bende mart annesi olucam!!

Benimde internet hesaplarına göre 20 Mart görünüyor.İlk bebeğim biraz erken gelmişti umarım bu zamanında olur.29 Eylülde kontrolüm var bakalım cinsiyeti belli olacak mı.....Herkes için hayırlısı olsun.....

benim sat'a göre 9 mart ama muayene de çıkan hesaba göre 2 mart. ilerleyen zamanlarda kesin belli olacakmış. cinsiyetini ise henüz öğrenemedik aşırı hareketliydi bebeğim, doktorum anlayamadı. 9 ekimde kontrolüm var öğrenebiliriz inşallah.

canım son adet tarihim 4 mayıs, doğum da 8 şubat gözüküyor..telini verirsen sevinirim..hangi hastanede yapıcaksın sen doğumunu?

ayrıca tebrik ediyorum kızınız olacakmış..kızını ve seni öpüyorum canım

senağlamasenağlamaya kızlar bişey sorucam hemen hemen aynı günlerimiz siz bebeğinizin hareketlerini hissediyormusunuz ne olur yazın bana kafayı yıycem benımkı hiç hareket etmiyorda yardımcı olurmusunuz kızalar bakalım normalmiyiz anormal misenağlamasenağlamasenağlama

Selamm
13+4 üz bizde bugün. Mart 29 gibi sanırım muhtemel doğum :) Dün dr ye gittik ikili test istedi hayırlısıyla sorunsuz alırız inşallah. Ya rkadaşlar sizlerin kaç günde çıktı bu test ben bugün verdim cumaresi dediler pek bi uzun geldi süres,de

kızlar ben sanki dün hissettım bebişimi hergun elımı karnıma koyup dınlıyorum dun sankı karnımda küçücük pıt pıt pıt diye bısey attı hemen gectı ama bır daha hıssedemedım sizce bebişimmi hareket etmiş

OLABİLİR CANIM..:sm_cool:

kizlar slm benim bebegim 5 nisan gorunuyor dogum ama sanirim marttta dogucak gibi bi his var yani hem nisan hem mart annesiyim gibi:)

herkese merhabalar:)
kısmetse bende mart annesi olacağım....
bebeğimin ilk hareketlerini hissetmeyi çok istiyorum.... şu 16+0 olduk...
dün akşam hafif bir sürtünme hissettim sanki:)) ama eminde olamadım ne yalan söyliyim:)

kızlar müjde artık ben bebeğimin hareketlerini hissediyorum:sm_cool::sm_cool::sm_cool:çok heycanlı bişey kucuk bı can ıcımde kıpırdıyo yaaa cok guzellsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ya yaseminsen ne güzel bende hissetmek için sabırsızlanıyorum çok güzel bi duygu olsa gerek inşaallah fazla bekletmez kızım...............:sm_cool:

ya yaseminsen ne güzel bende hissetmek için sabırsızlanıyorum çok güzel bi duygu olsa gerek inşaallah fazla bekletmez kızım...............:sm_cool:

emoşcumm kızın mı oluyo allah bagıslasın yavrunuzu sıze benımde oglum olcak ne dersın belkı dunur oluruzsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar sanırım bende iki gündür bebeğimin hareketlerini hissediyorum:) tam olarak emin değilim ama sanki minimini ayacığı ile tekme atmaya çalışıyor gibi hissettim... birde geçen akşam sanki dönerken sürtündüğünü hissettim.... ama tabi bunlar bağırsak hareketlerimde olabilir heheh:)))) umarım bebeğimin hareketleridir... hep elim karnımda bekliyorum:)

emoşcumm kızın mı oluyo allah bagıslasın yavrunuzu sıze benımde oglum olcak ne dersın belkı dunur oluruzsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

evet canım allah nasip ederse kızım olacak tabii oluruz neden olmasın (hemen evet dedim az naz yapsaydım kız evi naz evidir nasıl olsa!!!!!!!!):Roflol::1hug:

ya ne güsel anne oluyoruz kızlar ne kadar kutsal ne kadar degerlı bıseye sahip olucaz yavrumuz olcak allah ısteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…