benim hkayem,aşkım oğlum

Lebiss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
51
0
41
arkadaşlar hepiniz emeğinize sağlık,benimde bir hikayem var,ben evliliğin eşiğinden döndüm çok ağladım,çok yıprandım,işte kader çalıştığım işyerimde tanıştığım eşimle mantık evliliği yaptım,seviyoruz ve anlaşıyoruz artık geride kalan gözyaşlarımın üzerine sünger çekip mutlu giden evliliğimi sürdüreym derken bebeğim oldu ve rahatsız doğdu,ben bu gözyaşlarından kurtulamıycamı anladım,aslında dr'lar geçici birşey kendiliğnden düzelecek diyorlar ama yinede anne yüreği işte dayanamıyorum,hep diyorumki Allahım hayatımın erkeğini buldum çok güzel bir aşkımız var ne olur evladıma sağlık verde güldür yüzümü!!!!

Allah bebegine tez zamanda sagligna kavustursun canim benim, üzülme ve sükür et bak doktorlar kendiligenden düzelecegni söylemis daha ne bu cok olumlu bence rabbim dermansiz dertler vermesin ben hep böyle dua ederim.

En güzel ask bir annenin evladina olan askidir cünkü en güzel ask karsilik beklemedigin asktir bir anne evladini karsiliksiz sever.

Allahim yavrularimizi bize bagisla onlari yarinlarin aydin insanlari yap onlari kötü insanlarin serrinden koru onlari senin korkun ve sevginle dolu insanlarla karislastir amin.

Bebegin cok tatli eger resimdeki oysa allah bagislasin canim, üzülme ne olur rabbim yardimcin ve beraberin olsun
Sevgiyle canim a.s.

canım alalh bebeğininm tez zamanda sağlıgını versinn kendini cok fazla üzme bak doktorlarda zamanla düzelecegini söyküyor allaha şükret sakın üzme kendini

teşekkür ederim arkadaşlar,inşallah hepimizin dualarıyla bebeğim sağlığına kavuşacak,benim oğlum çok güçlü teyzesi :) resimdeki benim bebeğim,hepinizden Allah razı olsun,ama neolur dualarınızı eksik etmeyin,şuanda oğlumun tek şifası dua oğlum ve ben tekrar teşekkür ederiz...
emir şuanda boğazından nefes alıyor tek istediğim biranönce boğazındaki cihazdan kurtulsun,çünkü daha onun sesini bile duyamadım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sibelcim canim sakin üzme kendini ayni sorun benim esimin kuzenin bebeginde vardi bir yasina kadar o cihaz kaldi sonra cikardilar simdi gelde gör sapasaglam yaramazin teki hicbirseyi yok.

Allah bebegine sana bagislasin allah tez zamanda bebeginin sifasi versin gülüm yinede sükür edelim beterin beteri var rabbim dermansiz dertler vermesin.

Sevgilerimle canim Şeniz

gülsüm sultan ilgi ve alakan çok teşekkür ederim,inan şu zor günlerimde çok teselli oluyorsun bana.bana eşinin kuzeninin bebeğinin rahatsızlığını tam olarak yazarmısın,acaba benim bebeğimin rahatsızlığındanmı?neden cihaz vardı boğazında,emirin yüzünde lenfanjiom denen rahatsızlık var yani lenf damarlarının anne karnında gelişmeyip genişlemesi buda soluk borsuna baskı yaptığı için boğazına cihaz yerleştirildi.lütfen bana sizin bebeğin rahatsızlığını açıklarmısın bizimki yüzde ilk defa görülmüş,doktorlar hala bu olaya şaşırıyrlar.tekrar teşekkür ederim

canim esimin kuzenin bebegi erken dogdugu icin nefes borusunda bir bozukluk vardi yani tam gelismemis oldugu icin bogazina o cihazdan taktilar o da hic sesini duymamisti bebegin ama sonradan düzeldi tabiki bir iki ameliyat gecirdi ve konusmasi gecikti ama necitede saglina kavustu önemli olanda o güzelim konussunda gec konussun öyle degilmi?? Senin yavrunun rahatsizligini ilk defa duyuyorum gercektende sasirtici birsey ama doktorlari düzelcek demis daha ne be gülüm üzme kendini derdi veren dermanida veriyor.

Ne zamana kadar kalicak o cihaz emirde yani hic bir süre koydumu doktorlar??

O bebekte 1,5 seneye yakin kaldi simdi 5 yasinda ve gayet saglikli umarim seninde iyi haberlini aliriz canim
Allah yardimcin ve beraberin olsun a.s.a.s.a.s.

rabbım bıran once sıfa versın bebegıne ınsallah arkadasım üzülme allaha sıgın bak gor hersey çok guzel olucak sen yeterkı rabbımden ıste....:teselli:

çok teşekkür ederim sedacım sağolasın,dualrınızı eksik etmeyin neolur,rabime sığındım oğluma acil şifa versin...onun şuan tek şifası dua

canım tek duam biranönce boğazından çıksın o cihaza gerek kalmasın sizin gibi çevremdeki herkesi arayıp müjde vericem herkes güzel haberler bekliyor ama zaman belli değil,belki 1 ay belki bir sene dilinin altında da var onların tamamiyle bitmesi bekleniyor çünkü onlar kanama yaparsa boğazındaki cihazdan aspire edilecek ciğerlere deki kan temizlenecek +birde şuanki normal yolla aldığı soluğun durumunu bilmiyoruz bir emarı var onu çektirince belli olacak kötü haber alırım korkusuyla emarı çektirmeye bile korkuyorum Allah yardımcım olsun........o kişilerle sık sık görüşüyormuydun bilmiyorum ama çok merak ettim o bebeğide annesi sık sık aspire ediyormuydu ben evde aspire edyorum ama emir çok doluyor 10 dk.da bir aspire ediyorum diyebilirim,buda organlarının tahrişine neden oluyor....

