Beş Vakit Namaz Kılanlar...

zaten hayatımız bahane hiç bir zaman çözüm aramıyoruz ki

sanki kaç dakikamızı alacak bir namaz vakti

Aynen öyle 10 dakikamızı ayırmaya üşeniyoruz ama bi indirim duysak koşarız hemen yorgun morgun dinlemeden nefsimize hakim olmamız gerek bende düzenli kılamıyorum ama son günlerde başladım inşallah devamlılığıda gelir

Aynen öyle 10 dakikamızı ayırmaya üşeniyoruz ama bi indirim duysak koşarız hemen yorgun morgun dinlemeden nefsimize hakim olmamız gerek bende düzenli kılamıyorum ama son günlerde başladım inşallah devamlılığıda gelir

AYNEN canım nefsimize hakim olmayı hep beraber öğreneceğiz

birbirimize destek olarak inş.

AMİN CANIM BİRBİRİMİZE DUACI VE BURADA NAMAZ ARKADAŞLARI OLALIM BEN DE ÇOK KILDIM BIRAKTIM ALLAH KORUSUN DAHA BIRAKMAYIZ İNŞAALLAH

bende senin gibi regl olup bitikten sonra sapıtıyom sonra normala sokamaya çalışıyorum

şu mübarek günlerde raabim bizi şeytanın şerinden korusun

pazartesine bakalım hamiş miyim değil miyim onu öğreneceğim dua edin bir yandan da kpss çalışıyorum memur olayım diye insanoğlunun istekleri bitermi

Ayy canım hayırlısıyla insallah müjdeli haberi alırsın kpss içinde allah zihin bolluğu versin inşallah

vaktim vardı ama ben öğle namazımı kılmak yerine oyalanıyordum bu topiği buldum
kalkıp kılıyorum şimdi
keşke hiç kaçırmasam hiç şeytana nefse uymasam
hepinize hayırlı cumalar
hayırlı kandiller
inşallah hiç bırakmadan düzenli olarak kılarsınız bi süre sonra zaten ekmek su gibi oluyor insana bi vakiti kaçırdığında içini hüzün kaplıyor canım benim

ben işyerinde öğlen namazımı kılıyorum ikindiyi evde kılıyorum zaten burada namaz kılmam da çok zor oluyor ama napayım elimden gelen bu

X