benim evimmmm

tatu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
342
6
kızlar bu da benim evim. ama yakında kendi evimize taşınıcaz.yeni evin fotolarını gönderirim dedim ama dayanamadım....yeni eşyalar alınacak...o zaman yepyeni haliyle yine göndericem....
burası yatakodam....

burası hem salonum hem oturma odam....

burası minik banyom.....

burası mutfağım....

devamı aşağıda....

Son düzenleyen: Moderatör:
bu evimin manzarası....

burası antrem.....

Son düzenleyen: Moderatör:
allah güle güle oturmayı nasip etsin
eviniz cennet bahçelerinden bir bahçe olsun inş..

güle güleo otur evinde saplık ve huzurla.en çok mutfağını beğendim canım

canım eşyalarında eski değilmişki niye değiştiriyorsunuz.. çok beğenmdim mutfağında ayrı bi güzel.. sağlıkla huzurla oturun

çok güzel canım allah ağız tadıyla oturmanı nasip etsin..............

ben de en çok mutfağımı seviyorum...
yeni evimde inşallah kırmızı beyaz mutfağım olucak....
evim çok küçük ve eşyamı acele aldım...şimdilik idare ediyorum bunlarla...
yeni evim çok güzel olucak inşallah....
yine göndericem size...

canım kocaeli yazıyor yaşadığın yer deniz manzarasınıa görünce sorayım dedim Değirmendere mı oturuyorsun???
bu arada sıcak bir evin var ben beğendim...
yeni evinde de can sağlığıyla huzur içinde oturursun umarım. eminim oda güzel olacaktır....

herkese teşekkür ederim kızlar....
allah herkese daha güzellerini versin inşallah...
bu arada 2 senelik evim burası...
ondan bıkmış ve beğenmiyo olabilirim...

of değirmendere mi dedin ben orda doğdum büyüdüm şu anda orada olamasamda eğer öyleyse dünyanın en şanslı insanlarındansın canım ya kimliğimde bile doğum yeri olarak değirmendere yazıyor ve ben bundan dolayı çok çok mutluyum

evin gerçekten çok güzel yeri manzarası süper orda balkonda kahve içmek ne güzeldir:))))) eşyalarımı yeni alacam demişsin ama bunlarda yeni gibi

güle güle huzur içinde oturun evinizde
eviniz çok güzel inşallah yeni evinizde öyle olur

Canım evini çok beğendim.. Allah ağzınızın tadını hiç bozmasın hep mutlu mesut yaşayın sıcacık yuvanız da.. Yalnız söylemeden geçemeyeceğim daha 2 senelik eşyalarmış ve çok da şıklar ama sıkıldığını yazmışsın bir iki değişiklik yap ama tamamını değiştirme bence biraz daha kullanabilirsin ama maddi imkanların el veriyorsa daha daha iyilerine layıksın canım güle güle oturun......

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…