Beş Vakit Namaz Kılanlar...

HAYIRLI CUMALARINIZ OLSUN

Allah"ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

bugun sahura kalkınca sabah namazına kalkamadım

öğle de işyerindeyim artık ikindi namazı ikisinide kaza yaparımm olur demi kızlar

kaza yapmak hiç içine sinmiyor fakat hiç kılmamamaktan iyidir

bugun sahura kalkınca sabah namazına kalkamadım

öğle de işyerindeyim artık ikindi namazı ikisinide kaza yaparımm olur demi kızlar

kaza yapmak hiç içine sinmiyor fakat hiç kılmamamaktan iyidir
Ben de kaza yaptım sıkma canını canım bol bol dua edeceğiz birbirimize

vaktim vardı ama ben öğle namazımı kılmak yerine oyalanıyordum bu topiği buldum
kalkıp kılıyorum şimdi
keşke hiç kaçırmasam hiç şeytana nefse uymasam
hepinize hayırlı cumalar
hayırlı kandiller

İnşaallah daha düzenli kılarsınız burada birbirimizi motive edelim
Hayırlı kandiller

kan tahlili yaptırdım canım pazartesi çıkacak nasıl bekleyeceğim bilemiyorum dua et canım Rabbim inşallah verir hayırlı sağlıklı evlatlar pazartesi tam belli olacak

hadi hayırlısı

rabbim gönlüne göre versinn dularımız seninle

Binbir bahane üretebilir insan yorgunum,uykum var, ha simdi ha sonra diyoruz bende diyorum malesefen iyisi ezandan hemen sonra kalkıp kılmak sonradına bırakınca iyice üşeniyor insan Allah kabul etsin kıldıklarımızı ve daim etsin namazlarımızı.
Hayırlı kandiller..

Kesinlikle haklısın canım hele yatsı namazında ve daha çok sabah namazında inşallah daha düzenli kılarız git gide ama bugün kandil bol dua edelim Kuran bilenler Kuran okusun ben Enam suresine geçtim bakalım bugün inşallah Enam Suresini bitiririm dualarımız da miraca çıkar inşaallah

Amin canım Rabbim kabul etsin tüm dualarımızı insallah

zaten hayatımız bahane hiç bir zaman çözüm aramıyoruz ki

sanki kaç dakikamızı alacak bir namaz vakti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…