benim babam

Allah uzun ömürler versin,başınızdan eksik etmesin babanızı,annenizi.
Ben babamı tam 11 yıl oldu kaybedeli ve hala babamı düşününce ićim acır. Memur maaşıyla 3 çocuk büyütüp okutmuş,emekliliğinde bile çalışmış bir insandı benim babam. Keşke diyorum bazen,bu kadar yıpranmasaydı,daha iyi şartlarda yaşayabilseydi,torunlarını bile görmeden göçtü canım babam.
Seni çok iyi anlıyorum ama babana evde oturması ićin ısrar etme bence. Evde zaten 3 çocuk var diyorsun,hiç yorulmasa o gürültü yorar insanı. İş kendi işiymiş ,gerekirse yanına birini alıp çalışmasına destek olsanız bence baban kendini daha iyi hisseder. Şu an hasta psikolojisine iyice itiyor olabilirsiniz. İşe giderek mutlu olacaksa,istiyorsa engellemeyin derim zira yıllarca çalışan insana evde oturmak inanki yaramıyor. Ha emekliliģimde sahil kasabasında sakin yaşamak istiyorum kafasında olan biri olsa amenna ama belliki babanız evlatları ve torunlarıyla yakın olarak yaşamaktan memnun ve çalışmak istiyor. Dediğim gibi şartlarını imkanlar dahilinde düzelterek işe gitmesini tesvik edebilirsiniz. Çalışmayı seven bir insansa ki öyle anladım yazdıklarından daha iyi hissedecektir kendini.
Birde böyle düşün derim.

dun annem babam ve benım oglan butun gun dukkandalarmıs
gayet mutluydu babam dun hepsını dukkanın onunde otururken buldum
epeyde satıs oldu dıyor mutlu gozukuyordu babacım .
basınız sagolsun buarada cok erken vefat etmıs babacığınız Ölümlü dünya ama kabullenmek çok zor olmalı

Ne güzel mutluymuş işinde gücünde. Istediği buysa engellemeyin canım.Rabbim sağlık sıhhat versin,başınizdan eksik etmesin inşallah.
Sağolasın erken göçtü babam,çocuklarının mürüvetini,torunlarını göremeden Ben hala kabullenemedim,hala çıkıp gelecekmiş gibi geliyor. Oturdukları semte gidince ,annemin yanına,sanki çıkıp köşeden dönüp eve gelecek gibi hissediyorum hala. Hiç kolay değil gerçekten. Dostum,arkadaşım, öğretmenim ,çocukluğum hepsi gitti babamla Annem kaldı geriye sadece,Rabbim onu başımizdan eksik etmesin.

kaç kardeşsiniz peki? annen kimle yaşıyor?
Benim dedem 50 yasında vefat etmıs, baska bır amcam ınsaat kazasında 45 yaslarda dıger amcam 2 sene once ınsAat kazasında vefat etti 56 yasında
babamda dıyor bız cok yasamıyoruz hanı bız dusunemıyoruz ama o bunu soyluyor
Allah esırgesın
Allah butun yakınlarını kaybedenlere sabır versın

Annem yanlız yaşıyor şu an,bizim büyüdüğümüz evde. Komşuları iyi,minik bir bahcesi var sitenin arka tarafında,babamın ektiği ağaçlar var onlarla uğraşıyor, öyle gećiyor vakti. Arada gelip kalır ama evini özler gider. 3 kardeşiz hepimiz evliyiz.
Başınız sağolsun ,ne çok kayıp vermişsiniz. Babanız ićten içe düşünüyor demekki ölümü, Rabbim gecinden versin.
Benim dedem babamdan sonra vefat etti doksan küsür yaşında ki dinçti,birdenbire kaybettik. Belki babamın üzüntüsüne dayanamadı. Babamı kanserden kaybettik,birde amcamı kaybettik dedemden sonra. Rabbim hepsinin mekanını cennet etsin,kalanları başımızdan eksik etmesin.

evet cok gercekten onceden hep ölenler baskalarının yakınıydı
sımdı alakasız bır saatte telefon calısınca yuregım hopluyor
Annene yakın oturuyorsunuz sanıyorum tabı bunu dusunmuyorum ama bızde yakın oturuyoruz cok sukur
Allah gecınden versın. sızde aıledekı erkeklerı kaybetmısınız bız gıbı

Dün annemide alıp market alışverişine gittim.
Hani dedimki ne ihtiyacın varsa gel önce sana alalım ben ödeyeceğim, bir surat bir tavır kötüde hissetti biliyorum . yok istemiyorum bizim bir ihtiyacımız yok dedi zorla zorla bişeyler aldım . kendime aldığımın 3'te 1 kadar . surat astı yalvar yakar aldırttım
sımdı benım ıcım gene rahat degıl neden az aldı neden kabul etmıyor neden kotu hıssettı
ustelık cebımden bır para cıkmadı ben dısarda yemedıgım ıcın yemek paramla yaptım alısverısı .
keske bu kadar ıyı olmasalar bıze karsı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…