benim gibi birkaç aydır gecikerek adet görenler....

gosyh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2010
17
0
Herkese Merhaba,siteyi uzun zamandır takip etmeme rağmen yani üye olabildim,öncelikle burada paylaşım yapan herkese teşekkürler sayenizde çok şey öğrenme şansım oldu..
Benim sorunum 2,5 yıl kullandıktan sonra nisan ayında doğum kontrol hapını bırakmış olmama ve doktorumun herhangi bir sorunum olmadığını söylemesine rağmen henüz hamile kalamamış olmam..
En kötüsü de 3 aydır her ay 4-5 gün gecikme ile adet görüyorum ve o 4-5 günü "acaba" diyerek geçirip (ve de çok heveslenip) hayal kırıklığı ile tamamlıyorum...
Bunu bilen tanıdıklarım "bize de öyle olmuştu sen kesin hamile kalacaksın" ve ya "bebek aranıyor yakındır hamile kalman" falan diyorlar.. Bu şekilde hamile kalan var ise lütfen benimle tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
şimdiden çok teşekkürler..
:44:

Merhaba,kimseden bir cevap gelmediğine göre sanırım bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse yok yine de teşekkürler...

canım olabilir benim arkadaşım 15 gün geçikiyo bazen tam ümitleniyo çok geçiyo çünkü ama negatif oluyo çok kafasına taktığı için stresten demiş doktor o yüzden düşünmemeye çalışmalısın...

teşekkür ederim berree , aslında normalde kafama takmıyorum ama işte gecikince insan ister istemez "acaba" diyor.. bakalım, ben de duymuştum psikolojinin de etkisi olduğunu,bekleyip göreceğiz bu ay yine bir umut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…