benim durumum da olan var mı?

bu mümkün görünüyor ama sormak gerekmez mi? emin değilim sonuçta zaten böyle bir şey varsa direkt engellerim

Kesinlikle hayatında başka biri daha var. Ya evli ya sevgilisi var.
Harcanmayin derim.
Kaçın kurtulun bu ne yudugu belirsiz mahluktan

bu mümkün görünüyor ama sormak gerekmez mi? emin değilim sonuçta zaten böyle bir şey varsa direkt engellerim

Bu tür konularda çok kötü olan ben, bile eminim. Ki adami tanimadiğim halde. Adam seni yedekte görüyor işte. Başkalari adamin ilgisini çekiyor, kendince onlara ile gününü gün ediyor. Eğer onlar kaçarsa, işte sen varsin. Tecrübesiz, evde ev işi yapip, çocuklarina bakacak kadin. Bu kesinlikle bir iltifat değil. Bu evlenilcek/gezecek/kürkcu dükkani yapan erkekler iğrenclerdir.

Lütfen engelle adami. Zor olur evet ama senin için en iyisi. Daha farkli ve iyi erkekler hayatina girer, korkma.

Belli ki narsist sizin onun peşinden kosmanizi istiyo sakın böyle bir şey yapmayın ilişkide kimse kimsenin peşinden kosmamali

woow bu nasıl bir tespit böyle okudukça dehşet hak verdim. konu sahibi lütfen engelle, kararsız kalınca yukarıdaki yorumu oku...

biliyor evet.Herkes böyle düşünüyor sanırım haklısınız.Ne günlere kaldık hey Allahım.

Böyle erkekler de mantar gibi türedi. Dangalak mı ne ciddiye binince kaçıyor direkt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…