇÖZÜLMEMİZ İÇİN RAHATLAMAK VE YENİDEN ALLAH'IN BÜYÜKLÜĞÜNÜ BU BENLİK BU BEDEN ANLASIN DİYE ALLAH BİZİ SINIYOR KULLARIM BENDEN İSTİYOR AMA SABREDEBİLİYOR MU İSYAN EDİYOR MU DUA EDİYOR MU BEKLİYOR MU İNŞAALLAH GÜZEL MEYVESİNİ YERİZ SABRIMIZIN AMİN CÜMLEMİZE ALLAH GÖNLÜ GÜZEL OLANIN HERKESİN DİLEKLERİNİ KABUL ETSİN GÖNLÜNDE KARARMA OLANIN GÖNLÜNÜ TEMİZ ETSİN GÜZELLEŞTİRSİN İYİLİĞİ SEVDİRSİN YOKSA FANİ DÜNYADA BOŞA GÜNAHLAR AHLAR EDİYORUZ İNŞAALLAH DAHA İYİ MÜMİN OLABİLİRİZ

rabbm gönlüne göre verrsin canm

SELAM CANM

ben iki üçgündür namazlarımı tam kılamıyorum biliyorum bahanesi yok ama ruhum daralıyor bugun kaldığım yerden devam inş.

Allah razı olsun canım inşallah hep düzenli kılarsın şeytanın vesvesesine düşmezsin

SELAM CANM

ALLAH RAZI OLSUN CANIM

Ramazanda dualarımız namazlarımız daha istekli daha canı gönülden dualarla süsleniriz inşaallah

hepinize hayırlı Ramazanlar bol bol dua edelim namazlarımızı kılalım teravih namazlarına gitmeye çalışalım boş vakitlerimiz olduğunda yan gelip yatmak yerine kalkıp kaza namazı kılalım hepimizin kaza namazları vardır çünkü ne zaman öleceğimiz belli değil Kur'an okumayı bilenler hatim başlasın bilmeyenler Ramazan aşkıyla öğrenirler inşallah Rabbim bu ayı tam anlamıyla yaşayanlardan eylesin hepimizi amin .

11147206_1165463863470059_5822805385386863780_n.jpg

Allaha şükür iyiyim ben ramazanın gelmesinden dolayı çok mutluyum huzur içindeyim sen nasılsın canım
ben de iyiyim canım hastaneye gittim geldim ramazan evet huzur demek benim için de Rabbim darda olanların da sıkıntılarını gidersin

Selam kızlar hayirli bol bereketlibir ramazan dilerim ne zamandir giremiyordum isler yogundu umarim hepiniz iyisinizdir :)

X