Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Allah rahmet eylesin hepimize tataırsın Rabbim imanlı kuranlı ölümü...
bizimde eşimizin dedesi vefat etti geçen hafta çok severdimm kendisini

okurken tüylerim diken diken oldu rabbim herkese böyle ölüm nasip etsin inş.

Allah rahmet eylesin hepimize tataırsın Rabbim imanlı kuranlı ölümü...
bizimde eşimizin dedesi vefat etti geçen hafta çok severdimm kendisini
ölümler insanı çok etkiliyor bizim dedemizin ölümü de beni etkilemişti ne ölümdü ama Rabbim hepsinin mekanını cennet eylesin

bişey sorabilirmiyimm benim bi arkadaşım nişanlı evlenecek yolda evine giderken evlendiğini çocuğu olduğunu adının halil olduğunu felan diye düşünüp hayal kuruyormuş,halil diyede ailede bi akraba felanda yok biranda geçmiş aklından o isim,,eve varmış tam kapının önündeyken bahçenin oraya bi çocuk gelmiş ve arkadaşıma yaklaşmış,sen ayşemisin demiş oda evet ben ayşeyim sen kimsin demiş bu ev kimin demiş,bizim demiş arkadaş,o sırada uzaktan kadının biri seslenmiş halill oğlum gel buraya diye arkadaş donmuş kalmış,kadın çocukla uzaklaşıp gitmiş ama kadınıda çocuğuda hiç tanımıyormuş arkadaş...bu mümkün mü olabilirmi böyle bişey yaa acabaaa

AMİN AMİN

Günaydın kızlar

kandiliniz mübarek olsun

haftasonunu kazasız belasız atlatım bütün vakit namazlarımı kıldım akşamları tesbihimi çektim

günaydın kızlarr

hayırlı sabahlar kandiliniz mübarek olsun

ben bugün oruç tutmak istiyordum ama nasip olmadı

dün regl oldummm

günaydın kızlarr

hayırlı sabahlar kandiliniz mübarek olsun

ben bugün oruç tutmak istiyordum ama nasip olmadı

dün regl oldummm
benimde günlerimdi niyetlenmedim şuan hastayım teşbih olarak hangi duaları çekebiliriz bilgin var mı

HEPİNİZİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLARIM BUGÜN BOL BOL DUA EDELİM BENİM DE BOĞAZIM ŞİŞTİ KEYFİM YOK

benimde günlerimdi niyetlenmedim şuan hastayım teşbih olarak hangi duaları çekebiliriz bilgin var mı

bende sabah araştırdım biraz şöyle bişey buldum

Hayız ve nifas hâlindeki kadınların namaz kılmaları haram olmakla birlikte, tesbih, zikir ve duada bulunmaları câizdir. Hattâ hayız ve nifas hâlindeki bir kadının, mümkün ise ve vakti de müsait ise, her namaz vaktinde abdest alıp, bir vakit namaz kılacak kadar kıbleye karşı yönelerek oturması, bu süre içinde, tesbih, tevhid ve tehlil ile meşgul olması müstehab bile görülmüştür.

ben şuan '' bismillahi tevekkeltü alellah '' çekiyorum 2000 çekip başka duaya geçeceğim

canlarım benim pazar günü sözüm olacak hayırlısı neyse o olması için banada bu gece dua eder misiniz rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…