Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Merhaba kizlar ne guzel bir topikmis,malesef namaz konusunda cok gevsegim:KK43: eskiden daha duzenli kilardim ama malesef duzenli kilamiyorum insallah Allah bana da nasip eder.

Merhaba kizlar ne guzel bir topikmis,malesef namaz konusunda cok gevsegim:KK43: eskiden daha duzenli kilardim ama malesef duzenli kilamiyorum insallah Allah bana da nasip eder.
hayırlısıyla canım en yakın zamanda sen de namazlarını düzenli kılarsın kuzum ALLAH dosdogru kılmayı nasip etsin bizlere namazlarımızı hayırlarla inşallah amin

hayırlısıyla canım en yakın zamanda sen de namazlarını düzenli kılarsın kuzum ALLAH dosdogru kılmayı nasip etsin bizlere namazlarımızı hayırlarla inşallah amin
Amin canim insallah cok istiyorum hatta hemen basliyorum nasipse:) sizin namazlarinizi da Allah kabul etsin.

Ben namaza başlıyorum bazen aksıyor bazen şeytan yanımızdan ayrılmıyor . Beş vakit namaz kılan arkadaşlarımız varsa dua etsin ya da bu tembelliği nasıl atlatırız da namazımızı devamlı hale getiririz. Namazını kılmayan insanın içi huzur dolmuyor ve hiç bir işi de rast gitmiyor. Benim düşüncemle namaz insanı depresyondan bile koruyabilecek tek unsurdur.

BjQxXCrCcAAwRlK.jpg

Tüm hamileliğin boyunca hiç aksatmadan kıldıgım 5 vakit namaz hatta doğuma giderken bile sabah namazımı kılıpta gttım ama şimdi kılmıyorm :KK43: bebeğim oldu 2 yaşına grck ama arada bı kılıyorm nolur dua edin bana eskisi gibi olmak ıstıyorm bebek bi bahane degil bunu bılıyorm namaz kılmak benim için çok büyük bi huzurdu..... :KK43:

Tüm hamileliğin boyunca hiç aksatmadan kıldıgım 5 vakit namaz hatta doğuma giderken bile sabah namazımı kılıpta gttım ama şimdi kılmıyorm :KK43: bebeğim oldu 2 yaşına grck ama arada bı kılıyorm nolur dua edin bana eskisi gibi olmak ıstıyorm bebek bi bahane degil bunu bılıyorm namaz kılmak benim için çok büyük bi huzurdu..... :KK43:
Bebeğin daha küçük sandım -ki dediğin gibi mazaret değil :KK43:

Bugün "bismillah" de ve başla, olmaz mı?

canım bu huzursuzluğu bu kadar yaşıyorsan inan hemen başla bizlere sen de dua et bizler de ederiz dini muhabbetlerimiz olsun her zaman beklerim konuma ben de bunun için açtım aklımızdan namazlarımız çıkmasın diye

Hz. Osman radıyallahu anh anlatıyor:"Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim abdest alır ve abdestini güzel yaparsa hataları vücudundan tırnak diplerine varıncaya kadar çıkar, dökülür.''

X