benimde aşılama bebegim ekim sonunda geliyor

elenya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2007
389
5
bende aşılama yoluyla hamile kalanlardanım dr um ekim sonu kasım başı demişti ama bugün ekim 25-26 gibi olur en gec dedi Allah hepimizin kucagına almayı nasip etsin ve bende anne adayıyım artık arkadaşlar:1rolleyes:

bende aşılama yoluyla hamile kalanlardanım dr um ekim sonu kasım başı demişti ama bugün ekim 25-26 gibi olur en gec dedi Allah hepimizin kucagına almayı nasip etsin ve bende anne adayıyım artık arkadaşlar:1rolleyes:
tebrik ederim, darısı başımıza.

cok teşekkürler arkadaşlar amin inşallah Allah isteyen herkeze nasip etsin

bu güzel haberleri duydukça inanın o kadar mutlu oluyorumki.Allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağınıza almayıda nasip etsin.Darısı bizim başımıza inşallah...:)

hilal cim inşallah Allah sanada 1 an önce nasip eder birbirimiz için dua edelim ve berrak duru senin adınada cok sevindim inşallah kucagımızdada görürüz sagsalim

HAYIRLI OLSUN CANIM.İNŞALLAH HER ŞEY İSTEDİĞİN GİBİ OLUR...

aderim 2 gün gecikti, heyecan ve biraz da stresle bekliyorum... idrar testinin birinden silik çizgi çıktı diğerlerinden bi şey çıkmadı. acaba çok mu erken bakıyorum ki :KK43:

canım inan bilmiyorum ben kan testiyle ögrendim hamile oldugumu ama idrar tahlilinde sanırım 1 hafta falan gecemesi gerekiyormuş dogru sonuc almak için inşallah hamilesindir

tebrikler bende 3. aşılamada hamile kaldım 5 haftalık hamileyim ekim 21 gibi doğum olacak allah herkese nasip etsin inşallah heyecan ile bekliyoruz

senin adına cok sevindim sessiz gemi inşallah kucagına almayıda Allah nasip eder canım hayırlı olsun

X