Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

Caim Sitem Olarak Değil Darisi Ikimizinde Başina Demek Istedim

galiba ilaçlardan bayağı bi alıngan oluyoruz :roflol::roflol:amin canım Yüce rabbim bizim gibi olan herkesin yardımcısı olsun. Aklım kederlicim sana takıldı neden transfer etmediler okudum da okuduğumuda anladım da enteresan geldi. bizim embriyolog dediki çözünürken hani zarara uğrayabiliyorlar o yüzden beklemeden transfer ediyoruz dondurma işlemlerinde dedi demekki siiznk,iler değişik bir teknik uyguluyorlar çözündükren bir kaç gün sonra hala yaşıyor iseler zaten hiç korkma derim. çünkü onlar süper embriyo olurlar

Haziran Inşallah Dediğin Gibi Olur
Bende Acaba Diyorum 3. Günü Dondurmuşlardi Ondami Acaba Bekletiyorlar Valla Bende Bir Anlam Veremedim

kuzicim valla şimdi açtım bilgisayarı ve başlığını görünce öyle sevindim ki 13 sayfayı da ağlayarak okudum.canım benim merak etme seni çok iyi anlıyoruz malesef bizde hemen bitmiyor öyle stres yok kese yok kalp atışı ama hiç merak etme hepsini yaşayacaksın Allahın izniyle.sen şimdiden yediklerine dikkat et sebze meyveleri çok iyi yıka sakın hiçbir hayvanın yanına yaklaşma herşey yoluna girecek göz açıp kapayıncaya kadar kocaman karnın olacak sen de başlayacaksın şikayetlere göğüslerim kocaman oldu kıyafetlerime sığamıyorum diye.Allah bu sitedeki herkese bu günleri yaşatsın tekrara tekrar tebrik ediyorum canım.:teytey::teytey::nazar::nazar::nazar:

KUZİ

[COLOR="Red"]BEBEKLERİN HAYIRLI OLSUN.
BEBEKLER KISMETLERİYLE GELİRMİŞ BİZLERE , TÜM ANNELERE ,SİZE ,VATANA VE MİLLETE HAYIRLI EVLATLAR OLULAR İNŞALLAH.
BU GÜZEL HABERE İHTİYAÇIMIZ VARDI NE GÜZEL.İLK AŞAMA YI BAŞARDIN.RABBİM SAĞLIKLI GEBELİK VE BEBEKLER NASİP EDER.
TEBRİKLER CANIM.[/COLOR]

Sevgili Kuzi tebrikler :içelim: umarım sen de bebiş(ler)in de sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik geçirirsiniz.
Bu günlerde transferi olacak,
Benim gibi tedavisinin ilk haftasında olan,
Gün sayan, tedaviye hazırlanan ve
Anne olmak isteyen tüm arkadaşlara
Allah sağlıklı ve hayırlı evlat(lar) nasip etsin inşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:enbuyukkk:

kuzi allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsın inşallah darısı bütün olmayanların bizlerın başına olsun canım hamilelerın duası kabul olurmuş sende bizler için dua et canım.

sevgili kuzi,
çok sevindim ,Allah bizlere de nasip etder inşallah,sağlıkla kucağına alman dileğimlea.s.

Kızlar dün başımın ağrısından giremedim sabaha kadar ağrıdı, hamiş olduda buraları terk etti sanmayın yani, hepinize duacıyım, sizin yazdıklarınız, sevincimi paylaşmanız beni bu sonuçtan daha çok mutlu etti inanın
hepinizi çok seviyorum, darısı bütün isteyenlerin başına inşallahhhhh:sm_cool:

