Beni tehdit ediyor

Simavim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2016
6
0
30
Merhaba arkadaslar, kimseye anlatamadığım bi derdim var.Benim bi sevgilim var uzun süreli bi ilişkimiz var ancak uzakta ve ilgisiz biri üniversitede bana ilgi gösteren bana iyi gelen bi arkadaşımı vardı zamanla bu daha da yakın bi hal aldı istemedim ilk başta defalarca pişman oldum o da dedi yanlış diye neyse böyle bi dargın bi barışık olduk tam artık olmucak dedik ayrıldık gene aynı okul bitince o çocuk tamamen bitecek dedi bende tamam dedim ancak sevgilimden o ne kadar ilgilenmesede ayrılamadım ancak bu yakın oldugum cocuk ayrı biliyo ben ondan ayrılmak istiyorum çünkü tamam ilgili falan ama benim aileme uymayan biri bana diyoki ayrılık kelimesi geçince beni üzersen seni çok fena üzerim bu durumu bilmeyen kalmaz zamanında sevgilin varken benle oldugunu falan ailemle arkadasları adımla tehdit ediyor beni ben çok pişmanım gereksiz yere hayatıma dert aldım nolur bana yardım edin nasıl ayrılacam beni tehdit eden bi adam ne kadar doğru yaptım bi hata ama ben bu adi adamdan kurtulmak istiyorum

Engellesene cnm neyi bekliyorsun.. bosuna tehdit eder .. korkma cesaretli ol .. gerekirse sikayet et

Merhaba arkadaslar, kimseye anlatamadığım bi derdim var.Benim bi sevgilim var uzun süreli bi ilişkimiz var ancak uzakta ve ilgisiz biri üniversitede bana ilgi gösteren bana iyi gelen bi arkadaşımı vardı zamanla bu daha da yakın bi hal aldı istemedim ilk başta defalarca pişman oldum o da dedi yanlış diye neyse böyle bi dargın bi barışık olduk tam artık olmucak dedik ayrıldık gene aynı okul bitince o çocuk tamamen bitecek dedi bende tamam dedim ancak sevgilimden o ne kadar ilgilenmesede ayrılamadım ancak bu yakın oldugum cocuk ayrı biliyo ben ondan ayrılmak istiyorum çünkü tamam ilgili falan ama benim aileme uymayan biri bana diyoki ayrılık kelimesi geçince beni üzersen seni çok fena üzerim bu durumu bilmeyen kalmaz zamanında sevgilin varken benle oldugunu falan ailemle arkadasları adımla tehdit ediyor beni ben çok pişmanım gereksiz yere hayatıma dert aldım nolur bana yardım edin nasıl ayrılacam beni tehdit eden bi adam ne kadar doğru yaptım bi hata ama ben bu adi adamdan kurtulmak istiyorum

Keşke noktalama işaretleri koysaydın da bizde okurken kör olmasaydık. Editörlüğünü yaptığım kitaplar bile bu kadar zorlamıyor beni.

havlayan köpek ısırmaz.:KK53:
lakin sizin yaptığınız şey de çok doğru değilmiş yani.

Ve bana diyoki hayatın boyunca kimle olursan ol anlatcam seni herkes kötü bilecek nefret edecek benim kaybetcek bişey im yok diyo inanın sevmiyorum öyle soğudum ki ondan sadece tehditleri yüzünden duruyorum allah askına yardım edin bana her güne kabusla uyanıyorum korkuyorum

Sen hatanı zaten görmüşsün o konuda bir şey demeyeceğim.Onun dışında gelip ailene bile anlatsa (ailenin aklı selim iletişime açık insanlar olduğunu varsayıyorum) ona mı inanacaklar?Tamam yalan hoş değil ama "bana ilgisi varmış kibarca reddettim anlamadı beni takıntı haline getirmiş" dersin.Ki tamamen de yalan değil sana kendini zorla sevdirmeye çalışıyor eşkıya resmen.Erkek arkadaşına anlatırsa da "bildiğin gibi ben arkadaş gözüyle bakıyordum,o beni takıntı yapmış,senden ayırmak için tabi ki her iftirayı atıyor" dersin

Ve bana diyoki hayatın boyunca kimle olursan ol anlatcam seni herkes kötü bilecek nefret edecek benim kaybetcek bişey im yok diyo inanın sevmiyorum öyle soğudum ki ondan sadece tehditleri yüzünden duruyorum allah askına yardım edin bana her güne kabusla uyanıyorum korkuyorum
Niye tehdit ediyor peki elinde bir kanıt mı var

Yaptığımın doğru olmadığının farkındayım yanlıştan dönmeye çok çabaladım hep tehdit eden oldu, herkes bilir ben seni her koşulda sevdim böyle seven yok falan diyo ben sadece hayatımdan çıkmasını istiyorum

Ohoo bu kuru tehdite korkarsan, sana daha neler yaptirmaya calisir. Tez zamanda kurtul. Seni gectimde, ondakide ne mideymis, baskasiyla birlikteyken benle oldu dicekmismismis, kendinide rezil eder merak etme. Ben olsam demekki ilerdede evli kadinlarada bakar diye düsünürdüm.

Yaptığımın doğru olmadığının farkındayım yanlıştan dönmeye çok çabaladım hep tehdit eden oldu, herkes bilir ben seni her koşulda sevdim böyle seven yok falan diyo ben sadece hayatımdan çıkmasını istiyorum
Takıntı yapmıs zor kurtulmak. Polise sikayet edin bence. Onlar cagırır konuşurlar. Gerekirse tehdit ediliyorum diye sikayet edebilirsiniz.

Diğer sevgilin nerde onla nasıl konuşup devam ediyor sun ? O öğrenirse ne olacak peki. şimdiki tehdit ediyorsa ikisinin arasında kalacaksın :işsiz: kafam karıştı

Elinde kanıt yok, gitmeyeyim diye böyle şeyler diyo o kadar yoruldum n ki sadece gitsin istyrm

Böyle biri nasıl oldum inanın bilmyyleöyle utanıyorum ki sevgi ilgi açlığı beni yanlışa sürükledi normal hayatta normal kafayla benim hayatıma uymayan biri ben sadece sevilmek istedim

Hak etmişsiniz.
Dama çıkan damdan düşmeyi de göze almış demektir.

Hak etmişsin diyosun ya hani en başından beri diyorum ki ben hatamın farkındayım diyorum pişman oldum diyorum insanlar yaptıkları hatalar yüzümden pişmansa bu şekilde denir mi ben bilmiyorum kimseye anlatamadığım içim yazdım ne yapabilir diye beni yargılayan olsun daha da kötü olayım diye değil

X