Gebeliğe Hazırlık Bende Bebek istiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Myliaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2017
20
86
40
Anne olmak için hazır olunan bir zaman varsa, sanırım ben hep hazırdım. Yani bir bebek sahibi olmak benim hep ama hep hayalim oldu. Şimdi eblendim, bebek yapmak için hayatımı ayarladım ama sanırım bana öyle geliyor ya da bebek doğru zamanı bekliyor:/

Türk filmlerindeki gibi öyle hop deyince olmuyormuş bebek anladım, hele ki 30 lu yaşlardaysan doktorlar bile genç anne olmadığınızı söylerken, siz o dizi de hayran olduğunuz aşık kadın gibi aşık olduğunuz adama hamileyim demek istiyorsunuz.

Kafaya takma, stresten uzak dur doğru beslen derken çok kolaymış gibi görünen bebek sahibi olma durumu, bu mucize hakikaten mucize.

Konuşalım dertleşelim, bilgilerimizi pylaşalım ve biz de çift çizgiyi görelim ne dersiniz?

Var mı benimle aynı hisleri paylaşan??

Aslında doktor gittim, şimdilik bir sorun olmadığını söyledi. Stres yapma ve sakın kafana takma dedi ama o öyle dedikte ben biraz telaşlandım. Arkadaşlarım kaldı hamile ben niye kalamadım nooldu filan diye. Haklısınız herkes stres olmamak lazım diyor, bir arkadaşım sırf bu üzden hiç bir sorun olmadığı halde 2 sene bebek yamadı hamile kalamadı

Bakin sizin cevrenizde de varmis demek ki doğru hep kafa rahatligi derler ya .Benimde arkadasim sorun olmadigi halde 2 sene bekledi sonra amannn ne zaman olursa olsun dediği ay hamile kaldı doğum bile yaptı kendinizi sartlandirmayin akisina birakin derim inşallah en kisa surede gerçekleşir

Soğan kürü denedin mi

Merhaba,

:/ yok aslında denemedim. İşe yarıyormuymuş siz denediniz mi nasıl yapılıyor
Ben de ilk kez denedim yaa internette yazıo ama değişik şekillerde ben zararlı olmasın die 5 gün yapıp bıraktım içini temizliomuş

13 Mart'ta hasta olmuştum Birdahaki ki tarih 4 Nisa'n mı kafam karıştı

28 günde bir mi oluyorsun? Eğer öyle ise 6 sı gbi filan sanırım o civarlar. Bu arada ,brahim sarçoğlunun videolarını izledim. Adam çok güeniyo soğan kürüne deniycem anırım ama nasıl içiliyor mu mide bulantısı filan yaptı mı

Üç haftada bir
Ay olarak sayarsam ayın onu edio aslında son iki üç aydır umrumda diildi takmıyordum şimdi bu ay çok taktım

Üç haftada bir
Ay olarak sayarsam ayın onu edio aslında son iki üç aydır umrumda diildi takmıyordum şimdi bu ay çok taktım

o da bir düzen, önemli olan arada çok uzun aralarının olmamasıymı doktor öyle söylemişti. Bu arada yumurtlama günlerinde akıntı çoğalıyormuş baya, gerçi o da bir kafa karışıklığı, benim arkadaşım regli biter bitmez hami kalmıştı :/

Adet oldum çok üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…