Gebeliğe Hazırlık Bende Bebek istiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Meditasyon güzel fikir. Bizimle de paylaşırsanız sevinirim:) şimdiden teşekkürler...

Stresten uzak kalabilmek için nelerle uğraşıyorsunuz kızlar? Bebek düşüncesi kafamın hep bir tarafında var. Nasıl baş edeceğim?

Stresten uzak kalabilmek için nelerle uğraşıyorsunuz kızlar? Bebek düşüncesi kafamın hep bir tarafında var. Nasıl baş edeceğim?
Allahtan iste canım inşallah seninde bebeğin olucak.

Ben kendimi benimde olucak ona kıyafet alıcam gezdiricem sevicem diyerek kendimi avutuyorum ve kendimi başka şeylerle meşgul ediyorum aklıma grldikce televizyon felan açıyorum.

Streste engelliyor çünkü

Kızlar, hergün ama hergün öncelikle sağlıklı olduğumuzu düşünüyoruz ve aklımıza geldikça karnımıza dokunup onunla konuşuyoruz içimizden. Ve nasıl hamile kaldığımızı, testi yaptığımızda iki çizgiyi gördüğümüz andaki mutlululuğumuzu, hamilelik haberini sevdiklerimize verirkenki halimizi karnımızın nasıl büyüdüğünü fşlan düşünüyoruz. Bunları reiki uzmanı ve enerji uzmanı birinden aldım. Sonra nasıl güzel bir hamilelik geçirdiğimizi bebeği beklerken ki heyecanımızı düşünüyoruz ve buna inanıyoruz. Bilinç altı biz ne dersek ona inanırmış

Bunu mutlaka ama mutlaka yaparak o enerjisel olaya girince beynimiz artık bebek sahibi olmaya hazır olduğumuza inanıyor ve bedenim bize destek oluyormuş.

Deneyecegim mutlaka, inaniyorum ben enerji olaylarina, teşekkürler:)

Eğer olmayacağını düşünürsek beynimiz ona göre hormon salgiliyor .Inancimiz ve sabrimizla yenecegimiz bir durum.Hayat sürprizlerle dolu ve Allah herkesin nasibini saklamistir bugune yarina veya ertesi gunlere biz sadece o günü bulmak icin yola çıkmış yolculariz.Rabbim umut ışığımızı hiç söndürmesin

Ben de 9 aylık evliyim canım bizde de eşim çok istiyordu sonradan benim de aklıma dusurdu:) bence sen de eşinin aklına cocuk fikrini dusurebilirsin
neler yapmıyorum ki bebek kıyafetleri bebek videoları faln gösteriyorum hep :) çok seviyor çocukları evimize gelen bebekleri falan kucağından düşürmüyor hiç. ama evin en küçüğü olduğu için ilgi hep üstünde olmuş o yüzden hazır değilim diyor

Eğerhazır olmadığını hissediyorsa bence zorlama. Hamilelikte de bebek bakımındada eş en büyük yardımcı. Sonra tekbaşına sorumluluk almış olursun canım ve senin için zor olur. Aksine sen nasıl dersen ben bir bebeğimiz olsun çok isterim de bırak bence biraz. Eninde sonunda o da baba olmak isteyecek biz de burdan güzel enerjiler göndeririz

bazen diyorum hiç açmıcam konuyu bişey demicem eşime ama duramıyorum işte. çok çok teşekkür ederim hepinize hiç tanımadığım insanlarla dertleşmek aklıma gelmezdi iyi ki varsınız Allah gönlünüze göre versin:)

amin inşallah canım. güzel haberler vermek dileğiyle çok sağol :) hepimiz için hayırlısı olsun

Kesinlikle benden bahsediyorsun. Eşim artik kiziyor neden bu kadar kendini sıkıştiriyorsun akısina birak biraz sen boyle yaptikca psikolojik olarak olmuyor diye. Ama soyleyene kolay

Kızlar , işe yeni başlayan arkadaşlarımıdan biriyle konuştuk bu bebek konusunu. O da 5 ay sürekli denemiş, arkadaşlarından doktorlardan tavsiye almış;

Der ki sürekli çalışmak lazım:) Ve sabah sperm kalitesi çok yüksek oluyor sabah deneyin mutlaka,
İlişkiden sonra hemen kalkmayın belinizi sıcak tutarak yatın, duşa tuvalete girmeyin
Ayaklarınızı kaldırmak da spermin yumurtalara daha rahat ulaşmasını sağlıyormuş

Ve mutlaka kafanızı rahat tutun.

Bir deneyen insandan tavsiler listesiydi. Şimdi kızı 7 aylık çok şeker. Allah isteyen herkese versin yaa

Bugün denedim bacaklarimi havaya diktim belimin altina yastik koydum, bir sure yattim ama spermler gene ayaga kalkinca ben disari cikti. Bu normal mi? Eşim giden gitmistir, dedi ama emin olamadim.

Kizlar okudum yazdiklainizi rabbim umutla bekleyenlere hayirlica nasip etsin bende istiyorum bebegimiz olsun ben adet olamıyorum tek sorunum bu esimde sıkıntı yok rahim filmi çektirdim sıkıntı yok doktor da şimdi adet olmam için ilaç verdi sonra klomen ve igne hemen olackmis gibi hissediyorum hayirlica dua edin banada lütfen çok ağladım 1 buçuk yıl oldu evleneli her ay bekledim adet olmadığım içinde bebegim olmucakmis gibi geldi hep ama şimdi umutluyum insallah olucak hayirlica rabbim hepimize guzel minikler versin

Amin canım inşallah hayırlısı ile

Günaydın kızlarrrrr iyi haftalar olsun. Hayalimdi gerçek oldu bak adın üstünde zaten dularımız seninle elbette.
Bu arada bütün spermelerin yumurtalara gitmesi imkansz biliyorsunuz şanlı 1 arkadaş bebeğin olmasını sağlayacak, o yüzden canını sıkma. Bugün biz de başlıyoruz denemelere yumurtlama günüm geldi. Olumlu düşünmeye devam.

Kızlar bir de yumurtaların sayısını arttıracak bir yönetemde incir kürü varmış yine ibrahim saraçoğlunun kürü. Denemenin zararı olmaz sanırım

Saolasin canim ben şu ebru destanin kurunu deniyorum her kullanan hamile kalmış tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…