Benim isteğimin bir önemi yok mu ya?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
724
14
24
Yemin ederim annem bir yandan kaynanam bir yandan ben bıktım
Yeşil fasulyeli pilav canım çekti kaynanam direk ben ve eşin yemeyiz dedi sonra sustum bir şey demedim sonra diyor ki pişerecksen az pişir
Annemi aradım nasıl yapıyor diye oda kaynanan ve eşin yemiyorsa pişirme diyor
Sonra patladım canım bir şey çekiyorsa ben pişirmiyececgim mi dedim annem bu sefer yemeyeceklerse pişirme diyor çıldıracağım pazara gittik bugün kendisi turşuluk biber alacak bende acı biber alacağım kaynanam benim param yetmez diyor bende Kalamış 80tl ben alırım dedim sonra aldım bu sefer azını da buz dolabında koyarız diyor ama pazarda güzel şey bulsaydı hepsini alacaktı istediğini bulamayınca almadı herkes bana bilerek mi yapıyor
Eve gelince Su İçtim şişeye şimdi içersine çiçek koymuş bilerek mi yapıyor çiçeğin yanında bir sürü böcek yılanlar geçiyor nasıl gidip çiçek koyuyorsun sormuyor birde kendi kafasına göre dışardan bir şey geliyor veriyorlar insanlar bana sormadan eve getiriyor söylemiyorda bana bunu verdiler dolabı koydum diye ben abartıyor muyum?

Birlikte mi yaşıyorsunuz kvnizle? Fasülyeyi size kadarlık yapabilirsiniz büyütülecek birşey degil.Anneniz de siz kötü olmayın diye kendince sevdiginiz ortak yemegi yapin demek istemis bunda birşey yok ki.Dolmussunuz siz herşeye patlar vaziyettesiniz.

Yemin ederim annem bir yandan kaynanam bir yandan ben bıktım
Yeşil fasulyeli pilav canım çekti kaynanam direk ben ve eşin yemeyiz dedi sonra sustum bir şey demedim sonra diyor ki pişerecksen az pişir
Annemi aradım nasıl yapıyor diye oda kaynanan ve eşin yemiyorsa pişirme diyor
Sonra patladım canım bir şey çekiyorsa ben pişirmiyececgim mi dedim annem bu sefer yemeyeceklerse pişirme diyor çıldıracağım pazara gittik bugün kendisi turşuluk biber alacak bende acı biber alacağım kaynanam benim param yetmez diyor bende Kalamış 80tl ben alırım dedim sonra aldım bu sefer azını da buz dolabında koyarız diyor ama pazarda güzel şey bulsaydı hepsini alacaktı istediğini bulamayınca almadı herkes bana bilerek mi yapıyor
Eve gelince Su İçtim şişeye şimdi içersine çiçek koymuş bilerek mi yapıyor çiçeğin yanında bir sürü böcek yılanlar geçiyor nasıl gidip çiçek koyuyorsun sormuyor birde kendi kafasına göre dışardan bir şey geliyor veriyorlar insanlar bana sormadan eve getiriyor söylemiyorda bana bunu verdiler dolabı koydum diye ben abartıyor muyum?
Niye sürekli kv ilesin? Sizin kendi eviniz barkınız yok mu?
tarife googledan bakabilirsin. Evde senden başka yiyen yoksa üşenmiyorsan kendine kadar yapabilirsin, neden onay bekliyosun?

Az pişir sen de. Evde kimse yemiyorsa yapılan yemekler az pişirilir zaten, ben geçen enginar yaptım eşim yemiyor kendime kadar yaptım. Eşim yemiyor diye küsüp oturmadım, iyi siz kendinize başka yapın o zaman benim canım fasulye çekti deyip kendine kadar yapıp oturacaksın madem. İnternette de zibilyon tarif var annenle muhatap olmana gerek yok bi dahakine

X