Beş Vakit Namaz Kılanlar...

images-49.jpg

kizlar bende sohbetlere katilmayinca seytan cok karisiyor kilmiyorum aksatiyorum kendimi veremiorum rabbim affetson . ama asla birakmiyorum. birakamamda cunku benim yuregim baglandi heran aklim rabbimde . hatalarimizi tovbeleri affetsin rabbim insalalh ondan gayri hic birsey yok . lebbeykk Allahumme lebbeyk

sabah öğle kılındı şimdi abdest alıp ilkindiyi kılayım ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH AMİN

Namazı Düzenli Kılmak İçin Dua
Rabbic'alnı mükıymes salati ve imn zürriyyetı rabbena ve tekabbel düa' ...ibrahim 40...

"Ey Rabbim! Beni ve soyumdan gelecekleri namazı devamlı kılanlardan eyle; ey Rabbimiz! Duamı kabul et!"

ibrahim suresi 40

evTik evTik kuzum sen de sohbetimize katıl canım inşallah bir çok arkadaşımız da namazlarına bşlamak nasip eder YÜCE MEVLAM kılanlar da dosdoğru kılarlar inşallah amin

evTik evTik kuzum sen de sohbetimize katıl canım inşallah bir çok arkadaşımız da namazlarına bşlamak nasip eder YÜCE MEVLAM kılanlar da dosdoğru kılarlar inşallah amin
İnsaAllah dosdoğru kılalım abla.:dua: Beklentimiz olmadan sadece O'nun sevgisini kazanmak için.
Haftasonu sabah namazına kalkamiyorum. :110:

İnsaAllah dosdoğru kılalım abla.:dua: Beklentimiz olmadan sadece O'nun sevgisini kazanmak için.
Haftasonu sabah namazına kalkamiyorum. :110:
amin hayırlısıyla canım inşallah...
nasıl ağrın oluyor mu namaz kılarken kuzum? ALLAH namazlarımızı kabul eder inşallah gülüm dosdoğru kılıyoruzdur inşallah amin...biz de çok şükür eşimle kalkıyoruz inşallah daim olur amin

amin hayırlısıyla canım inşallah...
nasıl ağrın oluyor mu namaz kılarken kuzum? ALLAH namazlarımızı kabul eder inşallah gülüm dosdoğru kılıyoruzdur inşallah amin...biz de çok şükür eşimle kalkıyoruz inşallah daim olur amin
Yok abla, ağrı olmuyor. Şükür bir sıkıntı olmuyor.
Allah kabul etsin inşaAllah. Ne güzel esinle beraber kılmak. Benimki de akşamdan sabah namaz kilalim der. Haftaiçi ezandan önce hatta benden önce kalkar. Kildin mi derim,yarın kilariz hele der geçer. Nasıl değiştireceğim bilmiyorum.

Yok abla, ağrı olmuyor. Şükür bir sıkıntı olmuyor.
Allah kabul etsin inşaAllah. Ne güzel esinle beraber kılmak. Benimki de akşamdan sabah namaz kilalim der. Haftaiçi ezandan önce hatta benden önce kalkar. Kildin mi derim,yarın kilariz hele der geçer. Nasıl değiştireceğim bilmiyorum.
hayırlısıyla gülüm eşinle de beraber namaz kılacağın zamanlar yakındır inşallah amin...
AMİN canım inşallah ALLAH cümlemizin namazlarını kabul eder inşallah AMİN..

X