Benim De Bi Tüp Bebeğim Olacak Inşallah!!!!

Kardeşlerim birşey sormak istiyorum;bunu transferi gerçekleşen arkadaşlarımız daha iyi bilir.Transfer olan embriyolardaki hücre değerleri ne anlama geliyor.En az kaç olması lazım.Bilgi verirseniz çok sevinirim.

canım bana 3 embriyo transfer ettiler. 2 tanesi 8 hücreli, 1 tanesi 9 hücreliydi.doktor bu sayının çok iyi olduğunu söylemişti. dondurulanlar da 8 ve 9 hücreliler. ama maalesef benimkiler tutmadı işte...

çok üzüldüm arkadaşım Allah yardımcımız olsun.Bu sıkıntılarımıza acılarımıza bir son versin.İnşallah üç ay sonra ki denemen de tutar canım.Kendini toparlamaya çalış.....

canım bana 3 embriyo transfer ettiler. 2 tanesi 8 hücreli, 1 tanesi 9 hücreliydi.doktor bu sayının çok iyi olduğunu söylemişti. dondurulanlar da 8 ve 9 hücreliler. ama maalesef benimkiler tutmadı işte...

Ne dicemi bilemiyorum canım ya ;çok zor olduğunu biliyorum.Ama güçlü olmamız lazım.Umudunu hiç kaybetme başka şansımız yok .....

canım çok üzgünüm.senağlama
acını o kadar iyi anlıyorum ki ...ama ne yapalım kısmet değilmiş.
inşallah rabbim bizleri en kısa zamanda bebişlerimize kavuşturur.
kendine iyi bak .allaha emanet ol canım.:1hug:

canım inşallah senın için hakkında hayırlısı olsun bende 4 yıllık evliyım bende tüp bebeğe hazırlanıyorum inşallah güzel haberlerini alırız bizede ışık olursun umarım. İnşallah dilanına kavuşursun:))

canım hayırlısı olsun bende gonel f le hamile kalan tüp bebek hamilesiyim çok kuvvetli bir ilaç o bende narkozla yumurtası toplananlardanım yaklaşık yarim saat falan kalıyorsunuz narkozda eh uyanınca birazcık oluyor ağrı ben 2. denemede hamile kaldım benim 20 yumurtam toplandı biraz ondan da ağrım olmuştu hiç korkma bişiy olmuyor zaten hemen sonra geçiyor ağrılar birde yumurtalarının su toplamaması için bol bol su iç yarından itibaren çok gerekli çünkü hadi şimdiden bol şanslar sana a.s.

allah nasib ederse bende şubat itibariyle tüp bebek tedavisine başlıyacağım ama biraz tedirginim biraz korkuyorum biraz heyecanlıyım.......yaşım 27 ,6 senelik evliyim...ilk başlarda biz istemedik daha sonra istediğimizde 1 düşüğümüz oldu şimdide eşimin sperm değerleri düşük olduğu için tüp bebek yapmaya karar verdik rabbim isteyen herkese nasib etsin.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…