canim aspire inhalation demek herhalde degilmi, kusura bakma türkcem pek o kadarda iyi degil, evet oda cok sIk aspire ediyordu fakat 10 dakada bir degil sen cok sIk yapiyorsun dikkat et bebegine zarar gelmesin canim,iyilik yapiyim diye allah korusun cocugun baska bir yerine zarar gelmesin allah esirgesin,

Birde bebegin ellendi ayaklandigi zaman cok dikkat et sibelcim, bizim tanidik kücük zilli kac defa o cihazi cikardi bogazindan arkadasim deli oluyordu korkudan, allah kolaylik versin bitanem o bebegin annesi o emirin annesi sensin her anne bebeginin isteklerini arzularina hisseder ve sende bebegin icin en mükemmelini yapiyorsundur zaten kendinden süphe etme ve üzülme canim kaderde ne varsa onu görücez.

Kötü haber almicaksin allahin iziniyle korkma ve git emarini cektir cocugun biliyorum söz konusu insanin evladi oldumu akan sullar duruyor degilmi?? Ah canim keski elimden birseyler gelse sana ve bebegine sadece dua edebilirim canim tez zamanda rabbim ona sifa versin sünnetini askerligni damatligni göstersin sana yapabilcegim bu sadece güzelim.

Sevgilerimle:teselli::teselli::teselli::teselli:

bana verdiğin desteğe çok teşekkür ederim,inan bu sizlerden ve yakın çevremden aldığım manevi destekler ve ilgi beni çok mutlu ediyor,emir 1 kere cihazı yerinden çıkardı ve ambulansla zor yetiştirdik hastaneye,kalp ritimleri 50 lerde falandı hast.gittiğimizde tekrar takıp gönderdiler.arkadaşın cihaz çıktığında kendisi takabiliyormuydu?bana tarif ettiler ama yapayacağım tek şey o yanlış yere denk gelmesinden korkarım benzaten manuel oksijen aldık onun yardımıyla hast.yetiştiriyoruz.Benim oğlum daha yeni doğduğunda yoğunbakımda iken dr şikayet ediyordu çok hareketli diye,birde sz benim halimi şimdi görün:)devamlı yüzüstü dönüyor.onu o kadar çok seviyorum ki bana yaptığı eziyetler umrumda değil.evlat sevgisi bambaşkaymış.gülsüm sultan zaten elinden geleni yapıyorsun,manevi desteğini benden esirgemedeğin için sağol.

Kıyamam ben o ona,yavrum benim..
Allah sabır versin..
dua,dua,dua...
bizim tek yardımcımız bu..
Allah'ın izniyle herşeydüzelecektir!
sağlığına kavuşup annesine daha ne yaramazlıklar yapacak görelim ..

vallah benim arkadas yababiliyordu gerci ondan sonra hemen doktora veya hastaneye götürüyordu ama ilk müdhaleyi yapiyordu, ama bencede hemen hastaneye götürmen daha iyi canim bende olsam korkarim ama yinede ögren tabiki nasil oldugunu belki birgün mecbur kalirsin sibelcim allah etmesin.

Bak sen demek basladi yaramazliga seninkide hee??? Daha dur bakalim hele bir ellensin ayaklansin o zaman yandin istea.sa.s allah yavrunu güle güle büyütmeyi nasip etsin ablacim benden yasca kücüksün, ben 32 yasindayim 2 kizim var insana anneliyi kimse ögretemez sibel bu bir tecrübe ise ve icgüdüsel birsey galiba, o evlat sevgisi bambaska hicbir sevgi ask onun yaninda duramaz anne olan bunu bilir.

Inaniyorumki bir gün gelecek bu günlerini hatirlayip cektigim eziyetler bosuna degilmis deyip yüzünde bir tebessüm olacak yavruna bakinca, buna bütün kalbimle inaniyorum bebegim.

Birde annemin bir lafi vardir, bende sikayet ederim bazen üff ya biktim su kizlardan ya söyle böyle falan diye, annemde hep derki: Ahhh kizim daha dur bakalim bu dertleri neki hele bir büyüsünler dertler o zaman basliyor.yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

derincim canım benim çok tşekkür ederim sizlerdende istediğim dualarınızı eksik etmeyin..o iyileşsinde her yaramazlığına razıyım........

ablacım teşekkr ederim yanıtın için yazamıcam sana emirin ateşlendi biraz onunla ilgileniyorum,öptüm seni,emirin ateşini düşüreyim yazarım sana hoşçakal..

ablacım çok teşekkr ederim yanıtın için uzun uzun yazamıcam sana bugün emirin ateşlendi biraz onunla ilgileniyorum,öptüm seni,emirin ateşini düşüreyim yazarım sana hoşçakal..

gecmis olsun canim dikkat et bebegine baska zaman görüsmek üzere sevgilerimlea.s.
emiri öp benim icinŞeniz

ah canım çok üzüldüm ama bak geçecek demişler yukarda bir arkadaşın dediği gibi allah dermansız dert vermesin tez zamanda bebeğin sağlığına kavuşsun inşallah dualarımız seninle kendini sağlam tut bebeğinin sana ihtiyacı var bunu düşün hep canım metanetli ol

allah enkısa zamanda şifasını verir inşallah canımm dualarımızz bebişine canımm enkısa zamanda düzelir inşallah aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…