Beni anliyorsun dimi meleğim

canım allah saglıklı sıhhatli bebeğine kavuşmayı nasip eder inşallah.ama bu kadar ecele etmemen gerektiğini anlamışsın sende.emin ol kafandan attığın ay hamila kalıcaksın allahın izniyle.sabret vve dua et.allaha emanet ol

evet işte tam böyle güçlü olman gerekeiyor ne olur bırakmaaa kendinii hiç kimsenin kucağı boş kalmayacak a.s.

canım kendini üzme bukadar allah isteyen hiçkimsenin kucağını boş bırakmasın senin benim diğer kızların....

Canım duygularını çok güzel yazıya dökmüşsün. Korunduğun için vücudun ancak kendini topluyordur. Stress yapma kendine karar aldığın gibi. Bebeğin gelir. Allah gönlüne göre versin arkadaşım. Amin.. a.s.

Canım bizde istiyoruz ama nasibimizde ne varsa o önüne geçemiyoruz.Yazını okurken sanki kendi düşüncelerimi okuyor gibi oldum duygulandım. Allaha dua etmekten başka çaremiz yok Rabbim hepimizi sevindirir inşallah ..................

kendi kendine ne güzel bulmuşsun izlemen gereken yolu işte. hep böyle güçlü ol. daha yolun çok başındasın. Allahım hakkında hayırlısını versin arkadaşım.iyi eğlenceler. iyi tatiller. bol bol dinlen moral depola.herşeyi zamana bırakmak en güzel yol.

daha maceran ne kadar yeniymiş.
hiç bir sorun olmadığı bariz,
zaten sen de söylemişsin.
vücut ancak kendine gelecek demek..
umutsuzluk ve kafaya takmak özellikle de senin durumunda ve
çalışmalara daha yeni yeni başlayan biri için yapılması gereken en son şey olur..

Allah gönlüne göre versin inş..a.s.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMMMa.s.

canım benim olmuyor diye üzülme rabbim herşeyin zamanını biliyor elbet bak bizimde 10 ay olmadı bi problemde yoktu ama bir baktımki hamileyim dilerim ki rabbim senin kadar tatlı bir bebek verir kollarına üzme tatlı canını öptüm çok çok

allah inşallah bebegini verir canım ama bende 2 sne hap kullandım kimisi hemen hamile kalıyor kimisi benim gibi 6 ay sonra üzülme kafana takma

beyaz melek merhaba cnm bu yazdığın cümleleri okurken bile ağlıyorum bende yazmak istiyorum ama
elim varmıyo cümleler boğazıma düğümleniyor ağzına yüreğine sağlık o kadar manalı içten yazmışsın ki
benim yazamadıklarımı yazmışsın inşallah cnm hiç beklemediğin bir anda olsun ve bizlerede bu güzel
haberi verirsin allaha emanet ol sağlıcakla kal...

aminn nehircim şu mubarek günlerde allah gönlümüze göre verir

Canım :teselli:
Allahım en yakın zamanda sevindirsin seni işallah
öyle içten ve dokunaklı yazıyorsun ki içindeki o özlem
bir an önce biter işallah :Saruboceq:

Bir arkadaşım tam 3 yıl uğraştı ne yaparsa yapsın olmuyordu
dr.dr gezmişti hiç bir problem olmamasına rağmen yine de olmuyordu
ama hiç beklemdiği bir anda geldi meleği diyeceğim şu ki şartlandırma kendini
düşüncelerinden mümkün olduğu kadar uzak tut ne kadar zor olsada

benimm duygularımadaa tercümann olmuşsunn canımm amaa 3 ay içinn bu kadarr yıpratmaa kendinii dahaa uzunn süree olmayanlarıı düşünn vee morall bulll canımm olurmuuu inşallahhh o bizii bekletenn cadılarrr birgünn hayatımızoa olacaklarrr

canım inşallah Allah seninde gönlünün muradını verecek ama gerçekten çok takıyorsun biraz oluruna bırak bak ozaman herşey daha güzel olacak.

rabbimmm hepimizinn muradınıı tez zamandaa hayırlısıylaa versinn canımmm inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…