benim hkayem,aşkım oğlum

slm gülsüm abla görüşemedik hiç emir bronşit oldu evde buhar tedavisi uyguluyorum yavrum çok keyifsiz umarım sende herşey yolundadır,kendine iyi bak hoşçakall

canimmm gecmis olsun eh tabi keyifsizdir simdi normal, benim kücük kizda (9 aylik) nezle onunda keyifi yok bu havalarda oluyor canim cocuklar üsütüyor baskalarinda bulasiyor, benim kiza ben bulastirdim, üzerine afiyet cok kötü grip oldum olmam olmam birde oldummu tam oluyorum neyse atlattik sayilir.

Hersey yolunda sayilir sibelcim normal hayat kavgasi iste ne yapican hergün ayni seyler allah saglik afiyet versin.

Birde sana sunu söyleyecektim, emire aspire yerine dolu oldugu zaman fitil uygulayabiliyormusun?? Prospan diye bir ilac var balgam sökücü, hem surup hemde fitil olarak verilebiliyor, benim kizlar kesinlikle surup icmez doktora hep ondan yazdiririm ve iyi bir ilac, en iyi tarafida bitkisel birsey. Aspire etmek baska organlarini tahris ediyor diye yazmistin ya birde doktoruna sor bakalim acaba onu deneyebilirmisin fitil olarak uygularsan cocuk diskisiyla atiyor balgami, ama mutlaka sor sakin kendin alip yapma.

Eger tr.de yoksa sana burdan gönderebilirim canim.

canım benim dualarım seninle ve küçük emirle en kısa zamanda iyileşir umuyorum

ablacım aspire sırasında sadece balgamı değil soluk borusuna takılı olan hortumun içine mama kaçabiliyor tükürük kaçabiliyor bunları temizliyorum yoksa hırıltılı nefes alıyor.tabii balgamı olunca onuda aspire ile çekiyorum bu bahsettiğin ilacı doktora sorucam perşembe günü doktora gittik ve aşırı bir miktarda balgamı olduğunu söyledi ve bunu atamazsa astıma kadar gider dedi önümüzdeki hafta içi tekrar dr gidicez sorucam doktora zaten bu son günlerde çok fazla balgam geliyor iyi bir fikir aslında inşallah doktor onaylar dışkısından atması daha ii olur en azından sadece mama kaçtığı zaman aspire ederim peki balgamının temizlenmesinede yardımcı oluyormu yani emirde çok balgam olduğu için ben buhara tutyorum sadece buharında faydasının olacağını düşünmüyorum teşekkür ederim abla sizede geçmiş olsun..

sagol canim, tabiki götür bir bakalim Doktor ne diyecek, dedigim gibi eger türkiyede o ilac yoksa lütfen cekinme söyle bana ben sana burdan yollarim hic problem degil canim

Öpüyorum seni ve bebeginiŞenizŞeniz

Allahim bebegine acil sifalar versin dularimiz onunla her sey gönLünce olsun yuvanda saglik ve mutluluklar canim...

Merhaba sibelcim coktan beri birsey yazmadin umarim emir iylesmistir merak ettim gülüm, yazarsan sevinirim.

Öpüyorum seni ve emiriŞeniz

Bu arada kendinede iyi bak kendini ihmal etme cünkü sen iyi olmalisinki ona iyi bakabilesin

Sevgiyle canima.s.

her şey yolunda gülsüm abla merak etme,ben 1 hafta kadar teyzemde kaldım evde değildim,yeni geldim eve.
emirin dilinin altındaki kistlerde kanama oldu bizde apar topar geldik eve doktoruna muayeneye götürdük yüzündeki şişler artmış kistlerin içine ilaç enjekte edip kurutucam dedi,bayramdan sonra bir emarı onu çektirip ameliyat günü belli olacak,bunun yanısıra gebelikteki takipli doktorumu mahkemeye vermeye hazırlanıyoruz bununla ilgili doneleri toparlıyoruz yoğun bir hafta geçirdim,şimdi emiri uyutup pc'yi açtım çok hareketlendi sürekli oyun istiyor,umarım sende herşey yolundadır?öptüm seni.....

her şey yolunda gülsüm abla merak etme,ben 1 hafta kadar teyzemde kaldım evde değildim,yeni geldim eve.
emirin dilinin altındaki kistlerde kanama oldu bizde apar topar geldik eve doktoruna muayeneye götürdük yüzündeki şişler artmış kistlerin içine ilaç enjekte edip kurutucam dedi,bayramdan sonra bir emarı onu çektirip ameliyat günü belli olacak,bunun yanısıra gebelikteki takipli doktorumu mahkemeye vermeye hazırlanıyoruz bununla ilgili doneleri toparlıyoruz yoğun bir hafta geçirdim,şimdi emiri uyutup pc'yi açtım çok hareketlendi sürekli oyun istiyor,umarım sende herşey yolundadır?öptüm seni.....

