Benim müthiş yalan hayal kırıklıklarım

Ilk defa bdv bolumundeki konuyu bu kadar ictnlikle okudum samimi soyluyorum.
Hikayeniz beni derinden etkiledi bende lise aski yasamis bir insan olarak hele ki su msn mevzusu beni bitirdi ve o an ne hissettiginizi o kadar iyi anladim ki sonradan onun size nasil asik oldugunu cok merak ediyorum lutfen yazin..

Tesekkur ederim cok kırılmışsın belli ki. Umarım senin icinde hersey cok guzel olur

Yapma...

Ben de diyorum bunca yazmaktan bihaber nesli kim yetistiriyor. Allah sonumuzu hayir etsin.

Bende hiç anlam veremem insanların bu denli sabırlarının bitmiş olma noktasına gelmelerini.. Ve aynı zaman da anlam da veremem her ne olursa olsun kendilerinde bu haddi nasıl görürler.. Böyle yapmak yerine ilgi alanınıza girmediğiniz mevzulara yorum yazmamanız çok daha doğru olur.. Çünkü kusura bakmayın ama aynı duyguları aynı şeyleri çocuğunuzun veya çocuklarınızın yaşayıp yaşayamayacağını bilemezsiniz. Bence herşeye herkese saygı ve tolere ile insanlar bu durumu aşabilirler.

O bana tabi ki benim ona duyduğum sevgi aşk kadar büyük bir aşk değildi hissettikleri ama.. Benim onu sabırla beklemem her ne olursa olsun hep sevmem sevgi dolu gözlerle bakmam samimiyetimi hissetmesi belki de onun birşeyler hissetmesine sebebiyet vermiş olabilir. En önemlisi pes etmemek Canım o Zaman'lar bilmiyorsun zaten ilk defa aşık olmuşun hani değer mi değmez mi kavramı yok insan da..

Saygi ve hosgoru (bknz. tolere) ile hersey asilir ama egitim hata kaldirmayan bir olgu. Mesela sizin ogretmenlerinizin hatasini ogrencileriniz cekecek. Aldigi egitimi daha normal hayatinda kullanamayan biri ogrencilerine ayni egitimi verecek. Bu bir zincir maalesef. Sizi de suclamiyorum yanlis anlamayin. Hatali egitim sisteminin hatali bi urunusunuz sadece.

Büyük harfle yazmak yasak.
Küçük harfle yazsaydınız da hepimiz okuyabilseydik keşke. (

Hayır canımm benim bitti tamamen benim için..
Olsun kuzum üzülme herşeyde bi hayır vardır üzülme demek dile kolay biliyorum ama Allahın izniyle atlatırsın inşallah bilemezsin belki senin için daha hayırlı bi kapı açacak Allah.. Peki ne oldu da bitti senin için ya soruyorum ama anlatırsan içini dökersen rahatlarsın birileriyle konuşmak iyi gelir şuan sana

Yariya kadar zar zor okudum uzattikca uzatmissiniz

Cok daha kisa anlatilabilirmis , anlasilan duygusal birisiniz. Iyice yerlesmis icinize . Umarim kurtulursunuz cunku umudunuz olmasin tukenecek olan tukenmis geriye dönmez boyle birsey. Cok seven taraf olmanin kacinilmaz sonu. Verdigin sevgi hosuna gitse buna karsi duydugu sevgi sandigi minnet duygusu eninde sonunda yok olur.

İnşallah çok seven biriyle karşılaşırsın..birşey sorcam sen yengeç yada balık burcu musun..ben yengecim mesela senin yazdiklarini okuyunca ordan anladim..bizler biraz duygusaliz yapimiz gereği..çok sevip bağlanıyoruz ve bir o kadarda üzülüyoruz..

7 sene harcaman yorumumu değiştirmiyor tek 7 senesini harcayan sen değilsin çok insan var bu yollardan geçen sen abartmışsın. Bunun benim egomla nasıl bir ilgisi olabilir onu anlamadım...

forumlarda bütün yazıyı böle büyük harfle yazmak yasak diil mi yahu?neden yasak olmalı onu da anladım bu yazı sayesinde anlıorum duygular yoğun, üzülmüşsünüz amaaa anlatım da uzadıkça uzamış

umarım bundan sonra karşınızaduygularınıza kıymet veren biri çıkar

Ne uzun yazmışsın be kardeşim gözlerim yoruldu sıkıldım yarıda bıraktım. Bi ara hikaye sandım hatta dedim ne oluyor. Neyse okuduğum kadarıyla sen çok çabalamışsın o da kendini hint kumaşı sanmış.

Anliyorum hakkinizda hayirlisi olsun ins.. Sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…