Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

Benim 12. günde 135 di değerim,ama biliyorsun tek embriyom vardı zaten.kalbini bozma sakın,olumsuz birşey olsa doktorun söylerdi hemen.Bak sen bak şunaa,hiiiç vakit kaybetmeden başlamış endişelere:)))

kıs o fazla bekleyen birtane varya onu iste özellikle, gerçi bunları ayrı ayrımı koyuyolar nasıl ayıracaklar bilmiyom ama dışarıda en uzun süre beklemiş ve en kalitelileri olanları denesinler,
doktor benimkileri transfer etmeden önce dediki embriyoların bir tanesi orta kalitede ama bir tanesi böyle içinden pörtlemiş gibi çok güzel falan dedi ne demekse, merkeze gidince sor bakalım blastokist seviyesinde dondurulmuş embriyon varmıymış, blastokist bölünmesini en fazla tamamlamış artık son aşamaya gelmiş embriyo gibi bişey

valla bilgin için sağolasın kuzim..özellikle soracağım iyi oldu seninde söylemen...bu arada eşime kromozon testi yapmışlardıyaa şükürler olsunn temiz çııktı ama olmayınca olmuyoo be kuzimmm..valla sen beni cesaretlendirdin...inşallahh seninde yardımlarında 2. tuttururum bende...

aayyy araya giriyorum ama hepinize iyi geceler...siz hamiş hamişş dertleşinnn inşallah bende katılırım bu sohbetlere......öpüyorum sizleri vee meleklerinizi...

Ben kontrollerimde son adet tarihimle ilgili şüphem olduğunu söylemiştim doktora.28 ocak diye biliyordum.Onu da transferden 16 gün geriye giderek bulmuştum.Doktor bana öyle hesaplamadıklarını burun spreyi verdikleri tarihi son adet tarihi olarak belirlediklerini söylemişti.Sen sanırım sprey yerine bant kullandın.Bu durumda bantı kullanmaya başladığın gün son adet tarihin olmuş oluyor.Sen hesapla artık kaç hafta,kaç günlüksün.

benim son adet tarihim 14 nisan, 15 nisanda tedaviye başladım bant yerine hap kullandım öyle düşünürsek 15 nisandan itibaren 4-5 haftalık falan oluyo ozaman ama transferimin daha 12.günü anlamadım valla, iki hafta sonra keseyi görmek için gidicem hesaplar artık doktor :sm_confused:

Benim 12. günde 135 di değerim,ama biliyorsun tek embriyom vardı zaten.kalbini bozma sakın,olumsuz birşey olsa doktorun söylerdi hemen.Bak sen bak şunaa,hiiiç vakit kaybetmeden başlamış endişelere:)))

:)))) valla hızına yetişememişim pardon, eee ben dedim benle çok uğraşırsınız diye, :roflol:
ay ne bilim valla kafam durdu şimdi, benimde 12.gün sonuç 1331 anlamadım ki yahu, hadi ikiz olsun yine çok neyse ya Allah korusun kontrole gidince anlıycaz artık

valla bilgin için sağolasın kuzim..özellikle soracağım iyi oldu seninde söylemen...bu arada eşime kromozon testi yapmışlardıyaa şükürler olsunn temiz çııktı ama olmayınca olmuyoo be kuzimmm..valla sen beni cesaretlendirdin...inşallahh seninde yardımlarında 2. tuttururum bende...

aayyy araya giriyorum ama hepinize iyi geceler...siz hamiş hamişş dertleşinnn inşallah bende katılırım bu sohbetlere......öpüyorum sizleri vee meleklerinizi...

ayyy çok sevindim temiz çıkmasına hadi gözün aydın bak şimdiden başladım tebrik etmeye böyle devam edecek inşallah, bende senip öptüm canım benim, iyi geceler

benim son adet tarihim 14 nisan, 15 nisanda tedaviye başladım bant yerine hap kullandım öyle düşünürsek 15 nisandan itibaren 4-5 haftalık falan oluyo ozaman ama transferimin daha 12.günü anlamadım valla, iki hafta sonra keseyi görmek için gidicem hesaplar artık doktor :sm_confused:

12. gün olayına takılma sen.5+1 sin sen yanlış hesaplamadıysam.

ne kadar güzel bir haber allah tamamina erdirsin hayirli evlatlar nasip etsin insallah
bu haberleri aldikca icimdeki umutsuzluklar azaliyor
rabbim bu güzel duyguyu herkese yasatsin insallah

Amiiinnn hepimize inşallah, sizlerede kutlama yapcaz burda umutsuzluk yokkka.s.

canım tebrikler..a.s.a.s.a.s.
Allah sağlıcakla tamamına erdirsin...
ikiz olma ihtimali yüksek göründü bana.. hayırlısı olsun..a.s:emir_bebek:

Bu durumda da tek bebek olma ihtimali de var yani.Ama yine de 5. hafta için söylenen alt sınırdan yüksektesin.İkiz olma ihtimali de var.

Yanlış hesaplamış olsam 4. haftada bile olsan şıu an 75 ile 2600 arası normal.Yine endişen yersiz yani.

canım tebrikler..a.s.a.s.a.s.
Allah sağlıcakla tamamına erdirsin...
ikiz olma ihtimali yüksek göründü bana.. hayırlısı olsun..a.s:emir_bebek:

Amiinn sağol canım çok sağol, valla bana da öyle görünüyodu ama Diamondun hesabına bakılırsa normal görünüyo, neyse bakalım hayırlısı olsunda nolursa olsun

X