Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Birbirimize destek olalım her daim arkadaşlar düzenli kılanların düşüncelerini ve kılıyorz demesini de bekliyorum bu bize daha fazla örnek olacaktır

Üniversitedeyken birgün ders çalışırken bir şiir yazmıştım ALLAH'A içimden yalvarıyordum sizlerle paylaşmak isyedim arkadaşlar...

Huzura geldiğimde dökülecek bir bir günahlar,
Neye yarayacak o zaman ahlar ve vahlar,
Dökülen yaşlar temizleyebilecek mi?
Kendini bildiğinden beri işlediğin günahlar,

Binbir perdeye gizlesen de saklayamazsın.
Sen sana şaşanları anlayamazsın
Eğilip ekmek ufaklarını toplayamazsın,
Sen meyve verip çiçek açamazsın.

Gönül koyma, bükme başını,
Ağlama yutkunma binbir düğüme karşı,
Unutma aydınlatır tüm gizlilikleri,
Yar olan yaradan nurlandırır istersek bizleri,

Yazarı: aaynaa

Saygılarımla.....

Namazlarınızda hayırlısıyla atanmam ve bebek sahibi olmamiçin bana dua edin arkadaşlar

Namaz kılanlar çoğalır inşallah bizim namazlarımız da düzene girer inşaallah

begendiniz mi?

Birbirimize destek olalım namazlarınız nasıl gidiyor arkadaşlar?

Arkadaslar şimdi karar verdim namaz kılmaya başlamak istiyorum ALLAH nasip ederse.ama ben çalışıyorum çalıştığım kurumda mescit erkeklere ait namaz kilamam orda .öğle, ikindi, akşam namazlarını kaza etsem olur mu?

Tabii olur canım neden olmasın ben de evdeyim bir yandan ders çalıişıyorum atanmak için bazen kaçırdığım oluyor bazen hiç kılmadığım sen başla yeter ki namaz çok önemli ALLAH'IN bizim kıldığımız namaza iihtiyacı yok bizim ALLAH'IN sevgisine hayrına yakınlığına ve namaza ihtiyacımız var

Şiirimi okumanızı iisterim arkadaşlar

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. yazın namazımı geçirmeden kılıyordum. Ama okul başlayınca okulda abdest almak o kadar zoruma gidiyo ki biliyorum bahane değil ama eşarbı çıkar abdest al sonra tekrar eşarbını yap zoruma gidiyo Rabbim affetsin napabilirim bu durumda olanlar yardımcı olabilir mi

kardes buyuk sevap gıdıyr her zorluga ragmen kıl belkı senın boyle baaglılıgını goren bırı etkılenr namaza baslr ben suan ogrencı degılım ama her zorluga ragmen kıl sevabı kat kat fazla olur

Bende geçen yıl başladım namaz'a. İlk 6 ay hiç aksatmadan kıldım. Sonra ne olduysa ertelemeye başladım, bir baktım tamamen bırakmışım. Bir kaç ay sonra tekrar kılmaya başaladım, arada bazı vakitleri aksatıyorum ama şunu anladım, aksatsan bile tamamen terk etmemek gerekiyor, yoksa iyice soğuyorsun, ne kılarsan kardır.

tam kılmak için niyetleniyorum sürekli bişeyler çıkıyo su soğuk diyorum, eşarbını aç çorabını çıkar zoruma gidiyo napabilirim lütfen yardım edin bilipte yapmamak en günahı farkındayım ama inanın çok zorlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…