Merhabalar canim emirin iylestigne sevindim cocuk iste güzelim böyle böyle büyecekler ne yapalim onlarla ugrasip duruyoruzyerimseniben

Vallah bendede hersey yolunda sayilir benim büyük kizi doktora götürcem o biraz canimi SIKIYOR konsentrasyon problemi var galiba seneyede okula basilcak korkuyorum sorun yasamasinden endiseleniyorum evlad iste sibelcim parmagni incitse bizim yüregimiz yaniyor ana yüregi dayanamiyor insan.

Seni cok iyi anlayabiliyorum evladinla sorun yasamak insanin yasama sevincini aliyor hicbirseyden zevk alamiyorsun cok kötü birsey allah kimsenin basina vermesin.

Ama beterin beteri var deyip yinede sükür etmemiz lazim rabbim böyle istemis dermaninida verecek dememiz lazim.

Doktoru mahkemye vermekle cok iyi bir karar almisiniz umarim adelet yerini bulur. Aklima geldigniz her an senin ve bebegin icin dua ediyorum allah kabul eder insallah.

Öpüyorum seni canim sevgiyleŞenizŞeniz

6 aydır hiç isyan etmedim hep Allah'ın lütfu bu dedim aslada isyan etmem bugünüme çok şükür çok kötü günler geçirdik ailece,umarım senin kızında düzelir ama merak etme olur bu yaşlarda benim yeğenimdede olmuştu düzeldi şimdi sıkma canını,doktoru mahkemeye veriyoruz,benimyaşadıklarımı kat kat oda yaşayacak,diplomasını elinden aldırmaya kadar gidicem çünkü daha öncedende vukuatli doktor ve bu son zamanlardada bir hastanın ölümüne neden olmuş,benim çok eski tanıdığımdı doktor ben sağlık sektöründe çalışıyordm bana dost kazığı attı ve 2 kez muayene esnanasında emirin bu durumu gözüme çaptı ve doktor beni yanılttı,anlatsam roman olur yaşadıklarımı boşver abla kabus gibi cehennem gibi bir 7 ay geçirdim o yüzden hep bügünüme şükür ediyorum,Allah'tan tek temennim yavruma acil şifa,sanada teşekkür ederim abla görüşürüz hoşçakall

Tas yakindan gelir zaten sibel uzaktan gelmez hep es dost akraba sandigmiz insanlar bizi üzer hayal kiriligna ugratir malesef, allah öyle insanlarinda basina versin demek isityor insan ama diyemiyor iste, allah bildigi gibi etsin.

Allah yardimcin olsun gülüm hakkini aricaksin tabiki umarim adelet yerini bulur.

Allah nasip kismet ederse birgün yüzyüze gelirsek ki bunu cok isterim cünkü gercekten seni bir kadersim gibi gördüm uzun uzun dertlesiriz insallah kimbilir dünya cok kücük öyle degilmi??

Imzan herseyi anlatiyor sibel baska söze gerek yok

Yasadigim en büyük mutluluk; cektigim en büyük acisin bu sözler seninmi?

çok haklısın taş yakından gelir,bu sözler benim çok önceden yanlış hatırlamıyorsam dinlediğim bir şarkıdan aklımda kalmış,ama benim için çok anlam ifade eden bir söz.bende gerçekten seni çok sevdim gülsüm abla senin yüreğinin güzelliğini hissedebiliyorum,görüşmeyi çok isterim istanbula geliyormusunuz,aslında emirin bu durumu olmasaydı doğumumu Almanyada yapmayı düşünüyorduk eşimle,eşimin halası Almanyada yaşıyor,onda kalıcaktık bir süre ama kısmet değilmiş...

Ben istanbuluyum canim zaten seneye insallah gelicez allah nasip ederse bakarsin görüsürüz neden olmasinki. :1rolleyes:

Iste neye niyet neye kismet diye bir laf var sibelcim cok dogru bir sözdür bir ise kalisirsin bakarsin nasip olmaz yada ümdini kesersin birde bakarsinki elin degmeden o is olur rabbim ne yazdiysa o olur.

Simdi sofraya oturuyoruz benim kücük zilli birakmadi yemek yapiyim esim gecti mutfa ehh ne yapican hayat müsterek öyle degilmiyerimsenibenyerimseniben

Görüsürüz canim

kesinlikle hayat müşterektir katılıyorum..inşallah görüşürüz seni evimde misafir ederim olmazmı?gerçekten çok sevinirim,çalışıyormusun gülsüm abla?orada hayat şartları nasıl?

Canim Allah yavruna sifa versin, umarim biran once sagligina kavusur seninde yuzun guler, Allah daha beterinden korusun diyoruz hep, duzelme imkanida varmis yorumlari okudum insallah senin yavrundada boyle olur bize iyi haberlerini gelismeleri bildirirsin sevgilerimle

teşekkür ederim ayşecik sağol canım,inşallah oğlum düzelsin hepinize iyi haberleri bildiririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…