Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

kuzim hamiş kuzim hamişşş
kuzimmmmmmmm hamişşşşşşşşşşşşşşşşşşş...........

ayyyyyyy bu ay için umutsuzluğa kapılmaya başlamıştım ama müthiş haber işte. mucizen seni tutsun. hiiiiiiç bırakmasın. Rabbim nazardan saklasıııın.

Amiiiiinnnn canım benim umutsuzluk yokkk, yola devam sonunda buluyo işte hepimizi, Allah sana da tez zamanda en hayırlısını nasip etsin inşallah a.s.

kısss yorlarsın peşimden ne olacak...aaaa aşkolsun bebişler başka memleketler görsün dimi ama...her ay biri gelir ne olacak...

kuzimm hamiş
kuzim hamişş
kuzimmm hamişşşşşş
kuzimmmm hamişşşşşş

HEMDE ÜÇÜZLERİMİZ GELİYOO.....

kısss gördünmü olsun olsun diyodun CENABI ALLAH sana üçüz nasip etti....ayyyyyyy kuzi ve üçüzleri ne güzel olur bee....kıss sen doğur ben sana yardıma gelirim banada tecrübe olur işte...

kısss ne üçüzüü beeee korkutmayın beniiii :1ninca:

hadi ordan sen tayin mayin derken başını alıp gidince ben ne halt etcem buralarda üç bebeyle:roflol:,

Kiss Eşin Ne Sevinmiştir Ayyy Canim Dostum Yaaaa...ne Güzel Biii Mutluluk...valla 9 Ay Boyunca Dualarini Esirgeme Benden Valla Gelirim Ctesi Pazarina....

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kuziiii çok sevındımmmmm ınan bana su anda cok mutluyummm Allah tamamını erdırsın ıniallah bızlerede nasip eder ınsallahhhh

Ayyy sağol canım benim yaaa amin, darısı hepinizin başına inşallah en kısa zamanda inşallah:1hug:

KEDERLI senınde güzel haberlerını burda beklıyor olucaz halay cekıcez ınsallahhh

ayyyyyyyy haykırmak geliyoo içimdenn bağırcam işteeeee

kuzimmmm hamişşşşşşşşşşşşşş
ay süper bişey yaaa...:dance::dance:

kuzimmmmmmmm hamişşşşşşşşşşşşşşşşşşş

kuzimm hamiş
kuzim hamişş
kuzimmm hamişşşşşş
kuzimmmm hamişşşşşş

HEMDE ÜÇÜZLERİMİZ GELİYOO.....

kuzimmmmmmmm hamişşşşşşşşşşşşşşşşşşş...........

Kiss Eşin Ne Sevinmiştir Ayyy Canim Dostum Yaaaa...ne Güzel Biii Mutluluk...valla 9 Ay Boyunca Dualarini Esirgeme Benden Valla Gelirim Ctesi Pazarina....

:roflol::roflol::roflol::roflol: kıs öldürdün beni gülmekten yaaa alemsin valla

eşime telefonda söyledim ben cuma akşamı hafif bir kanama yaşayınca adet oldum sandım, doktorda tutunma kanaması olabilir devam ederse ara beni, kesilirse önemli değil demişti, kesildi ama ben oldu da düşüyomu acep diye adamcağızın ağzına tıkamıştım zaten bak heveslenme çok diye,
o da garibim bugün telefonda sevinsemi sevinmesemi şaştı çok şaşkındı bakalım gelince görcez sevincini

hiç esirgermiyim sizden dualarımı yaaa her duamda hepinize ediyorum,
(laf aramızda sen pek tekinde değilsin yani tabanca tüfek gelirsin valla:1ninca:, ediyom ediyom etmemmi merak etme:roflol:)

canım hayırlı olsun.demek donmuş mucizen geliyor inşallah.bence ikiz olma ihtimali yüksek.ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.hangi merkezde yaptırdın canım.

KEDERLI senınde güzel haberlerını burda beklıyor olucaz halay cekıcez ınsallahhh

Amiiinnnn inşallah halayların ardı arkası kesilmez, kederlicimmm güzel haberlerini bekliyoruz canım benim, dondurulmuşlar daha kaliteli kıs inan buna

canım hayırlı olsun.demek donmuş mucizen geliyor inşallah.bence ikiz olma ihtimali yüksek.ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.hangi merkezde yaptırdın canım.

