Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

Kuzicim gözün aydın kalp atışını duymuşsun bebeğinin..Bulantılar başladı mı?Benimkiler kapl tışıyla başlamıştı.Umarım seninki benimki gibi olmaz.

evet darkcım:asigim: gördüm sonunda şükür, çok belirgin bi bulantım yok ama 3 gündür hiç iştahım yok, bişeyi güzel güzel yerken birden bırakıveriyorum iştahım kaçıyo, çok korkuyorum bulantılardan inşallah olmaz özellikle işe giderken dolmuşlarda ne yaparım ıyy

kuzicim hayırl olsun canım seni merak etmiştim bende ahhh bilsen ne kadar çok sevindim.gözün aydın canım.hayırlısıyla kucağınada alırsın çar çabuk allahın izniyle canım.darısı bizlein başına inşallah.

kuzicim hayırl olsun canım seni merak etmiştim bende ahhh bilsen ne kadar çok sevindim.gözün aydın canım.hayırlısıyla kucağınada alırsın çar çabuk allahın izniyle canım.darısı bizlein başına inşallah.

Aminnn canım benim çokkk sağol, en kısa zamanda seninde müjdelerini bekliyorum hayırlısıyla, senin velet biraz inatçı çıktı ama ne demişler çekirge bir sıçrar, iki sıçrar, sende ikidir kaleden döndüğüne göre üçüncüde yakalıycaksın inşallah:1hug:

X