Benim çektiğim fotoyu profil yapmak?

Anlam yüklemeye gerek yok bence, biriyle mesafe koyunca onun çektiği fotoğraflarımı silmiyorum mesela. Onlar da anlam yüklemiyordur inşallah

kp pp de benim evde biz cekmistik.hem face de hem watsap da ayri fotograflar ama ikiside benim evde

ben gelip gitmiyormusum ..biz hayirsizmisiz bir ton da kufur hakaret duymustum en son gorustugumde

yine anmis oldum karaktersizi 🙄 umrumda bile degil 🤷🏻‍♀️ sizinde umrunuzda olmasin sizi paylasmiyor ya neticedrc

Güzel çekilen pozu kim çektiyse çeksin paylaşılır.

Benim bi kız arkadaşım var eski görüştüğü cocuk fotoğrafçıydı bunun çok güzel bi fotosunu çekmiş 10 yıl önce hala wp fotosu bu fotoğraf, kız evlendi. Çocukla duygusal bir bağı yok.

Bence sizde umutlanmayın. Güzel foto harcanmaz kullanılır ne var bunda

Kendi fotosu sonuçta kimin çektiğini takmıyordur bence. Hatırlamıyor bile olabilir.

Boşver canım takılma böyle şeylere.
Buradaki yorumlarda beni benden alıyor hiç aşk acısı çekmemiş cool kadınlar yine yardırmış

Ama bu hanımefendi bir önceki konusunda da 2 yıldır konuşmadığı arkadaşının, kendisine ait olan bir hırkayı giyinip hikaye paylaşmasının altında bile bir şey aramıştı, genel bir saplantı durumu heralde. 29 yaşında bir de..
Çok tehlikeli böyleleri

Platonik aşık sendromu gibi her hareketten bir anlam çıkarıyor

Eski sevgili benim çekmiş olduğum fotoğraflarını profil yapıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hep böyle saplantılı takıntılarınız mı var? Hiçbir şey düşünmüyorum tabiki de fotoğrafı beğenmiş kullanıyor

Çok tehlikeli böyleleri

Platonik aşık sendromu gibi her hareketten bir anlam çıkarıyor
Vallahi ben üzerime alınmam gereken şeyleri bile alınmadığım, yok yiaaa nalakası var benle, dediğim için bu kafayı anlamam mümkün değil. Bir de erkekler hiç o kadar komplike canlılar da değil 😂

Erkekler böyle şeyleri önemsemiyor. Kadın açısından bakıyorum evet biz olsak belki o anı bize anımsattığı için başka fotoğraf koyar onun çektiğini kaldırırız profilden ama bunlar öyle değil. Benim eski erkek arkadaşım da uzun bir süre benim çektiğim fotoğrafı kullandı profilinde. Çünkü ben çok güzel fotoğraf çekerim ahhahahshsh.

Eski sevgilinize söyler misiniz, eşime öğretsin :)
Konuşmuyorum malesef 😅 hiç foto çekmeyi seven biri değildi, zaten fotojenik de degildi. 'bir ülke bir foto' diye salak bir anlayışi vardı,gittiği her ülkede bir tane 'ben buradaydim' fotosu çektirdikten sonra daha da telefonu eline almazdı 😮
Bir kere ona 'sen gezgin olabilirsin, ama ben turistim, benim güzel fotoğraflar çekinmeye ihtiyacim var' dedim, bir de çektiği fotoları bastırdığımi gördü (tabii ona da verirdim). Sonra adama birden güncelleme geldi. Artık yanıma tripodla falan gelir oldu. Her yerde ben yürürken, gülerken, uzaklara bakarken, gözlerimi devirirken fotolarım olmaya başladı😂 inşallah benden sonra bir influencerin kocası olur

X