Benim çektiğim fotoyu profil yapmak?

Öyle olmaz füze at diye sesinizi duyar gibiyim 😂😂😂 , o fotoğrafı sizin çektiğinizi bile hatırlamıyordur muhtemelen bu kadar ablam yüklemeyin

Buluttan nem kapmak dedikleri bu olsa gerek 🤔
Size sizin düşündüğünüz kadar değer verseydi yeni sevgili yapmazdı. Siz de artık takip etmeseniz kendi açınızdan iyi olur.
Eşimin profil fotografına baktım şimdi. Araba sürerken çektiği Selfieyi koymuş. Kendi fotografım iş yerimin önünde personelimin çektiği fotograf. Biz nasıl karı-kocaysak 🤷🏻‍♀️

Senin ergen olduğunu düşünürdüm ama 29 yaşındaymışsın. 😒

Erkekler bu kadar ince düşünen varlıklar değiller.

Eski sevgilisinin annesinin gönderdiği reçelle yeni sevgilisine kahvaltı hazırlayan biri vardı twitterda.

Eski sevgilisine giydirdiği kazağı yenisine de giydiren fenomen vardi yine yıllar önce.

Çok şey beklemeyin bu yürüyen testosteronlardan.

Kadınlar nelerden anlam çıkarıyor.Belki adam unutmuştur bile.
Ama bu hanımefendi bir önceki konusunda da 2 yıldır konuşmadığı arkadaşının, kendisine ait olan bir hırkayı giyinip hikaye paylaşmasının altında bile bir şey aramıştı, genel bir saplantı durumu heralde. 29 yaşında bir de..

Ama bu hanımefendi bir önceki konusunda da 2 yıldır konuşmadığı arkadaşının, kendisine ait olan bir hırkayı giyinip hikaye paylaşmasının altında bile bir şey aramıştı, genel bir saplantı durumu heralde. 29 yaşında bir de..
O konuyu hatırlıyorum.Uzun uzun da yazmıştım.
Bu kadar ayrıntıya takılmak iyi değil aslında.Bence başak burcu konu sahibi.

Konu sahibi aradınız mı arkadaşınızı?

Hiçbir şey anlama. Eski sevgilimin hesabında benim çektiğim resimler dolu. Profil resmi de yapıyordu. Şu an evlenmek üzere. Yani sana bir imada bulunmuyordur. Güzel çıktığını düşündüğü için koymuştur. Eskiyse eskide kalsın.

Aaa hatırladım, ben de belki arkadaşınız hırkayı sizin aldığınızı unutmuştur diye yorum yapmıştım . Yok hayir biliyor yazmisti

Eski sevgili benim çekmiş olduğum fotoğraflarını profil yapıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hic bi anlam yüklemeyin sakin . Yahu adam unutmuştur kim neyi cekti? Kendini hoş bulmus o fotoda koymus . Bukadar basit

Benim eski sevgililerimden birisi, bana attığı anlık fotoğrafı profil fotoğrafı yapmıştı. Uzun süre de kullandı, yeni sevgilisi oldu değiştirmedi bile. Beğenmiştir, profil yapmıştır önemli değil. Ben eski sevgilisini fotoğraftan kırpıp kendisini profil yapan ve başka kızlarla konuşan erkekler bile gördüm. Bir şey yok bunda

Benim şimdiki WhatsApp profil resmimi de eski sevgilim cekmisti . Sağolsun hem özene bezene çeker, hem de ışığıyla oynayıp öyle bana gönderirdi. Yani bunu değiştirsem sonraki fotom muhtemelen yine onun çektiği bir resim olur 😅
Sizin adamin da güzel resmini çeken yoktur, sizin çektiğiniz koymuştur. Bunda ne var ki

Niye hala numarası duruyor ben de ona takıldım 😀

Size aşık evlenme teklifi etmiş :) Üzgünüm ama ben eşim evlenme teklifi ettikten sonra bile ondan emin olmaya çalışan biriyken çektiğiniz fotoğrafı profil fotoğrafı yapan eski sevgilinize anlam yükleyemicem...

Benim şimdiki WhatsApp profil resmimi de eski sevgilim cekmisti . Sağolsun hem özene bezene çeker, hem de ışığıyla oynayıp öyle bana gönderirdi. Yani bunu değiştirsem sonraki fotom muhtemelen yine onun çektiği bir resim olur 😅
Sizin adamin da güzel resmini çeken yoktur, sizin çektiğiniz koymuştur. Bunda ne var ki
Eski sevgilinize söyler misiniz, eşime öğretsin :)

Evet.

Yok. Ama sevgilisi var ve neden hala o fotoğraflar? İnsan hem mutlu oluyor hem merak ediyor.
Eski karısının aldığı saati takıp sevişmeye giden var ne anlatıyorsun ablam?

X