Beş Vakit Namaz Kılanlar...

bende alabilirim tavsiyeleriniz
Burada birbirimize destek olalım namzlarımızı daim olması için dua edelim bazen dertleşelim benim bu sıralar kafam çok dalgalı ders hastalıklar sıkıntılar atanamama korkusu bebek isteği vsvs dualarınızı eksik etmeyin inşallah namaza başlayan çok arkadaşımız burada bizimle yazışırlar paylaşırlar

Burada birbirimize destek olalım namzlarımızı daim olması için dua edelim bazen dertleşelim benim bu sıralar kafam çok dalgalı ders hastalıklar sıkıntılar atanamama korkusu bebek isteği vsvs dualarınızı eksik etmeyin inşallah namaza başlayan çok arkadaşımız burada bizimle yazışırlar paylaşırlar

olalım tatlımm

rabbim gönlüne göre versin bütün dileklerini

bende çok düzenli olmasa da 1,5 yıldır kılıyorumm 3-5 gün bazen saıyorum ama hemen toparlıyorum

tek sıkıntım sabah namazı kalkamıyorum bir türlü

öğleyi işten eve gidince kaza yapıyorum diğerlerini rabbim kabul ederse vaktinde kılıyorumm

olalım tatlımm

rabbim gönlüne göre versin bütün dileklerini

bende çok düzenli olmasa da 1,5 yıldır kılıyorumm 3-5 gün bazen saıyorum ama hemen toparlıyorum

tek sıkıntım sabah namazı kalkamıyorum bir türlü

öğleyi işten eve gidince kaza yapıyorum diğerlerini rabbim kabul ederse vaktinde kılıyorumm
ALLAH KABUL ETSİN CANIM düzene girer benim de sabah namazlarım sıkıntılı

sağol cnm cümlemizin inş.

evet yarın kandil

bende allah kabul ederse oruç tutuyom bugun 2.günüm
Allah kabul etsin canım ben de Kuran okudum dualarımızı kabul etsin ben bebiş istiyorum canım bugün adet olmam lazımdı ama olmadım bana dua edersen sevinirim hayırlı sağlıklı evlatlar

Allah kabul etsin canım ben de Kuran okudum dualarımızı kabul etsin ben bebiş istiyorum canım bugün adet olmam lazımdı ama olmadım bana dua edersen sevinirim hayırlı sağlıklı evlatlar

ederim tatlım

raabim herşeyi gönlüne göre versin

önceleri bana da senin bebeğin olmaz demişti doktorlar

ama 13 yaşında oğlum var o yüzden herşeyi allah bilir

ederim tatlım

raabim herşeyi gönlüne göre versin

önceleri bana da senin bebeğin olmaz demişti doktorlar

ama 13 yaşında oğlum var o yüzden herşeyi allah bilir
ALLAH VERİR ALLAH ALIR hayırlısıyla ALLAH hayırlısıyla nasip eder inşallah bu ay bakalım umudum var ama birkaç gün daha beklemeliyim

X