Hayırlı olsun arkadaşım a.s. Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin işşallahhh :hooray:
Amiiiinnn canım benim çokkk teşekkür ederim, Allah herkese nasip etsin inşallah

ayyyyy süpeeeeeeerrr sende hamilesinnn:nazar:
gözünaydın canımmmmm:sm_cool:
sayende herkes halay çekmiş bugün kızzz:teytey:
Allah kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza dikkat et bebişine canım öpüyoruma.s.
Amiiinn canım, halayların arkası kesilmesin inşallah, hepinize sırayla halay çekicez tez zamanda Allahın izniyle

canım çok sevindim. allah kucağına almayı da nasip etsin. sen olumsuz düşünme canım. hamilesin yaaaaa o duyguyu doyaaaaaaadoyaaaaaaaaa yaşa..
Sağol akdaşcım, amin darısı başınıza en kısa zamanda inşallah inşallah, ya hala hamileymişim gibi gelmiyo valla ultrasonda görmeden inanmıycam galiba

hamileliğine cok sevindim hel hele dondurulmuşkarla hamile kalmana daha cok sevindim allah tamamına erdirsin kucağına sağlıkla almayı nasip etsin
bu arada allah nazardan saklasın değerin cok güzel kesin ikiz tekrar gözün aydın
Canımmm çok sağol, sende artık donmuşlarına güvenmeye başlamışsındır herhalde, bekliyorum güzel haberlerini, geçmişi unut, ümitsizliği kenara bırak yola devam tamammı canım

kuziciğim canım yaaa çok sevindim..inan kendim hamiş olmuşum kadar seviniyorum burda hamiş haberleri alınca....bende donrurulmuşlarla deneyeceğim biliyorsun...banada moral ve umut oldun canım...a.s.allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeni naisp etsin inşallah...allah sağlıcaklada kucağına almayı nasip etsin inşallah...:nazar:
değerin gayet güzel maşallah...:nazar: ikiz olma ihtimali biraz yüksek... yerimseniben

Yeşbücüm çok sağol canım benim ya, inşallah senin donmuşlarında seni sevindirir güven onlara, Allah yardımcın olsun canım

kuzicim çok sevindim hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin canım ikinizede sağlık sıhhat versin darı biz olmayanların başına canım

Yücem sağol amin canım, en kısa zamanda en hayırlısıyla darısı başınıza inşallah

KUZİCİM..... CANIMMM... GÖZÜNAYDIN... :emir_bebek:ÇOK GÜZEL HABERLER VERDİN BİZE... :sm_cool:
ALLAH SAĞLIKLA, MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.... EŞİNİ VE SENİ TEBRİK EDİYORUM CANIM.... :hooray: a.s.

KUZİCİM..... CANIMMM... GÖZÜNAYDIN... :emir_bebek:ÇOK GÜZEL HABERLER VERDİN BİZE... :sm_cool:
ALLAH SAĞLIKLA, MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.... EŞİNİ VE SENİ TEBRİK EDİYORUM CANIM.... :hooray: a.s.

Çok sağol canım Allah razı olsun amiinn, Allahda sizin gönlünüze göre versin inşallah

kuzi tebrik ederim Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin darısı tüm isteyenlerin başına inşallah
Sağol canım amiiinnn inşallah her isteyenin başına inşallah

kuzicim bu mükemmel bir haber allah tamamına rdirsin seni tebrik ediyorum büyük ihtimalle ikizdir değilmi baya tüksek çünkü 12. gün için ay çok heycanlandım kızmı erkek mi acaba ikisede vardır belkide ayy ayy ayyyyyyyy allah diğer bkliyenleri de bir an önce bu duyguyu yaşatsın seni tekrar tekrar tebrik ediyorum
kederlicim inşalllah sdende güzel haberler ver,irsin "12 gün daha bekliyeceğiz şimdi neyse sonuç güzel olur inşallah allah yardımcın olsun
Mavişim sağol canım, senin haberinden sonra hiç umudum kalmamıştı çok üzülmüştüm ama oldu işte, seninde olacak en kısa zamanda inşallah sakın ümitsizliğe kapılma tamammı canım, bol bol dua et olacak inşallah, bilmiyorumki ikizmi değilmi, doktora sordum kan testine göre bişey diyemem dedi ultrasonda belli olur dedi bence de çok yüksek ama görücez bakalım eskiden hep ikiz olsun isterdim ama şimdi hayırlısı olsunda hiççç önemli değil

