Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Selam arkadaslar, bende namaz kilardim hastalanmadan önce liseyide birakmak zorunda kaldim... simdi yeniden okuyorum insallah istedigim bölume girebilirim... yasitlarimdan hep geride kaldim, arkadaslar lutfen benim icinde okurmusunuz tıp'a girmek istiyorum insallah herkesin hayali gerceklesir dua edebilirmisiniz benimde hayalim gerceklessin diye :KK37:
okuruz tabii tatlım adın ne?

Selam arkadaslar, bende namaz kilardim hastalanmadan önce liseyide birakmak zorunda kaldim... simdi yeniden okuyorum insallah istedigim bölume girebilirim... yasitlarimdan hep geride kaldim, arkadaslar lutfen benim icinde okurmusunuz tıp'a girmek istiyorum insallah herkesin hayali gerceklesir dua edebilirmisiniz benimde hayalim gerceklessin diye :KK37:
Allah gönlüne göre versin
İş isteyenlere hayırlı rızık kapısı eş isteyenlere bu dünyada da ahirette de hayırlı bi eş evlat isteyenlere ıslama hizmet eden hayırlı bi evlat şifa bekleyen tüm hastalarımıza da ya şafi isminle şifa ihsan eyle ya rabbim
amiiiiiiinnnn:KK23:
inşallah hayırlarla ablam bu sefer bebeğim benimledir inşallah amin
çok amin. :KK200::anne::emir_bebek::anneadayı:

2,5 senedir deniyor musun tatlım Allah kavuştursun bebişinle
evet canım 3 seneyi de geçti evliliğimiz sorun olmamasına rağmen gebelik olmadı nasip olmadı..eşimde de srun yok kilom var acaba ondan mı dedik ama nice kilolular da hamile kalıyor bizim için zaman gelmedi heralde hayırlısı diyorum canım olmazsa zaten ocakta aşılama yaptıracağız işte ilaçları falan da bayapı tutabilir dediler en kötü 1000 tl olabilirmiş borçtan çok erteledik aşılamayı da borç alacak eşim işte artık bekleyemeyiz diyor o da

evet canım 3 seneyi de geçti evliliğimiz sorun olmamasına rağmen gebelik olmadı nasip olmadı..eşimde de srun yok kilom var acaba ondan mı dedik ama nice kilolular da hamile kalıyor bizim için zaman gelmedi heralde hayırlısı diyorum canım olmazsa zaten ocakta aşılama yaptıracağız işte ilaçları falan da bayapı tutabilir dediler en kötü 1000 tl olabilirmiş borçtan çok erteledik aşılamayı da borç alacak eşim işte artık bekleyemeyiz diyor o da
inşallah gerek kalmaz tatlım.
doktor kilodandır dedi mi?
etkisi var ama tamamen engel değildir bence de.

Ederiz canım Rabbim muvaffak eylesin kolaylastırsın derslerini inş

cok tesekkur ederim , amin insallah cumlemizinkini ::)

canım burda liste şeklinde değil sohbetlerimiz yani namazlarımızı kontrol edelim diyoruz dini sohbetler edelim diyoruz namazlarını tam kılmayanlara nasihatler etsin bizden büyük ablalarımız yani akıl yaşta değil baştadır ALLAH senin de namazlarını kabul etsin gülüm namazlarını bırakmamaya çalış..
ismin ne ben inşallah dua edeceğim sana bak doktor olunca bizleri unutma :)

kusura bakmayin sohbetinizin birazini okudum sadece cok guzel oldugunu dusundugum icin isindigim icin yaziverdim:)) namaza tekrar baslamayi bu sefer birakmamayi istiyorum insallah basaririm hayirlisiyla herkesin namazlari kabul olur umarim :) ismim suzan , bak bizleri unutma dedin ya icim bi acayip oldu hic unuturmuyum canimm cok tesekkur ederim sana ve sizlere :))!!!

Rabbim ol desin yeter canım benimde adet düzensızliğim vardı 2 ayda bi adet oluyodm okadar korkuyodum ki çocuğum olmıcak diye ama Rabbim nasip etti hemen yanı kilo falan hiç önemli değil o yeter ki ol desin:KK19::KK37::KK37::KK37::KK200:

Rabbim ol desin yeter canım benimde adet düzensızliğim vardı 2 ayda bi adet oluyodm okadar korkuyodum ki çocuğum olmıcak diye ama Rabbim nasip etti hemen yanı kilo falan hiç önemli değil o yeter ki ol desin:KK19::KK37::KK37::KK37::KK200:
Rabbim gönlümdekini bilen sensin!
"Ol!" de oluversin.
Kün feyekün :KK200:

ilk başta demedi canım özele giden arkadaşlara demiş ama bilemedim ben çok stres yapıyorum çok etkisi olmayabilir ama ben stres yapunca etki artabilir

• Beğen
Reactions: Yeu
cok tesekkur ederim , amin insallah cumlemizinkini ::)

kusura bakmayin sohbetinizin birazini okudum sadece cok guzel oldugunu dusundugum icin isindigim icin yaziverdim:)) namaza tekrar baslamayi bu sefer birakmamayi istiyorum insallah basaririm hayirlisiyla herkesin namazlari kabul olur umarim :) ismim suzan , bak bizleri unutma dedin ya icim bi acayip oldu hic unuturmuyum canimm cok tesekkur ederim sana ve sizlere :))!!!
iyi ettin canım benim de amacım herkesin sohbetlere katılması yeri geldiğinde duacı da oluruz birbirimize kuzum ahh şu sınavlar ben de kpss ye hazırlanıyorum inşallah güzel bir ünv kazanırsın bir bakmışsın bursa uludağ ünv tıp gelir :KK70:
sohbetlerimize katıl hep beklerim namazlarını da gülüm devam edersin inşallah

X