Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

kuzim şu 12 günü bana saat saat yazz neler yaptın neler yapmadın....malum benim zaman da geliyooo ama biliyosun benim durumlar karışık ne olacak bilmiyorum iki arada bir kaldım hayırlısı bakalım...

kıs kalp kalbe karşıdır derler ya sen bunu yazdığında ben zaten sorduklarını yazıyomuşum, bakınız sorularınızın cevapları aşağıda

ya valla senin durumun ne olacak bende anlamadım, gitmeden dondurulmuşlarını dene bak mutlaka, herşeyde bir hayır vardır, zaten gidersen uzun bir müddet dönüp onları deneyemeyeceksin hiç olmazsa aklında kalmaz

Canım benim çok sevindim :teytey::teytey:

Senide transfer ettik endişeli anneler grubuna ohh çok şükür :)))
Asıl macera şimdi başlıyor.Değerin çok güzel kaç haftalık bilmiyorum canım.Ama 4-5 haftalık civarı olabilir.

Herşeyi duyacaksın hiç endişelenme.
Allah hayırlı rahat bir hamişlik nasip etsin Hayırlı bir evlat olur inşallah azcuk da yaramaz :))

ee ne çetin şartlarda tutundu o annesi azcık şımarsın sana :)

Darısı isteyenlere olsun.

:dance::dance: sağol darkcımmm Amiinnnn, başardık işte sonunda inşallah devamı gelir hayırlısıyla, evet şuram ağrıyo, gazım var bilmemne şikayetlerimle uğraşır durursunuz artık, Allahım hepimizin hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin,olmayanlara tez zamanda nasip etsin inşallah Şeniz

KUZİCİĞİMM senın kacıncı denemendı buuu bız senınle daha yenı arkadasızz bılmedıgım icin soruyorum senı bu mutlu gununde pekte yormak ıstemıyorum aslında

sen saglıklı hamılelık yasa sonu güzel olsun bizler senın evet şuram ağrıyo, gazım var bilmemne şikayetlerınle dınnerız merak etme burdayız.....

kuzi yaa inan o kadar çok sevindimki kendim hamile olmuş kadar sevindim,:sm_cool: canım seni ve eşini tebrik ediyorum allah tamamınada erdirsin inşallah,değerin maşallah ikiz gösteriyor
senin bu haberini aldımya daha bir umutlandım kıss:dance::dance:
halaya devam:teytey::teytey::teytey:

evet canım yarın belli oluyor 8 tane dondurulmuş bebişlerim var :1closedeyes: sağlıklı çözülürlerse dr 4 tane transfer edeceğini söyledi ...allahım inşallah herşey yolunda gider dua edin ne olur kızlar bir heyecan sardı sormayın

Cnm hep guzel seyler duşun olurmu senın ıcın dua edıcem uyumadan once bak KUZİ onumuzu açtı ınsallah peşpeşe olucak :dance:

KUZİCİĞİMM senın kacıncı denemendı buuu bız senınle daha yenı arkadasızz bılmedıgım icin soruyorum senı bu mutlu gununde pekte yormak ıstemıyorum aslında

Benim ilk denemem negatif sonuçlandı ve o denemeden kalan iki adet donmuş embriyomu kullandık bu defa, yani ikinci deneme diyebiliriz, hiç önemli değil istediğini sor canım benim a.s.

:dance: kederliiimmmm kıs umutlan umutlan, senin embriyon benimkinden de çok, olacak hayırlısıyla inşallah, ama transferde çok rahat ol hiç heyecan panik yapma, kendini kasma, zaten benim bu transferde hiç canım yanmamıştı çok rahat geçmişti, ultrasonda izledim bile embriyoların konuluşunu, sende öyle yap, kendini çokkkk sıcak tut ve bol bol dinlen tamammı canımmmm

Benim ilk denemem negatif sonuçlandı ve o denemeden kalan iki adet donmuş embriyomu kullandık bu defa, yani ikinci deneme diyebiliriz, hiç önemli değil istediğini sor canım benim a.s.

CANIM BENIMM yaaaa o kadar mutluyumkı senın adına sozlerımı ıfade edemıyorummm ben cok ugrastıgım ıcınnn kendımı cok yıkılmıs hıssedıyorumkı etrafımdakı ınsanları oyle sanıyorum galıbaa senın haberını aldımmya ohhh bu gece rahat uyucammm dunden berı aklımdaydınn ınan bana kendımınde olsa bu kadar sevınırdımmm burda konustugumuzz herkes ıcın gecerlııı allahım herkese nasıp etsın evlat sahıbı olmayııı sen bızı burda yannız bırakma bızlerı haberdar et olurmuuu belkı bızlere yardımında dokunurrr:1closedeyes:

hayırlısı be sedacım...inşallah 5. denemende tutar meleğin sana...kuzimin dediği gibi pes etmek yok...sonuna kadar mücadeleye devam...

inşallah bu sefer meleğine kavuşursun canım
tekrara dondurulmuşlarlamı deniyecen

hayırlısı be sedacım...inşallah 5. denemende tutar meleğin sana...kuzimin dediği gibi pes etmek yok...sonuna kadar mücadeleye devam...

tabıkıde pesetmek yokk basarının sırrı herzaman olacagına ınanmak cnm er yada geç ama olucagına ınanıyorum ben belkı 1 ay belkı 10 sene sonra kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…