:teytey::teytey::sm_cool::dance: kuzicim hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün. çok sevindim darısı başıma bende bekliyorum 6. günüm 28 de test günüm. kaçak göcek internete girdim ve bu müjdeli haberle sevinçten havaya uçtum. Çok güzel darısı hepimizin başına. Rabbim kucağınada almayı sağ salim nasip eder. transfer transfer :teytey::teytey: halay çekecem yaşasın ya :sm_cool:
Hazirancım Allah razı olsun, seni takip ediyorum merak etme, mutlulukla sonuçlanır inşallah hayırlısıyla, çok zor günler bunlar Allah sabırlar versin sana canım, halay çekmeye hazır şekilde bekliyoruz haberini hadi bakalım

canım çok ama çok sevindim tebrik ederim rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallaha.s.:nazar:
Rüyacım çok sağol canım benim, darısı başına hayırlısıyla, Allah bekleyişlerinin mükafatını en kısa zamanda verecek inşallah sen bunu çoktan hak ettin Allah yardımcın olsun

kuzicim valla şimdi açtım bilgisayarı ve başlığını görünce öyle sevindim ki 13 sayfayı da ağlayarak okudum.canım benim merak etme seni çok iyi anlıyoruz malesef bizde hemen bitmiyor öyle stres yok kese yok kalp atışı ama hiç merak etme hepsini yaşayacaksın Allahın izniyle.sen şimdiden yediklerine dikkat et sebze meyveleri çok iyi yıka sakın hiçbir hayvanın yanına yaklaşma herşey yoluna girecek göz açıp kapayıncaya kadar kocaman karnın olacak sen de başlayacaksın şikayetlere göğüslerim kocaman oldu kıyafetlerime sığamıyorum diye.Allah bu sitedeki herkese bu günleri yaşatsın tekrara tekrar tebrik ediyorum canım.:teytey::teytey::nazar::nazar::nazar:
Sağol canım benim Allah razı olsun, valla daha tam idrak edebilmiş değilim hamileymişim gibi gelmiyo şimdilik, hamile lafı bile tuhaf geliyo :)) şu ultrasona da bir girelimde hayırlısıyla ozaman ancak inanıcam galiba, yeme içme konusunda henüz çok başarılı değilim ama benim için çok büyük bir olay sigara içmiyorum ve kendime hayret ediyorum, bırakabileceğimden hiç umudum yoktu ama hiç tiksinmediğim halde sonucu aldığımdan beri içmiyorum, annelik içgüdülerim harekete geçti galbasırnaşık şey

KUZİ
[COLOR="Red"]BEBEKLERİN HAYIRLI OLSUN.
BEBEKLER KISMETLERİYLE GELİRMİŞ BİZLERE , TÜM ANNELERE ,SİZE ,VATANA VE MİLLETE HAYIRLI EVLATLAR OLULAR İNŞALLAH.
BU GÜZEL HABERE İHTİYAÇIMIZ VARDI NE GÜZEL.İLK AŞAMA YI BAŞARDIN.RABBİM SAĞLIKLI GEBELİK VE BEBEKLER NASİP EDER.
TEBRİKLER CANIM.[/COLOR]
Amiiinn aktüelcim sağol güzel dileklerin için canım inşallah öyle bir evlat olur, darısı bütün isteyenlerin başına en kısa zamanda ve en hayırlısıyla inşallah

Sevgili Kuzi tebrikler :içelim: umarım sen de bebiş(ler)in de sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik geçirirsiniz.
Bu günlerde transferi olacak,
Benim gibi tedavisinin ilk haftasında olan,
Gün sayan, tedaviye hazırlanan ve
Anne olmak isteyen tüm arkadaşlara
Allah sağlıklı ve hayırlı evlat(lar) nasip etsin inşallah