Sağol canım benim Amin inşallah hepimiz muradımıza ereriz hep birlikte,

Benim merkez olayı biraz karışık ilk denememi Umut tüp bebek merkezinde yaptırdım negatif sonuçlandı ama iki tane embriyomu dondurmuşlardı, sonra benim doktorum ordan ayrılınca yine aynı doktora devam etmek istedim ve donmuş embriyolarımı ordan aldım aynı doktoruma hospitaliumda transfer ettirdim, yani iki merkezinde emeği var

kıss ben sana kıyabilirmiyim senin yüreğin yeter dua etmesende olur canımmmmm..

kuzim şu 12 günü bana saat saat yazz neler yaptın neler yapmadın....malum benim zaman da geliyooo ama biliyosun benim durumlar karışık ne olacak bilmiyorum iki arada bir kaldım hayırlısı bakalım...

sevgili kuzi o kadar sevindim ki sana anlatamam.bence de ikiz. hayırlı uğurlu olsun.sağlıkla büyüt canım.... a.s.

Bu arada transfer yaptıran, yaptıracak olan, yeni başlayan bütün arkadaşlara merak edecekleri şeyleri az çok yazayım dedim

Dondurulmuş iki adet embriyomun bir tanesi blastokist seviyesindeydi, dışarda 5 gün döllenmeleri takip edilmişti ve inanın dondurulmuş embriyolar dışarıda daha uzun süre yaşadıkları için daha kaliteli oldukları anlaşılıyo
İlk denemede rahim kalınlığım 8,2 mm olmasına rağmen tutmadı ama ikinci transferde 7,5-8 mm arası yani daha ince olduğu halde tuttu
transferin 8.gününde 1 saat kadar süren hafif bir kanamam oldu sonra bu durdu ve yerini kahve rengi lekelenmelere bıraktı, şimdi o da yok şükür, bebek tutunurken olabilen bir kanamaymış adet kanaması gibi uzamazsa önemli değilmiş, başınıza gelirse korkmayın
transferin 7.gününden itibaren önce adet belirtisi sandığım fakat sonra daha farklı olduğunu anladığım belirtiler yaşamaya başladım, rahmim sanki çok aşağıda duruyomuş gibiydi ve bir dolgunluk şişlik hissi vardı, kasıklarımdan karnıma doğru çekilmeler oluyodu, sağ tarafıma yattığımda daha rahat yatıyorum sol yattığımda rahatsız oluyodum ve hala bu belirtiler devam ediyo, ama tabiki herkesde aynı belirtiler olacak diye birşey yok, kiminin hiç belirtisi olmuyo o yüzden böyle şeyleri kafanıza takmayın,
Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun, isteyen herkese nasip etsin inşallah

Birde ilk merkezimde yaptırdığım transferde beni yatağa aldıklarında idrarımı o ördekmidir nedir ona yapamamıştım, 1 saat daha tutup tuvalete gitmiştim ayrıca orda beni sadece bir saat yatırmışlardı sonra eve gelmiştik,
bu defaki merkezde yatağın ayak ucunu baya bir yükseğe kaldırdılar ayaklarım havada yattım, idrarımı ördeğe yaptırdılar tuvalete izin vermediler, ve nerdeyse 4 saat kadar yattım hastanede sonra eve geldim, belkide bununda faydası olmuştur diye yazayım dedim

Bu arada geçen denemenin aksine, transferden itibaren üç gün hiç evden çıkmadım, sürekli yatmadım ama hiçbir işte yapmadım, bilgisayar başına oturdum evde gezindim sıkıntıdan, ara ara 10-15 dakika yatıp dinlendim ve kendimi çok sıcak tutmaya çalıştım ayağımdan çorabı eksik etmedim, üzerimde yelek falan vardı hep sıcak çok önemli, üçüncü gün banyo yaptım ve mümkün olduğu kadar içeri su gitmemesine çalıştım, geçen sefer yapmamıştım bunları belki işinize yarar

Son düzenleme:
sevgili kuzi o kadar sevindim ki sana anlatamam.bence de ikiz. hayırlı uğurlu olsun.sağlıkla büyüt canım.... a.s.

Canım çok sağol darısı başına en hayırlısıyla inşallah,
valla bana da ikiz gibi geldi ama kaç haftalık olduğunu hesaplayamadığım için anlayamadım,
hayatım boyunca hep ikiz istemiştim sonra bir baktımki ikizi bırak birtane bile olmuyo, belki de Allah ikiz isteğimi yerine getirmek için beni tüp bebeğe yönlendirmiştir kimbilir
hayırlısı olsunda hiçç önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…