Bende temmuz annesi oldum

S

sherry456

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sherry456
CUMA SABAHI DR LA RANDEVUUM VARDI BAKALIM DOGUMU BAŞLATABİLECEKMİYİZ DEMİŞTİ.
SABAH 08:00 DE MUAYNE ETTİ VE RAHİM AÇILMAMI BAŞLATTI ELİYLE ARTIK 2 CM AÇILMAN VAR EVE GİT DİNLEN SANCILARIN 3 DK DA BİRE DÜŞÜNCE GEL DEDİ.EŞİMLE ÇIKTIK EVE GELDİK 10:30 GİBİ GERÇEK DOGUM SANCILARIM BAŞLADI DAYANILMAZ HALE GELMİŞTİ 11:3O HASTANE YE GELDİK.
MUAYNE ODASINA ALDILAR VE KAPIDA SUYUM GELDİ. HEMEN DOGUMHANEYE ALDILAR 7 CM AÇILMAM VARDI. BİRAZ GEÇ KALSAYDIM EVDE DOGURCAKTIM NERDEYSE:))))
SAAT 11:55 TE KIZIM DOGDU 3100 GRAM DOGDU KIZIM SUYUNA KAKASINI YAPMIŞTI APAR TOPAR GÖTÜRDÜLER YAKLAŞIK BİR SAAT SONRA GÖRDÜM KIZIMI BU ARADA DOGUMDAN SONRA BAYILMIŞIM HEMEN ODAYA ÇIKAMADIM.BİR HAYLİ YIRTILMAM VAR HALA OTURAMIYORUM.SÜTÜMDE DOGRU DÜZGÜN GELMİYO.GECEM GÜNÜM KARIŞTI VALLA.

KESİNLİKLE BASİT BİŞİ DEĞİL AMA HERŞEYE DEGER....

ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAHHHH..........

• Konu Sahibi sherry456
Maşallah canım seninde zor ama kolay olmuş 2 cm ile ye kadar ama allahtan suni sancı çekmemişsin öteki sancılarında kucağına aldığın gibi biter zaten hele aradan biraz zaman geçsin hepsini unutursun sadece bebişin olur gözlerinde ve aklında allahım anneli babalı büyütsün cnm sizlere bağışlasın sütünde gelir cnm emzirdikçe

• Konu Sahibi sherry456
çok gçmiş olsun canım ağrıların bir an önce gecer inşallah.....

• Konu Sahibi sherry456
Tebrik ederim. Allah cc bebişinizle mutlu mesud bahtiyar etsin Darısı başımıza

• Konu Sahibi sherry456
Tebrikler canım benim.....Doğum evet kolay değil ama onu gördüğün an herşeyi unutuyorsun..Okadar sancıyı çekmeye değer...
Allah analı babalı büyütsün.

• Konu Sahibi sherry456
geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütsün saglıkla inş.acıların biran önce geçer inş.

• Konu Sahibi sherry456
Canım allah analı babalı Büyütmeyi nasip etsin inş.

• Konu Sahibi sherry456
tatlım çok geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün

• Konu Sahibi sherry456
canım geçmiş olsun darısı bizim başımıza artık

• Konu Sahibi sherry456

allah analı babalı büyütür inşallah isteyen herkese nasip eder

• Konu Sahibi sherry456
canım ömürlü olsun allah analı babalı büyütsün.

• Konu Sahibi sherry456
tebrik ederim canım alahım analı babalı büyütsün yavrunu darsııs bizlerin başina:)

• Konu Sahibi sherry456
allah analı babalı büyütsün inşallah

• Konu Sahibi sherry456
hepinize çook tşkr ederim arkadaşlar darısı agrısız sızısız sizlerin de başına inşallah.

• Konu Sahibi sherry456
cnm geçmiş olsun Allah sağlıklı uzun ömür versin hepinize,tüm güzellikler sizin olsun.ağrıların da kısa zamanda geçer inş cnm

• Konu Sahibi sherry456
Göznaydin canim allah anali babali büyütmeyi nasip etsin

• Konu Sahibi sherry456
Geçmiş olsun.. Sonunda meleğine kavuşmuşsun ya ne güzel! Allah analı babalı büyütsün.

• Konu Sahibi sherry456
a.s.hayırlı olsun canım...tez zamanda ağrın sızın da kalmaz umarım, bebişinle güzel güzel zamanlar geçirirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…