Amiin canım inşallah, Allah yardımcın olsun kolaylıklar versin darısı başına inşallah

kuzi allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsın inşallah darısı bütün olmayanların bizlerın başına olsun canım hamilelerın duası kabul olurmuş sende bizler için dua et canım.
Amiiin canım en kısa zamanda sizlerin de bu duyguyu yaşaması tek dileğim, herzaman hepimiz için dua ediyorum zaten Allah kabul eder inşallah

sevgili kuzi,
çok sevindim ,Allah bizlere de nasip etder inşallah,sağlıkla kucağına alman dileğimlea.s.
Amiin canım inşallah, en kısa zamanda en hayırlı şekilde nasip etsin Allah sanada

ay ay ay canım dostum hamiş olmuşta başımı ağrırmış....ohhh bebişlerin seni böyle 9 ay boyunca rahat bırakırlarmı sandın...
canım yaa şaka yapıyorumm ama içinde onların varlığını hisettikçe eminim hastalık falan takmıyosundur...ama sen ne olur ne olmaz lütfen kendine dikkat et(yiğenlerimede iyi bak)

tebrikler canım inşallah sorunsuz bir gebelik yaşar ve bebişini alırsın kucagına herşeyden önce cesaretine hayran kaldım dogrusu benimde dondurulmuş embriyolarım var ancak ben senin kadar cesur degilim anlaşılan kullanmayı düşünmüyorum. dr donmuş embiriyoların şansı düşük demişti o yüzden cesaret edemedim laparoskopiden sonra taze embiriyolarla tekrar deneyecegim kismetse

Gördümkiiiiii kutlamalar ben gelmeden başlamışş, hadi halaya burdan devam:teytey::teytey::teytey::dance:

Canım kaktüsümün söylediği gibi hamişimmm dostlar, benim dondurulmuşlarımda başardı çok şükür:dance:
benden dualarını ve iyi dileklerini esirgemeyen bütün dostlarımdan Allah razı olsun canlarım benim, sizleri çok seviyorum, sizin çokkk payınız var bu pozitif sonuçta

Değerim "1331" kızlar nasıl iyimi söyleyin, ben nekadarlık hamiş olduğumu hesaplayamadığım için değer normalmi yüksekmi anlayamadım, transferden sonraki
12.günüm ama embriyolarım 5.gün embriyosuydu transfer yapıldığında, yani iki haftalık dersek baya yüksek oluyo dimi
doktorum gayet iyi dedi, ikiz olabilirmi dedim onu net söyleyemem ultrasonda belli olur dedi, aman hayırlısı olsun yeterki önemli değil ama çokk merak ediyorum,

Saranur, Diamond, Darkınlıfe, Gülseren ve diğer arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla hamiş kalınca dertler bitmiyo, yok kese görünecek, yok kalp atışı duyulacak, yok üç aylık tehlikeli dönem atlatılacak yani benim asıl işim yeni başlıyo sanırım hayırlısı bakalım birbirimizin desteğiyle bunlarıda atlatıcaz inşallahhhh :hooray:

kuzıcım hayırlı olsun allahım saglıcakla kucagınada almayı nasıp etsın inş darısı bıze :emir_bebek::emir_bebek:

tebrikler canım inşallah sorunsuz bir gebelik yaşar ve bebişini alırsın kucagına herşeyden önce cesaretine hayran kaldım dogrusu benimde dondurulmuş embriyolarım var ancak ben senin kadar cesur degilim anlaşılan kullanmayı düşünmüyorum. dr donmuş embiriyoların şansı düşük demişti o yüzden cesaret edemedim laparoskopiden sonra taze embiriyolarla tekrar deneyecegim kismetse

Gördüğün gibi pek bir fark yok tazesiyle,dondurulmuşu arasında.Denemeye kesinlikle değecek bierşey bence.Bir sürü kişi dondurulmuşlarla hamile ve sıradakiler de kalacak çok yakında.Seni de listeye eklemek isteriz.Tekrar iğneler yemek ve o zorlu süreçten geçmektense dene istersena.s.

X