Benim müthiş yalan hayal kırıklıklarım

Kendini Juliet, ergen sevgilisini de Romeo sanan bir genç kız.
Öncelikle forumda yazmanın bir adabı vardır. Caps Lock tuşu kapatılmalıdır. Gözlerimizi oymaya hakkın yok, forumlarda büyük harfle yazmak bağırma anlamına gelir ve 3 sayfalık bağır çağır bir yazıyı okumayı kimse istemez.
Sorun ne tam olarak anlamadım ama aşağı yukarı 5-6 yıllık bir sevgililik olmalı sen 23 yaşındaysan. Sorun yaşamanız normal. O zaman ergendiniz, şimdi yetişkin oluyorsunuz. Kişilikleriniz farklılaşıyor.
Normal yani. İşte bu benim hayat hikayem demişsin, bu yaşlarda kendinizi çok önemli görüyorsunuz, biliyorum, ben de öyleydim ama gayet sıradan şeyler bunlar. 25'ten sonra geçiyor.

canım benim bir ilişkide kavgalar hallolur düzeltilir ama başka bir insan sokulursa bu ilişkiye bu ilişki zaten tamamen bitmiş demektir.

Ben ilk defa bir forum sitesine bu şekilde üyelik gerçekleştirip yazdığım için bilemedim. Ve kuralları da okumadığım için çok haklısınız çok özür dilerim. ama dediğiniz gibi bir romeo juliet durumu yok ortada bir duygu birikimim vardı paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.

Evet bir birikmişlikti bu durum. Ve dediğiniz gibi artık kurtulma için çabalamam gerekli.

ben aslanım yükselenim yengeç :) inşallah herşeyin hayırlısı çok teşekkür ederim.

Anlıyorum.
Türkçe Öğretmeni olacakmışsın, değil mi? Öğretmen Adayı genç arkadaşım, biz, normalde yazı dili kullanırken de örneğin mektup yazarken, mail yazarken de metinin tamamını büyük harfle yazmayız.
Bunu sana söylüyorum, çünkü müdürün falan söylerse kalbini kırarak söyler. Yazıyı düzeltmişsin ama bu sefer de imla kötü. Büyük harf yok, bağlaçlar yanlış. Türkçe Öğretmeni olacaksın, forumda yazarken bile, düzgün bir imla kullanmalısın.
Hem mesleğin bu senin hem de anadilin.
Duyguların taşmış belli, belli ki mesleğin gereği yazmayı da seviyorsun. Yaz bol bol. Yazan insandan zarar gelmez. Ama o ki'ler ayrılacak :)

7 sene harcaman yorumumu değiştirmiyor tek 7 senesini harcayan sen değilsin çok insan var bu yollardan geçen sen abartmışsın. Bunun benim egomla nasıl bir ilgisi olabilir onu anlamadım...

Ben kendi durumumdan bahsettim ve benim gibi çok insan olduğunun ben zaten farkındayım. Ve tutumunuzu sert bulduğum için belirttim.

çok teşekkür ederim

evet çok haklısınız düzelttim.çok pardon.

okudum bende şimdi..
çok küçük yaşta başlayan bir aşkın azizliğine uğramışsınız.. henüz büyüme yollarından geçmeden ..sizde o da değişmişsiniz normal olarak .. bana kalırsa sizinki alışkanlık olmuş artık.. ve ne yazık ki karşı taraf için hep ceptesiniz sizi kaybetme korkusu yok ..
kendinizi iyişleştirin zira bu adamla sonunuz yok.. evlenseniz bile sonunuz yok.. bile bile lades demeyin ..

ve bu arada sevdi de zaten demişsiniz ya .. bence sizi değil sizin ona olan sevginizi sevmiş sadece..

Bu ne arkadaş burası türk dil ve imla kurumu mu :)))) ben her türlü bozuk yazıyomm aha bak yazıyorum yazmadım yazıyom yazdım şimdi site beni banlıycakmı :))))

:))) ne mutlu sana gerçekten mutlu olsuysan ki leri ayrı yazarız bak ne dertler var seninkinin çaresi var Kİ :)))
Senin derdin ne? O yorum sana mı yazılmıştı? Hayır. Seni ilgilendiriyor mu? Hayır. Senden böyle bir talebim oldu mu? Hayır.
Sana bu yönde bir şikayet ilettim mi? Hayır.
Canın kavga mı çekiyor? Evet.
Peki ben seninle bu tartışmaya girecek günümde miyim? Hayır.
Hadi takıl şimdi kendi kendine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…